Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Versys 650

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 239 postova
  • Motocikl: Versys 650

Ne nadjoh krstenu temu za ovaj motor, pa rekoh da otvorim novu, ukoliko negde treba neka admini prebace.

Naime pre nedelju dana sam uzeo Versys 650, 2010. MY, napravih sa njim za sad skoro 2000km.

Interesuje me par stvari od ljudi koji ih voze, jer koliko sam ispratio model 650 se pored kozmetike, nije puno tehnicki menjao.

1. Gde ste pravili - kupovali vizire, ovaj fabricki patrljak nije ni za .... ?

2. Trebaju mi ideje za postavljanje nosača telefona/navigacije.?

3. Da li je neko ugradjivao merac temp. rashladne tečnosti?

4. Zadnja guma, koju bi preporučili da podnosi "ukockavajuci" stil vožnje ( auto put, dvoje, natovaren)

5. Razno - Neki vaši predlozi, šta treba proveriti/promeniti na sveze kupljenom polovnom primerku?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 1059 postova

ima fabrika povećan,a pravi ga neki od svetskih proizvodjača -zaboravio koji je,pa može isti takav od te firme.

telefon neznam nisam probao

merač ti netreba jedino probaj fabrički antifriz mislim da malo bolje hladi jer mi ventilator uopšte nije palio dok nisam promenio,basf,valeo,adeco i tu ponekad ali jako retko pali.

guma dunlop roadsmart 2,3 minimum 20000 km ,traži obavezno dvokomponetna neka druga

,možda kraj sajle kvačila u ručici,ventili na 54ooo su bili u tolerancijama da ako i dalje budu išli tim tempom netreba štela na 150000 km.

Proveri nožicu ,hoće da se pojede deo gde ulazi u ram , ili sama nožica ili šraf,očisti odmašćivačem i podmaži sprejom za lanac.Ako se pojelo uzmi tanku plastiku od neke ambalaže, iseci u klin malo duže da viri i sa strane gurni izmedju nožice i rama .Motor će se uspraviti i neće se klimati nožica ako je vučeš ka sebi.Ja sam stavio u garaži betonsku kocku 3 cm debljine i naslanjam nožicu na nju da bi stojao uspravnije,

Sijalica od tablice.

Kad budeš skidao rezervoar,skini pumpu i očisti karburator klinerom i navuci preko žensku najlon čarapu,može da stoji deccenijama i neće se pojesti.Očisti karburatr klinerom deo oko leptira i grlo.

Podmaži sajle

ništa drugo mi ne pada na pamet.

• Podržavam 1

• Maxi Scooter Club, 5185 postova
  • Motocikl: Peugeot Satelis250.... Honda NC750X DCT

Niko ni ne pominje karburator kao karburator već kliner, čistac ili ti karburator kliner po naški ili carburator cleaner po njino. :)

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja