Jump to content

Moto Zajednica

Тест половних мотора - тест вожња

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

@Svaler

Pošto posedujem motor koji je u malte ne fabričkom stanju i posle 25 godina, a i koliko pratim moto svet, a pratim ga, ZZR500 model "D" u rangu ZZR600 E, vrlo redak u Srbiji (ima ih, ali C model), rado ću ti ustupiti za recenziju, samo malo smo daleko

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Sto se mene tice moze, suzuki s 600 2001. imao si ga vec na testu, cak mislim i u istoj boji, ali ako imas zelju da ponovis, reci gde i kad i lako cemo se dogovoriti.

 

 

 

DSC04769.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Vezano za prethodne postove, to da će mi neko udariti ili uništiti motor uopšte me ne pogađa, daleko više strepim da se taj isti ne povredi,ostane invalid ili nešto još gore,kako posle pogledati u oči negove najmilije?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Sto se mene tice moze, suzuki s 600 2001. imao si ga vec na testu, cak mislim i u istoj boji, ali ako imas zelju da ponovis, reci gde i kad i lako cemo se dogovoriti.
 
 
 
DSC04769.thumb.JPG.e9618757d2367daff26c0ab6d3d3ef5a.JPG
Да, исти је био, чак и у истој боји :)

Мислим да нема смисла да се понавља, боље ипак да буде разноврсније :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R
Pre 3 sati, cezarpa je napisao:

U Srbiji vlada misljenje da : zenu,auto i motor se nedaje

... i mobilni. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Sve ti se nude heroji,kojima bi bilo dobro da ga olupas pa da im ga sredis...sve makina do makine.Salu na stranu to sto ti tvrdis da ne bi nikog zajebo,takvih imam pun kofer.Cime ti to jemcis...Drugo,ti zarad tvog sopstvenog interesa-citaj rejtinga,trazis da ti neko da ozbiljan motor(skup),neko ko te ne poznaje.Jes ti brate normalan?Ljudi,ja bih malo da vozim car go ,ako imate da mi date kola na po dan,da ja vidim kako to ide bio bih vam zahvalan do neba.Ne brinite se za kola,ja sigurno vozim...Jbt,ja izneverujem kad vidim koliko dobrodusnog sveta.Mozda ovo grubo zvuci sto ja pisem,ali na kraju bolje je rascistiti stvari na pocetku.Bez namere sam da nekoga mracim,ali ovo su ozbiljne stvari.A menjanje medju drugarima,i davanje je skroz druga okolnost.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 41 minuta, alexvicent je napisao:

Vezano za prethodne postove, to da će mi neko udariti ili uništiti motor uopšte me ne pogađa, daleko više strepim da se taj isti ne povredi,ostane invalid ili nešto još gore,kako posle pogledati u oči negove najmilije?

a onda je mrmot zamotao cokoladu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
pre 8 minuta, sashac je napisao:

Sve ti se nude heroji,kojima bi bilo dobro da ga olupas pa da im ga sredis...sve makina do makine.Salu na stranu to sto ti tvrdis da ne bi nikog zajebo,takvih imam pun kofer.Cime ti to jemcis...Drugo,ti zarad tvog sopstvenog interesa-citaj rejtinga,trazis da ti neko da ozbiljan motor(skup),neko ko te ne poznaje.Jes ti brate normalan?Ljudi,ja bih malo da vozim car go ,ako imate da mi date kola na po dan,da ja vidim kako to ide bio bih vam zahvalan do neba.Ne brinite se za kola,ja sigurno vozim...Jbt,ja izneverujem kad vidim koliko dobrodusnog sveta.Mozda ovo grubo zvuci sto ja pisem,ali na kraju bolje je rascistiti stvari na pocetku.Bez namere sam da nekoga mracim,ali ovo su ozbiljne stvari.A menjanje medju drugarima,i davanje je skroz druga okolnost.

Puno negativne energije imaš. Meni je moj život dragoceniji nego bilo šta drugo, i tako razmišljam i kada sednem na svoj ili tuđi motor. zašto misliš, tj. ubeđen si da će skršiti nečiji motor? Postoje ljudi koji godinama voze, i znaju da voze. Stvarno ne razumem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 7 minuta, drtommy je napisao:

Puno negativne energije imaš. Meni je moj život dragoceniji nego bilo šta drugo, i tako razmišljam i kada sednem na svoj ili tuđi motor. zašto misliš, tj. ubeđen si da će skršiti nečiji motor? Postoje ljudi koji godinama voze, i znaju da voze. Stvarno ne razumem

Ja ne znam sta se hvatate za neke negativne energije...Kakve veze ima tvoj dragoceni zivot sa ovom pricom.Sranja se desavaju kad to najmanje zelimo.Jesi cuo ti za cika Marfija nekad?Ja razumem da ima ljudi koji su spremni da bez ikakve siguronosne klauzule podare svoju imovinu na koriscenje nepoznatom coveku.Takvi ce i dati.Ja samo pitah koje garancije daje kolega.Covek je objasnio da ne daje nikakvu garanciju,jer je dobar covek i defanzivno vozi.Meni je to dovoljno.Ne morate da mu se slihtate sad.Kad bi bilo stani pani,verovatno bi mu ja medju prvima pomogao,ovako mracan.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Koliko mi je poznato kod svakog ovlašćenog zastupnika motocikala u Srbiji postoji test vozilo,nov motocikl koji se može provozati, takođe bilo je na Navaku čini mi se sve od Yamahe i gomila ljudi se prijavila da provoza iste, al su svi morali da daju po bubreg avansno da bi seli na te motore, tako da ko hoće -može

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
pre 21 minuta, sashac je napisao:

Sve ti se nude heroji,kojima bi bilo dobro da ga olupas pa da im ga sredis..

Nemojmo da se vredjamo :boze:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ja poterao novu malu multistradu od 15 k evra kao da me furije ganjaju, lik mi rece osigurani su, cepaj samo pun gas :jee:...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ta vozila su osigurana i voze se po stazi, do duse bilo je firmi koji su svoje motore pustili i u saobracaj ali uz instruktore koji vas prate ili predvode, pa tako da to porediti sa pricom u temi nije mjerodavno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 6 minuta, alexvicent je napisao:

Koliko mi je poznato kod svakog ovlašćenog zastupnika motocikala u Srbiji postoji test vozilo,nov motocikl koji se može provozati, takođe bilo je na Navaku čini mi se sve od Yamahe i gomila ljudi se prijavila da provoza iste, al su svi morali da daju po bubreg avansno da bi seli na te motore, tako da ko hoće -može

Motocikli osigurani full.O cemu ti pricas majke ti?Pa i sve i da nisu,to je amortizovani trsak.Veze nema.Ali jesu.:moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
pre 8 minuta, sashac je napisao:

Takvi ce i dati.Ja samo pitah koje garancije daje kolega.

Sve se na žalost pretvorilo u materijalno. nestade ono "dobro" u čoveku. A što se tiče marfija, može da ti padne i saksija na glavu, a i ne mora, nikada

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 1 minut, drtommy je napisao:

Sve se na žalost pretvorilo u materijalno. nestade ono "dobro" u čoveku. A što se tiče marfija, može da ti padne i saksija na glavu, a i ne mora, nikada

Ono dobro je nestalo,kad su dobri iskorisceni ili ti zajebani bez naknade...:takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
2 minutes ago, alexvicent said:

Da nedavim više, a i čoveku sjebasmo temu očas posla, ja odoh na drugi vašar,laku noć

Nemo se ljutis kolega al i ti mozes osigurati svog konja:oda2:

Generalno su obije strane u pravu, ko hoce moze dati motor i ko nece ne mora ali je dobro sto se i kolega  @sashac umjesao, cisto da se ne zalijecete i sagledate i drugu stranu medalje.

Opet obije strane grijese sto po svaku cijenu pokusavaju dokazati da su u pravu

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 12 minuta, Bigor je napisao:

Nemo se ljutis kolega al i ti mozes osigurati svog konja:oda2:

Generalno su obije strane u pravu, ko hoce moze dati motor i ko nece ne mora ali je dobro sto se i kolega  @sashac umjesao, cisto da se ne zalijecete i sagledate i drugu stranu medalje.

Opet obije strane grijese sto po svaku cijenu pokusavaju dokazati da su u pravu

Lepo zboris.Samo jeda mala primedba.Ja nisam u pravu,niti imam neku borbu za bilo kakvo pravo.Samo sam postavio pitanje,dobio sam odgovor koji sam ocekivao,znaci nikakav,i gomilu razjarenih egica,koji bi prvi kukali ko kukavice kad bi ih neko ostetio za 50 evra.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Nevezano za kolegu motorasa, ima ko daje motor da se proba, i ko nedaje. Pored ozbiljnosti i iskustva probnih vozaca postoje nepredvidjeni rizici. Po marfiju uvek nesto moze da se iskomplikuje,i kad se nesto desi obicno kazemo jbg. Napali ste coveka malo prejako, ko odluci da pozajmi motor to je njegova stvar. Mi ostali koji nedamo imamo pravo na to. Na kraju ako se nesto i desi verovatno ce morati da plati popravku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
2 minutes ago, Motorcyclist said:

Gle sto brisu poruku umesto da je samo edituju ccc...smisao za humor 0.

 

Ukratko , ako se sretnemo @Svaler rado cu ustupiti bajk. Poz

Sad bi ti sashac odgovorio "pa kad vozis kantu, ajde kupi nov motor i daj mu na test, siso" :).

 

P.S. ja pratim motorasa na yt od kad je krenuo kao 27 s.j. i savrseno sam svestan rizika o kome sashac prica, nisam klinja niti nezreo, niti sam lako stekao tu kantu koju vozim.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja