Jump to content

Moto Zajednica

Da li vredi?

Recommended Posts

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
 
Ako vikendom voziš usisivač onda se i to može smatrati moto detaljem 
Obzirom da mi je brat ostetio skuter padom sad samo usisivač mogu da vozim dok ga ne sredim :)

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6711 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pokrivka MORA da bude paropropustna. Ako nije, stvoriće se kondenzacija i motocikl će biti u vlažnom okruženju što je puno gore nego da je ne vetrometini. Drugo, bilo kakva prašina stalnim drndanjem će mu oštetiti lak. Ja pokrivku koristim u garaži samo tokom zimskog perioda kada ga detaljno operem i voskiram. Ciradom ga zaštitim od prašine i ne diram ga do proleća. Tokom godine ga ne pokrivam.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Na mnogim ceradama napišu da su dišuće, pogotovu na aliju u šta baš i ne verujem. 

Alekre je u pravu. Evo jedne , možda je ima i kod nas, dišuća je i namenjena za unutra :

 

https://www.ebay.co.uk/p/Oxford-DORMEX-Motorbike-Cover-Indoor-Breathable-Motorcycle-Dust-Cover-XL-CV404/18009826882

 

A ova za napolju, dišuća i vodonepropusna:

s-l1000.jpg
WWW.EBAY.CO.UK

JDC Waterproof Motorcycle Cover - RAIN. A string cord rim runs around the bottom edge keeping the cover fitted to your bike, this can be tightened to adjust the size of the cover to...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 353 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio Free (sa dusom zmaja), Yamaha XVS 650 Drag Star

gAGEmqc.jpg

 

Bio sam u ponedeljak i uzeo pokrivku, podkapu, i donji deo aktivnog. Sta mislite, jel ima jos na stanju M velicina u NS-u? Ja uzeo samo jedan komad da probam, a posle me mrzelo da idem opet da uzmem jos. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Taj na NBgd-u je (cenim) najmanji površinski a pokriva najgušće naseljeni deo Srbije. Verujem da mu je dnevni promet skoro kao svih ostalih zajedno :stabre:.

Nedostaje na Nbgd-u jedno 10-tak Lidl-ova...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Lozanj, GM
  • Motocikl: U potrazi
18 hours ago, VR46 said:

Мораћу да одем по активни веш...Али једно питање колеги који је купио кациге,имају ли неку хомологацију?

Imaju homologaciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Aktivni ves i nije uvek samo za hladnije vreme, on sluzi najvise da sa tela otkloni znoj, i na taj nacin ce se osoba koja nosi osecati prijatnije nego kada se leti oznoji u pamucnoj majici. Ja nosim isti ves i zimi na skijanju i leti na motoru, bajsu i sl.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Potkapa XL je vise M, malo steze. Probajte ako ste u prilici.

Kaciga flip-up L je za 60cm obima glave.

Za jet kacigu pise MADE in GERMANY.

Bolja i ta nego brain-cap.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
17 hours ago, gox said:

Najbolje da kupite ciradu od goretexa ili da vam baba ištrika od vune ;)

 

Eto razvojne ideje za Sirogojno. A u rubrici "Šta ste danas uradili na svom motociklu" osvane post sadržaja:

Ištrikao zimsku navlaku za prednji blatobran  :lol2:

Ideja ima potencijal  :lol3:

 

 

57b6ed70ef5a1fd8e34865edbb4731bb.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ima u Lindi svasta da se nadje. Ja pazario pre par nedelja sprej za ciscenje lanca motocikla koji je 5,6 puta jeftiniji nego ovaj brendirani iz moto shop-ova. Jos ako se naidje na akciju. Sto da ne, vredi probati... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2462 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Bio danas i uzeo ženi komplet aktivnog veša i sebi fantomku da je isprobam.

I ja za vikend uzeo sprej za čišćenje kočnica, 3 komada, po ceni od 170 din. Kupio u onoj novoj radnji što se otvorila u Merkuru. Al sam se zalepio na odeljenju sa alatom, sreća nisam poneo karticu jer bi račun bio da glava zaboli.

Što kaže ženče sve tebi treba, ne znam samo kad ćeš to da koristiš :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

kukao ja zeni kako nemam nich alata u kuci, i gle cuda za prosli rodjus od nje i kumova, velika kutija za alat sa masnicom, a unutra par srafcigera, wd, busilica, set kljuceva, skalpel....lep start pack....medjutim od kako se otvorio lidl, kad god banem, pogledam alat, i kupim neku "sitnicu" + nesto ozbiljnije ako ima...tako da se sad u istoj kutiji nalazi i lemilica, aku odvijac, precizni srafcigeri, set gedora, set imbusa, setovi burgija za metal i drvo i josh par stvari...ne ulazim u kvalitet, znam da nije za ozbiljnu radionicu ali za moje potrebe da jednom godisnje nesto u stanu zbudzim - milina... + sto novcanik nije osetio, malo po malo, i nakupilo se...tako da sad vec imam ritual da odem ponedeljkom i cetvrtkom u lidl, uletim bez kolica, pravac na taj deo gde stoji alat...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
kukao ja zeni kako nemam nich alata u kuci, i gle cuda za prosli rodjus od nje i kumova, velika kutija za alat sa masnicom, a unutra par srafcigera, wd, busilica, set kljuceva, skalpel....lep start pack....medjutim od kako se otvorio lidl, kad god banem, pogledam alat, i kupim neku "sitnicu" + nesto ozbiljnije ako ima...tako da se sad u istoj kutiji nalazi i lemilica, aku odvijac, precizni srafcigeri, set gedora, set imbusa, setovi burgija za metal i drvo i josh par stvari...ne ulazim u kvalitet, znam da nije za ozbiljnu radionicu ali za moje potrebe da jednom godisnje nesto u stanu zbudzim - milina... + sto novcanik nije osetio, malo po malo, i nakupilo se...tako da sad vec imam ritual da odem ponedeljkom i cetvrtkom u lidl, uletim bez kolica, pravac na taj deo gde stoji alat...
Jebote istropovao sam se da čitam svoj post a znam da se ne zovem tako i da nisam pisao :)
Meni isto Lidl uzima dosta love za alat. Imam fetiš da imam dosta alata. San mi je garaža iz američkih filmova puna alata :)

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

I ja danas pazario, pojas za ženu, meni podkapu, što reče kolega xl je više M al ajd sad, deluje bas solidno i donji deo aktivnog veša, mada sam hteo gornji tek kad sam došao kući vidim da sam uzeo donji. Ali je super, sutra idem po gornji deo. Deluje bas kvalitetno za te pare.
I da, imam već 3 godine isti punjač za akumulator kao što se danas prodaje u Lindi, ako se neko možda dvoumi moja topla preporuka za isti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

U Lindi u Nbg kupio večeras punjač, ženi podkapu i pojas (džabe ni 600 din) i jednu ciradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 10 sati, mrle je napisao:

ovaj Lidl u NBG nema ni pomfrit kada je na akciji.

Kupio i pomfrit. I neke sladolede.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 1 sat, mrle je napisao:

I neke sladolede. 

za 60 dinara extra ukusan -čokolada bademi ili lešnici ...,velik na štapiću.Za ove druge neznam ali ovaj je extra i ima ga celu zimu

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Užice
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500
On 3/12/2019 at 7:49 PM, Savan said:

I potkapa je odlična.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Meni deluje super..mada jedino me  steze u predelu nosaa,je li to tako treba ili ne?(velicinu sam uzeo najvecu sto su imali):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne znam koju si ti onda uzeo? Ona sto ja imam je tanka potkapa sa izreZom preko celog lica. Znaci preko nosa ne ide ništa, pa ni blizu. Donji deo staje kod brade a gornja ivica je na početku čela.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja