Jump to content

Moto Zajednica

Sudari na sve strane

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

Jutros u 7,30 pariske komune i tosin bunar-zelena kawa  mislim z 750 i ford eskort ,kolega je sedeo  i bio u svesnom stanju,pored njega pretpostavljam da je bio drugi kolega -jer je stajao jos jedan Z 750 narandzasti, nadam se da je kolega dobro,vrucine cine svoje,ljudi ne ispavani ,nervozni i na nasu zalost nepazljivi u saobracaju....

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Juce na izlasku iz Iriga jedan motorista u kanalu drugi parkiran ispred troje kola,nekoliko ljudi oko njega,hitna ,policija i motor stoji u kanalu sa oba tocka na gore,bilo nemoguce za stati u koloni,cini mi se da sam video da je covek malo unezveren u faci verovatno od soka ali da nije izlomljen skroz-jel zna neko nesto o ovome sta se dogodilo ,kako je covek?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 2 sati, Bane je je napisao:

Jutros na putu Podgoric -Kolašin poginuo motociklista iz Srbije.

Detalji jos nijesu javljeni.

 

cg-policija.jpg
VOLIMPODGORICU.ME

Srpski državljanin M.D. (1980) stradao  u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko devet časova u mjestu Bioče, na putu Podgorica -...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Pre pola sata prolazim kolima kroz Košutnjak. Nakon podvožnjaka, posle krivine, u šancu sa desne strane motor ; dva policijska automobila. Vozača odvela hitna. Sivi kruzer sa bisagama. Motor okrenut ka ulazu u podvožnjak. Nisu mi dozvolili da se zadržavam, pa nemam više informacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Kolega zelim brz oporavak i da si sa ovim oduzio dug sto se padanja i sudara tice. Nije bas bajno, ali kako je moglo biti imajuci u vidu situaciju, na kraju je ispalo jos i dobro.

Nadam se da neces zameriti ali ovo je klasican primer sta se desi kad je u pitanju voznja bez opreme ili sa opremom koja nije bar na minimalnom nivou. Jasno je da kad iznajmis skuter na letovanju ne mozes dobiti full face kacigu, rukavice, jaknu itd...zbog ovoga sam alergican na sve vozace motora/skutera kad vidim da nose one slemice!!! Pa to ne moze da te spasi da padnes sa 2.stepenice na zemlju, prosto to je jedno sranje. Dodje mi da im kazem, bolje onda skini i to govance sa glave kad si bas takav baja. I za takve nemam postovanja ni kolegijalnosti na putu jer ih ne smatram kolegama uopste, oni se sprdaju sa svojim zivotom i dodatno prave sliku o vozacima motora da su svi takvi kao oni. Bez osnovne opreme ni do druge ulice, prosto desice se da komsija isparkirava auto i ne gleda unazad, i ode glava.

Tebi jos jednom zelim brz oporavak, i izvinjenje ako sam te uvredio mojim postom, naglasio sam da nije isto voziti motor u svom gradu/selu ili iznajmiti ga na letovanju gde nemas opciju da dobijes opremu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Kolege izbegavajte Avalski put. Svaka treća pogibija tamo.
Avalski put nije za divljanje nego za uživanje, plus ćevapi "Kod Moše"....da ne nabrajam. Tamo niko nije nastradao kad je vozio 50-60 na sat.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja