Jump to content

Moto Zajednica

Agv

Recommended Posts

  • Drug član, 1236 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
5 hours ago, milosmc said:

Verovatno M veličina, ali odi do bilo koje radnje pa bar probaj 2 Kacige da budes siguran. Još bolje bi bilo da probas i model koji kupuješ, mada pošto su to vrhunske Kacige koje razmatras, ne bi trebalo da ima problema samo da pogodis velicinu.

Veličinu, ali i oblik. Definitifno ne paše baš svaka na baš svaku glavu, koliko god da je kvalitetna. Probati i obavezno probati. Pomalo je neozbiljno kupovati na slepo kada nije da je baš nemoguće probati.

 

5 hours ago, Dušan 12345 said:

Pin lock služi da ne magli kaciga?

Tako je. To je praktično umetak sa unutrašnje strane vizira koji pravi vazdušni džep i tako znatno umanjuje mogućnost magljenja vizira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Ajd da podgrejem malko temu. Zna li neko ima li se gde kupiti vizir za AGV Blade? 

Nešto googlam ali slabo kod nas... možda je i vreme za novu Jet... evo ne znam bogo mi... :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350
jedino da vidis u plattneru, jedino oni imaju AGV kacige kod nas.
Zadnji put pitao pre mislim 3 meseca, nisu imali, ajd cu zvrcnem ponovo.


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd - Vidikovac
  • Motocikl: BMW F 750 GS
On 29.8.2020. at 20:08, Njaunjau je napisao:

Za online kupovinu uvek preporucujem sajt RevZilla.. Cene korektne, uvek lepo zapakuju, odgovaraju na mailove, pitanja i sve :)

Isporučuju za Srbiju? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
On 4.10.2020. at 22:26, Herr je napisao:

Isporučuju za Srbiju? 

Ja lično naručujem na Nemačku adresu kod drugara pa mi on donosi, zbog carine i svega ali nisam sigurna gde dostavljaju... Ali ako imate koga u HR mislim da ima dostava za tamo

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

AGV imas u platneru.

ja sam tamo probao, dogovarao se sa:

 

WWW.CHAMPIONHELMETS.COM

The number 1 online shop in Motorcycle Helmets and Gear with Top brands: Dainese, Alpinestars , RevIt, Schuberth, AGV...

 

da mi posalju i salju po veoma pristupacnim cenama, ali nisu imali print koji sam zeleo, pa sam narucio preko:

 

WWW.PASSIONE2RUOTE.COM

Passione2ruote - Abbigliamento moto, caschi e accessori in vendita on line. Sfoglia il catalogo e acquista in totale sicurezza!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
On 21.10.2020. at 14:25, m.milivojevic je napisao:

AGV imas u platneru.

ja sam tamo probao, dogovarao se sa:

 

WWW.CHAMPIONHELMETS.COM

The number 1 online shop in Motorcycle Helmets and Gear with Top brands: Dainese, Alpinestars , RevIt, Schuberth, AGV...

 

da mi posalju i salju po veoma pristupacnim cenama, ali nisu imali print koji sam zeleo, pa sam narucio preko:

 

WWW.PASSIONE2RUOTE.COM

Passione2ruote - Abbigliamento moto, caschi e accessori in vendita on line. Sfoglia il catalogo e acquista in totale sicurezza!

 

 

Jedno kratko pitanje, da li si možda ranije naručivao sa ChampionHelmets? Ja sam sad ušao na njihov sajt (odavno znam za njih, baš sam na YT gledao njihove reviewove) i konfigurisao ovako nešto, pa me zanima koje bi još dažbine bile na ovu cenu? 

Screenshot_4.png

Pretpostavljam +33% carina i PDV, što bi izašlo 380€ + 125€ = 505€, odnosno 59199 RSD, što je idalje povoljna cena uzimajući u obzir da se dobija dodatni vizir gratis (AGV K6 Matte Black bez dodatnog vizira je u Plattneru 55k).

Promenio član blackmore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: QJMOTOR SRT 700

Kupim u platneru pre 5 dana AGV K1... Ljudi, nisam je stavio 10 puta, kad ono vizir neće da se spusti, pogledam šta je, a ono pukla plastika sa jedne strane, koja drži vizir da se ne zatvara sam. Kako spuštam vizir tako se to pomera i zaglavi vizir. U paketu sam dobio par zamenskih, ali ne mogu da verujem da je nešto što košta 25.000 tako urađeno... Nisam obraćao pažnju na to kada sam kupovao kacigu. Ovim tempom do kraja meseca ostajem bez tih zamenskih plastikica. Još da bude stvar gora, nisu iste, a ni iste boje. Tako da mi je sada sa jedne strane crvena plastika, a sa druge zelena...  Sutra ih zovem da vidim da li to ima da se kupi ili dobije. Ako nema, vraćam im kacigu... Inače kaciga lepo stoji, odlična je u vožnji, tiha, airodinamika ok, sve, sve.... Ali me je ovo baš razočaralo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: QJMOTOR SRT 700

Bio u platneru, zamenili mi taj delić i dali mi još šačicu istih, pa ako pukne ponovo imam da menjam.... Stvarno je ta ekipa u Novom Sadu ljubazna, retko danas sresti takve prodavce, gledaju da ti pomognu maksimalno. Obzirom da mi kaciga zaista odgovara zadovoljan sam što ima tih delića uvek na stanju... Nije ima baš idealno rešenje taj mehanizam, ali ok. Ne može sve da štima za te pare. Bitno je kakva je u vožnji, a tu mi baš odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: QJMOTOR SRT 700

Vidi, čuo sam da ljudi imaju ozbiljnijih problema sa znatno skupljim kacigama različitih proizvođača. Tako da ovo nije strašno, obzirom da mi je sve ostalo odlično.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

nz7qPNN.thumb.jpg.f85f89872b2d1fa2f497b6c4bb27bf2d.jpg

 

Više slika večeras, a možda čak i zasebna tema ;) Do tada, slobodno pogadjajte koja je kaciga u pitanju :P 

EDIT: Au, jel realno da već godinu dana razmišljam koju kacigu da uzmem... vreme leti :D 

Promenio član blackmore
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja