Jump to content

Moto Zajednica

Yaamha fazer 1000 2005.to

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Motor je sa zamenjenim uljima,paknovi zamenjeni krajem sezone,vile sredjene,napunjene,nov akumulator,lanac i lancanici odlicni,pokazivac stepena prenosa,12v prikljucak,mra vizir sa deflektorom,grejaci rucica,akrapovic izduv original,ima i fabricki,sediste novo.Presla 55000,Gume bridgestone stavljene na kraju sezone.Registracija istice u julu i to 7.og.Cena 3500 evra fiksno.

Postoji dodatna mogucnost kupovine ohlins amortizera volana-200 evra,crash bara i nosaca kofera zadnjih i gornjeg-100 evra,3 kappa kofera nova-300 evra.Posto mi ne da da stavim slike,evo link ka mom oglasu.Moze zamena za fz1 novijeg,jos ako je sa oklopima...milina.

d76aef10e6a3-800x600.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Fazer, 2005. godište, Touring, vozilo prešlo 55000 km, Rakovica. Cena Po dogovoru - Motori - Polovni Automobili

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

E cuo sam za te Yaamha, pakistance valjda, kako su se pokazali u praksi, ima li delova?


 

 

 

:D
Salu na stranu, odlican primerak :takoje:
 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 22 minuta, Motorcyclist je napisao:

Lep primerak al mislim da je dodatna oprema malo paprena - to je sto sam procitao na sajtu pa, vidim da si ovde spustio cenu istih.

Srecna prodaja.

Da ovo je za kolege sa foruma.:takoje:Kofere cu verovatno ostaviti za sledeci motor.Nosaci su sa crash barom i plocom placeni 280 evra ja dajem za 100.Ohlins je dosta ispod cene,skoro pa duplo.:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja