Jump to content

Moto Zajednica

Udes na putu između Ostružnice i Čukarice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Malopre smo se fierty i ja provukli kroz kilometarsku kolonu malo posle Ostružnice, a na čelu jedan auto zaustavljen u levoj traci (nisam primetio neko oštećenje), a par desetina metara dalje dve kacige na zemlji i motor u travi sa desne strane.  Izgledao je kao neki čoper, parking servis ga je podizao.

Moguće je da je došlo do kontakta između četvorotočkaša i motorcikla pri prestrojavanju. Samo se nadam da su oboje dobro, tu se razvijaju baš velike brzine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Danas prvi put nisam stigao da pozdravim sve motoriste koje sretnem. Toliko ih je bilo na ulicama Beograda i okoline, a verujem i cele Srbije da sam se zapitao dal je realno da nas toliko ima. A guzve u saobracaju su bile katastrofalne. Nadam se da su ljudi dobro. To je najbitnije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Jel baš malopre ili u sumrak?
Mislim da smo mi prošli oko 18h i nije bila preterana gužva.
Bio je samo motor u travi desno, čini mi se Yamaha. Kolega je primetio i 2 kacige ali automobile nisam video. Posle mislim da smo sustigli i hitnu pomoć kod Ade.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Prodjoh danas malo pre nesrece, mozda nekih 20-ak automobila da je bilo ispred mene.

Ono sto spazih su kacige na asfaltu, jedna je bila polomljena i motor plave boje desno u travi, okrenut prednjim tockom ka putu.

Nisam uspeo da razaznam koji je motocikl u pitanju, i meni je delovalo da je neka coperica, isto tako nisam uspeo da razaznam kako je zavrsio tamo, jedno 5m od puta, preko onako visokog ivicnjaka.

Nadam se da je kolega dobro.

 

Inace, vozili VA - LO..... vozaci automobila niko il retko ko ispod 80km/h da voze, ajd to na stanu, al sto seku krivine.... e habalo majku, popizdeo sam u par navrata, opusteno po metra u mojoj traci u sred krivine.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja