Jump to content

Moto Zajednica

Akrapovic za GS 1200

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Prodajem Akrapovic - auspuh skinut sa R1200GS Adv  - 2007

Ostao nakon prodaje motora

Cena 300 Eur

 

Tel 063 594 933

IMG_1588.JPG

IMG_1589.JPG

IMG_1590.JPG

IMG_1591.JPG

IMG_1592.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW r1250gsa

Evo i ovde da se javim... ako drugar odustane od akrapa, Molim te ja, za pola sata dolazim po njih.... čekam ih već mesecima...

Aleksa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Drug Đunta je pazario, malo i ja da se okitim nalepnicom, doduše, ovde je ugravirana. Šalim se, motor je planiran da se trimuje pa je zato potreban drugojačiji izduv u tehničkom smislu, naravno, osetno je lakši od fabričkog mada to nije presudno. Lično, izvozo sam više auspuha uključujući i ovaj, što se tiče zvuka, primarno većini, sve što sam probao su ništa u poređenju sa Staintune kog sam imao na 1.1, takođe i performnsa ni sa jednim nije a da nema negde rupu, dok Australijanac pokriva pun opseg, al ga nema osim novog. Tek sa leptirom u izduvu kod poslednje edicije vazdušnjaka, otvoreniji auspusi dobro rade.

 

Na mom motoru je Remus koji treba da vratim predhodnom vlasniku, dobio sam i originalni, pa ako te zanima, možeš da  čuješ i vidiš na mom motoru pa da te uputim za eventualnu kupovinu.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW r1250gsa

Hvala za javljanje ... šta je cena remusa... da li imaš neku fotku i da li imaš papire za legalizaciju zbog budućih tehničkih pregleda...

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Slika sutradan po kupovini motora lane, sad izgleda bolje puno. Ne znam ništa ni o ceni ni papirima, poslao sam fotke juče za tehnički pregled, prolazi bez ikakvih problema, barem tako mi rečeno.

 

2044428023_ffgr.jpg.b593533f4b57bdbf1d0b95b99310c560.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja