Jump to content

Moto Zajednica

"Rote Sau"

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova

Hvala svima. Upravo sam ga dovezao iz magle i lošeg vremena, pa onda auto-put plus vetar plus jeeedva 10°C svih 260km i sada sam proslavio sa rakijom, dunjom. Em u zdravlje, em da se ogrejem malo.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Odmorih pa da kažem koju. Peta generacija, 2005. godište, prešao 56 hiljada i nešto preko. Sa fabričkim koferima, poklopcem suvozačkog dela sedišta sam ga platio 3500€. Gume su od prošle sezone. Zaista malo prešle jer je lik viši od mene i nije mu legao kako je hteo. Plus mu se i gospođa nije lepo osećala kao suvozač i sada ima novu Afriku u garaži. Koliko mu je za verovati ili nije, nije ni bitno. Održavan je u svakom slučaju. Prošle godine je servisirana prednja viljuška, akumulator je isto od prošle sezone, ventili su štelovani pre hiljadu kilometara i još nekoliko drugih stvari oko tečnosti. U svakom slučaju će uskoro kod majstora u kraju nanzamenu svih tečnosti i podešavanje zategnutosti lanca jer je set lanac-lančanici od DIDa isto sa ventilima zamenjen. Sve u svemu zadovoljan sam. Plus je crven a poznato je da su VFR-ovi najbrži u ovoj boji. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Pa ja mislio vi gasterbajteri puni ko brod...
I punimo li punimo te brodove. ;) Još samo da montiram majci u Beogradu na terasu na šestom spratu neke lavove, labudove... Jedna komšinica ovde, stara Nemica, me videla i bila u fazonu: "Dva auta i sad još i motor! A pa vidi se kome ovde dobro ide." Rekoh joj: "Ne gospođo, upravo suprotno. Da mi ide, ne bih kupovao vozila deceniju i više stara, živeo bih u kući sa velikom garažom i najnovijim modelima, a ne ovako u zgradi gde mi svako broji šta imam i koliko imam."
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 43 minuta, lomitelj je napisao:

I punimo li punimo te brodove. ;) Još samo da montiram majci u Beogradu na terasu na šestom spratu neke lavove, labudove... Jedna komšinica ovde, stara Nemica, me videla i bila u fazonu: "Dva auta i sad još i motor! A pa vidi se kome ovde dobro ide." Rekoh joj: "Ne gospođo, upravo suprotno. Da mi ide, ne bih kupovao vozila deceniju i više stara, živeo bih u kući sa velikom garažom i najnovijim modelima, a ne ovako u zgradi gde mi svako broji šta imam i koliko imam."

zajebavam se skroz.Da se ti slatko navozas,i puno lepih trenutaka dozivis.A motorin je ko lutkica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
zajebavam se skroz.Da se ti slatko navozas,i puno lepih trenutaka dozivis.A motorin je ko lutkica...
Ne brini, shvatio sam te. ;) Imali smo nas dvojica epizodu ili gde dve gde se nismo razumeli ali je sve jasno. Ne brigaj. I hvala. Nadam se vozanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Upravo mi je skrenuta pažnja da je cela tema u pogrešnom delu foruma. Mogao bih sad da se pravdam i objašnjavam ali to ne menja mnogo. Pogrešio sam, priznajem i molim admine da je premeste u deo foruma kojem pripada. Izvanjavam se još jednom i zahvaljujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Uuuuu lep. 
Na rados'! 
Mlogo mi se svidza. 
U zdravlju da se vozis. :takoje:
Hvala. Danas odradih registraciju, uzeh tablicu pa kad prođe ovo zlo vreme ovde, ima da tutnjimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
А што је назва крмача? 
roter Drache

некако лепше.

Ljubitelj sam Mercedesa a "Rote Sau" je jedan od slavnijih modela iz trkačke istorije. I ide mi nekako jedno s drugim. Inače Nemci reč krmača, tj "Sau" koriste kada žele da pojačaju utisak, bilo dobar ili loš. E tako i meni sve nekako taman kad je vidim onako veliku i crvenu. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Svaka čast na izboru. Kao da si mene slušao. Em lep model, em crveni :)

Da se u zdravlju i veselju navozas sa mašinom.



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Čestitam, stvarno lepa, bar deset puta sam vraćao slike da pogledam ponovo :) da te služi ko budalu ona stvar i da se slatko navozaš :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
1 hour ago, AndjeoPakla said:

Čestitam, stvarno lepa, bar deset puta sam vraćao slike da pogledam ponovo :) da te služi ko budalu ona stvar i da se slatko navozaš :takoje:

Hvala. Lepo izgleda, lepo ide, ne secka, nema nećkanja i nadam se da će tako i ostati, da nije samo prvi utisak pomešan sa oduševljenjem i manjkom objektivnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja