Jump to content

Moto Zajednica

Svetla se pale cim dam kontakt

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Cicevac
  • Motocikl: Yamaha majesty

pozdrav drustvo, kao sto sam napisao u naslovu cim dam kontakt na yamahi majesty svetla se odmah upale, problem je u tome sto slabi akunulator, ponekad iscupa svu struju ne mogu da upalim. kod nekih modela gledao sam postoji prekidac za paljenje svetla, kod mene to nema, ima samo za kratko i dugacko sa leve str. dal moze da se izvuce neki prekidac ili da ne diram nista. Skoro sam ga kupio akumulator ne znam kakav je, uglavnom lepo pali, ali ako odstoji motor malo na hladno, dam kontakat popale se napred dva fara, dve pozicije i pozadi dve pozicije i pozicija na tablici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova

Proveri to sto kaze kolega, a i bilo bi dobro da posetis dobrog elektricara, da to odradi kako treba, da imas prekidac za svetla. Prekidac imas na Aliju da nadjes povoljno. Makar da imas jedan prekidac za sva svetla i da mozes posle paljenja motora da upalis svetla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ako se ne varam pozicija treba da se upali na kontakt,a kratko svetlo kad upali.Ako odma pali kratko neki rele je zaglavio.Ja bi probao da svaki rele ispitam.I da obavezno ispravan aku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

Javi se Čika Rajku - Arakis ima lagano rešenje i nije skupo . Meni je rešio isti problem na Honda CBF 1000-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja