Jump to content

Moto Zajednica

polaganje za A kategoriju

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: Suzuki gsx 600 f

pre nego sto sam kupio motor video sam jednu auto skolu u novom sadu imaju kawasaki ER6N onako nije los motor i ja se upisem to je bilo u oktobru 2018 a sad je 28 mart 2019 ja sam od tad do sad odvozio samo 1 cas ito sad u subotu i lik nece da mi se javlja vise  jebe me ko beba zvecku . a kupio sam motor i sad ne mogu da ga vozim zbog debila za testove sam ceko 4 meseca i lekarsko mi istice sad u aprilu sta da radim sa tom budalom. ubio bi ga naj radje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
pre 34 minuta, ilijazec je napisao:

testove sam ceko 4 meseca i lekarsko mi istice sad u aprilu sta da radim sa tom budalom

a dok si cekO tih 4 meseca jesi li polozio testove? ako si krenuo na casove trebalo bi da jesi.

lekarski ces svakako morati da radis ponovo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

I ja sam i jednoj poceo, polozio testove i na prvi naznaku da ce biti zajebancija za prakticnu nastavu, promenio skolu i sve zavrsio u drugoj u rekordnom roku. Ne oklevaj već delaj

Super tenera je najbolji motor (za mene)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Ja sam od prvog dana gazio vlasnika skole da sto pre pocnem voznju. Motor je bio u kvaru ali sam ih pritisnuo da poprave i posle desetak dana poceo da vozim, za 7 dana sve zavrsio. Posle jos mesec dana cekao polaganje voznje.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
11 hours ago, ilijazec said:

sta da radim sa tom budalom. ubio bi ga naj radje

 

Udji sa sesirom i revolverom u auto skolu, ubij instruktora, onu ribu sto radi prebaci preko ramena I stavi je na zadnje sediste, daj pun gas I cepaj do kraja života bez dozvole. Na prsluk okaci prisivac 1% Ilija Zec i vozi slobodno. 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT
8 hours ago, ilijazec said:

oticu sutra kod njega i recu mu tako ili ovako. Vozim ili odlazim 

 

Ima na forumu i vlasnika auto skola. Ja znam dve za koje mogu reci da su veoma korektna. Izvinte na prozivci. Predlazem ti da pozoves ili jos bolje posetis neku drugu uverenu "agenciju za pripremu i organizaciju za sticanje uverenja nad upravljanjem motornim vozilom u saobracajnoj infrastrukturi" (auto skola, debilno sluzbeno ime) i da se raspitas o svojoj situaciji i doneses ipravnu i funkcionalnu odluku.

Mozda ce te neke tvoje odluke kostati ali cilj treba da ti bude jasan a neke troskove probaj da zaboravis ako nemozes da isteras.

Ne gubi vreme.

Izvini na terminima to je da bi bilo jasnije  jer citam da te je.u. 

Svaka cast pojedincima na unutrasnjij organizaciji.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki en500

Kao da sam ja otvorila temu. Polozila testove u oktobru, imala jedan dvočas i otkantali me. Kad sam otisla posle pet meseci, kazu u kancelariji: instruktor ima mnogo posla!

Auto Škola na "K" drže dva brata.

Pokupila sam papire i tražim novu školu. Dajte mi savet, neko ko bi znao da radi svoj posao sa apsolutnim početnikom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Sve preporuke za Jasminka.

 

4 hours ago, Bruno 68 said:

"agenciju za pripremu i organizaciju za sticanje uverenja nad upravljanjem motornim vozilom u saobracajnoj infrastrukturi" (auto skola, debilno sluzbeno ime)

Kopka me što se za motore ne zove moto škola?!

Isto sam se uvek pitao da li piloti kad poleću moraju da drže vagu na kvačilu i da li kabinsko osoblje mora da sluša kapetana baš sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki en500

Vrlo sam tolerantna osoba, i strpljiva... Nalazim razna opravdanja za neodgovorne, neprofesionalne pa čak i bezobrazne ljude. 

Treba mi auto škola iz Novog Sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Srž problema je u tome da je po zakonu donesenom 03.04.2018 godine  određeno da će za godinu dana, a to je sad 03.04 2019, PROBNA dozvola trajati od 2 do 4 godine i tako je stvorena veeelika gužva za polaganje B kategorije. A pošto i inače "A" kategorija nija baš najrentabilnija u odnosu na "B" kategoriju ( cena časa i ispita je manja ili jednaka "B" kategoriji a časovi su dosta zahtevniji, obuka se vrši konstantno na dva vozila, ispit takođe traži dva vozila, tri angažovana čoveka, rizici veći ...itd..), većina su potisnuli obuku za "A" kategoriju u drugi plan i čekaju da rasčiste gužvu na "B".

Kad malo ponestane kandidata za B, onda će te doći na red :) .

Čista matematika...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

@suncicaoblacic kad krenes u auto skolu, potpise se ugovor o obuci (ako se ne varam). Ako bas hoces da se zainatis, nadji neku tacku koju ne ispunjavaju i zapreti im tuzbom, pa ces videti kako ces brzo sve da zavrsis.

 

Ako neces da se maltretiras, ja sam polagao u Alluno-u, sve korektno i brzo zavrseno.

 

@jasminko VIR uz svo duzno postovanje, kandidata ne treba da zanima "guzva za B kategoriju", a pogotovo da li je A kategorija rentabilna za auto skolu ili ne. Ako nije rentabilno, neka izbace kategoriju iz ponude. Kandidat je platio skolu da uradi sta treba. Razumljivo je odlaganje ukoliko nema dovoljno inspektora da prisustvuje polaganju, ali razvlacenje obuke nekome ko je platio to sve je, blago receno, kriminal. Ja bi tuzio auto skolu da su na meni pokusavali nesto kao sa @suncicaoblacic ili @ilijazec.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: Suzuki gsx 600 f

mislim da me bas briga dali je guzva ili nije u auto skoli ako sam ja sve platio, i bila

je zima ok kakvi su to fazoni cekati skoro 4 meseca samo za testove.  Misslim sta oni su vazni sta su oni neka elita i motoristi su sljam jel pa njih ko jebe oni nisu bitni. Mi imamo prioritet jer smo poceli u jesen trebamo da cekamo godinu dana. mani me fazona

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: Suzuki gsx 600 f

vozio sam danas 3 casa od 17 do 19 h sad ima da ga davim svaki dan da mu skacem po glavi dok ne odvozam sve ali me je bacio u naj vecu guzvaju obaa puta nema veze bitno da odvozim

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki en500

Hvala mnogo na pojasnjenju zašto je gužva, al to bi onda bilo iskreno reći pre nego ono: "Ma, da. To brzo ide... Kad položite teoriju, za dva meseca polazete voznju." I sad treba da mi isteknu i položeni testovi i lekarski...

A, ugovor koji potpisujemo ništa ne vredi, prazna priča.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha XJ900S Diverzija

Pazite gde upisujete obuku, birajte instruktora. Procedura nije baš za olako prihvatanje, da se svrati u neku nasumičnu školu na putu do pijace i upiše obuka.
Bitna je forma, odnosno dobijanje dozvole, ali isto tako se na obuci stiču i neke stvari koje će vas kasnije pratiti kroz vozački staž.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja