Jump to content

Moto Zajednica

Sudari na sve strane

Recommended Posts

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Taj sam...Ziv, zdrav i debeo ;) Slomio palac na levoj ruci i ugruvao/odrao se. Na motoru sve plastike sjebane i jos ponesto. Kaciga pukla, glava nije. Pisacu vam detaljno ovih dana... Traktorista me "nije video". Auto iza mene potvrdjuje da sam isao izmedju 60-70kmh. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
1 hour ago, WlayCo said:

Taj sam...Ziv, zdrav i debeo ;) Slomio palac na levoj ruci i ugruvao/odrao se. Na motoru sve plastike sjebane i jos ponesto. Kaciga pukla, glava nije. Pisacu vam detaljno ovih dana... Traktorista me "nije video". Auto iza mene potvrdjuje da sam isao izmedju 60-70kmh. 

Udarac o asfalt? Koja je kaciga u pitanju, ako nije problem slike :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Hvala drugari!

 

Kaciga je Scorpion Exo-1200 air. Na slici je potiljak...

IMG-3c600c52d7d0d62bbb0f84819d0d5f6b-V.thumb.jpg.99331bcbb771e392ff79890f0420181b.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Neka si ti dobro, sve ostalo je nebitno. Dace Papaja caponorda malo da te zelja mine dok ne resis masinu. brz oporavak ti zelim

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
13 hours ago, WlayCo said:

Taj sam...Ziv, zdrav i debeo ;) Slomio palac na levoj ruci i ugruvao/odrao se. Na motoru sve plastike sjebane i jos ponesto. Kaciga pukla, glava nije. Pisacu vam detaljno ovih dana... Traktorista me "nije video". Auto iza mene potvrdjuje da sam isao izmedju 60-70kmh. 

Odlicno si prosao!!! Motor se sredi, ako nije ram kriv, estetika se da lako pokrpiti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)
1 hour ago, milomir22 said:

Odlicno si prosao!!! Motor se sredi, ako nije ram kriv, estetika se da lako pokrpiti.

Jesam... kako je moglo... 

 

Znaci idemo nizbrdo, krivina blaga u levo, puna linija, idem oko 60-70 i iza mene auto. Vidim traktor, vozi desnom stranom na samo izlasku iz krivine. Spustam se sasvim normalno i polako istom brzinom i posto nailazi pravac i isprekidana, dajem zmigavac i krecem da obilazim...

 

Kako sam presao u suprotnu traku tako je on samo skrenuo levo u sporedni put. Ja ga nisam video ni da je pogledao, zmigavce i svetla ni nema, ni rukom nije mahnuo, nista. Kocim, motor se pobada, vicem u sebi "neeeee", zadnji tocak proklizava i zanosi me tako da ja njega ne uradam frontalno nego apsolutno postrance. I motor i ja se odbijamo od njega i pravo u jarak, dvostruki salto i sve sto ide. Dok se okrecem po betonu i travi meni u glavi ide misao "jebote, koliko ce ovo da me kosta da popravim" zamislite vi to?!? Motor je udario sa obe strane, sve plastike na njemu se sjebale, sva tri kofera odletela sa sve svime sto ide ispod suvozacevog sedista pa unazad do kraja motora... Pregledacemo i motor ovih dana pa cemo da znamo stetu...

 

U trenutku sam hteo da odletim i u jarak, bolje sam da se pokrsim nego da roknem u njega, ali bese kasno. Sad posle svega, kad razmisljam, da sam ga naglo oborio u desno mozda bi se provukao ali najverovatnije bi samo uradio frontalno u njega... 

 

Traktor 1 : Jadranka 0

 

Round 2! Fight! :ph34r:

 

IMG-28fd16db163e1d7b9411000a3a752de5-V.thumb.jpg.1ef282c2988fe4dfb2d20b362ad38b97.jpgIMG-0f6d6f0385ffeceb6eb0e0b5aac9e201-V.thumb.jpg.f6a2e2eb77d87e98f8a843c4ecf9686b.jpgIMG-724b80244dc244934ebc60e2a6227441-V.thumb.jpg.cffdbaf8f971a4809a617e5709149218.jpgIMG-2fb1dc314560171d88c69b001d4291d3-V.thumb.jpg.949e4d01b12e3fe27c444810a1dcd203.jpg

 

 

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre sat vremena, nikvuksa je napisao:

Kako misliš ko je kriv? 

Upravo tako, KO JE KRIV?

I ja sam imao totalno cistu situaciju, veoma slicnu opisanoj, sa jos jasnijom slikom u moju korist. Trenutno sam u procesu sudjenja kao okrivljen za saobracajku, a drugi ucesnik, neregistrovan 5,5 godina, sa jos uvek tablicama na autu, preseca mi put skretanjem u levo... Zar je bitno KO JE KRIV, kada  uvek postoji bitnije pitanje: KO CE BITI PROGLASEN KRIVIM?

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Zato sam i pitao da li ste utvrdili ko je zvanicno kriv. Problem je sto traktor verovatno nije registrovan pa osiguranje ne moze da isplati stetu ako je on kriv. Da li ste popunjavali evropski ili ste zvali policiju da rade uvidjaj? Lako moze da se desi da motorista bude proglasen krivim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja