Jump to content

Moto Zajednica

Low cost skuter za grad i lokal, izbor i preporuka

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Za 500 evra tesko da ces uzeti nesto a da bude dobro. Liberti je odlican, ali, ako ga nadjes za 500 evra budi siguran da ces morati da ulazes pare, bar 150 do 250 evra, ali ces bar biti siguran da je dobar kada ga sredis. Ja sam prosao kroz to ali sam i ocekivao da tako ispadne. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Za 500 e samo polovan kinez. Baotian 125 hero odlican motor star 10 god prosle godine prodao za 300e,nije islo vise. Liberty koji je bolji motor za 500 samo krs, i to 2000 god, a onaj bolji 2006 je vise. I tog 2006 vozio sam god odlican

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Ja prodao Kymco Agility za 200e.,sa riknutim motorom,ali i dosta ogrebotina. Kupio ga novog,vna 17k radio generalnu, riknuo opet na 30k i prodao ga. Sad vozim Liberty,nov,ali za 500e tesko polovan,da valja.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Po oglasima se do 600€ sa mogućnošću pregovora, javljaju sledeći modeli:

Honda Pantheon 125 I 150 (svidja mi se ali mi velika potrošnja za ono za šta mi treba),

Yamaha Majesty 125 I 180 oko 2000.god (ništa o njemu ne znam, ali čitam),

Honda SH125 (iz uvoza),

Piaggio X9 125 i 180, oko 2000.god,

Sym Joyride 150 oko 2000.god,

Sym HD125 evo (2010.god iz uvoza),

Kymco Dink Classic I Grand Dink 200,

Keeway Outlook 125,

I pojavljuju se dva Liberty-a (Ali mi nekako maaaliiii - visok sam 190).

Piaggio Hexagon 125 (mnogo mi se svidja onaj njegov gepek ali točkići ko na kontejneru)...

Ako je neko posedovao i vozio nešto od navedenog ili još bolje više komada, bilo bi lepo da kaže koju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Liberty nije mali. Ja imam 190cm,a veci je od prethodnog Agilitya

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk


Кимко Грандинк, глас за њега:)

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Verujem da je Liberty kvalitetna i izdržljiva raga, ali mi nekako nema dušu, deluje mi golo, prazno (godište online pričamo).

Svi ostali već imaju instrument tablu, imaju neku liniju, formu, deluju gabaritno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Glasam za Sym HD (bilo koji), vidjam ih po BG u kurirskim službama baš mnogo, a zna se da se to aka “ko tudje”.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Ti liberty su svi bili postarski ,pa su izakani.I moj 2006 je presao boga oca izakan,a na kilometar satu 21000 kad sam ga uzeo,i 700e je kostao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Bio sam u Piaggio servisu, gledao te poštarske koji su im bili na servisu prešli po par stotina hiljada km. A motori nisu ništa dirani.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ne bi da otvaram novu temu da ne trolujem bez veze. Kad smo vec ovde kod low cost skutera za grad imao bi i ja jedno pitanje,ako se pokretač teme ne ljuti.

Gledamo za sestrića skuter 125 ccm. Našli smo Kymco  Peples 125 vazdusno hladjenje. Skuter je 2010 godiste nesto oko 16 000km na satu,deluje kao nov na slikama,uvericemo se sutra u to. Ceni ga dečko 1000eur,kaze da je sve radio na vreme,sto mi je Deki koji servisira kymco potvrdio i kaze da je skuter top stanje. Moje pitanje je jel ima kolega koji ga voze,kakav je generalno?

U kvalitet Kymca ne sumnjam i sam imam Xciting ali ajde da pitam,nisam se susretao sa 125 icama. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
f1086258ea43-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Aprilia Leonardo, 1999. godište, Scooter, vozilo prešlo 11000 km, Leskovac. Cena 450 € - Motori - Polovni Automobili

 

f3cdf75e8af5-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Aprilia scarabeo, 2000. godište, Scooter, vozilo prešlo 23000 km, Požarevac. Cena 600 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

 

 

 

 

Pozdrav druže :takoje:

Na leto pijemo kafu u KV !

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic
f1086258ea43-1920x1080.jpg&key=29b86994005ffbcf43b465c5a7ac4676735a82fce76b9c2687029a33ee10f315 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Aprilia Leonardo, 1999. godište, Scooter, vozilo prešlo 11000 km, Leskovac. Cena 450 € - Motori - Polovni Automobili  
f3cdf75e8af5-1920x1080.jpg&key=35af6a9030ac7681e47ba3833c1f909b7f1e9200f347a46a229d0d4523d373f6 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Aprilia scarabeo, 2000. godište, Scooter, vozilo prešlo 23000 km, Požarevac. Cena 600 € - Motori - Polovni Automobili  
 
 
 
 
 
Pozdrav druže :takoje:
Na leto pijemo kafu u KV !
 
Hvala Zoki.
Obavezno da se javiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Ne bi da otvaram novu temu da ne trolujem bez veze. Kad smo vec ovde kod low cost skutera za grad imao bi i ja jedno pitanje,ako se pokretač teme ne ljuti.
Gledamo za sestrića skuter 125 ccm. Našli smo Kymco  Peples 125 vazdusno hladjenje. Skuter je 2010 godiste nesto oko 16 000km na satu,deluje kao nov na slikama,uvericemo se sutra u to. Ceni ga dečko 1000eur,kaze da je sve radio na vreme,sto mi je Deki koji servisira kymco potvrdio i kaze da je skuter top stanje. Moje pitanje je jel ima kolega koji ga voze,kakav je generalno?
U kvalitet Kymca ne sumnjam i sam imam Xciting ali ajde da pitam,nisam se susretao sa 125 icama. 
Ја сам својевремено имао Super 8цу, то је та машина = бесмртно. Грешка и код кинеза и код ових без филтра за уље што интервал промене вам је велик. Ништа више од 1500 километара и ништа скупо, 2000 уврх главе.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Ја сам својевремено имао Super 8цу, то је та машина = бесмртно. Грешка и код кинеза и код ових без филтра за уље што интервал промене вам је велик. Ништа више од 1500 километара и ништа скупо, 2000 уврх главе.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

To mi je i Deki rekao da nema greške sa njim,pogotovo što je vlasnik picajzla i skuter je održavan top. I meni na Xcitingu isto interval zamene 2-2500km. Mada to nije toliki problem njemu treba za grad imaće možda 3 zamene za seozonu maksimum a to je 3000rsd ako je ulje 1000rst a manje je. Ja sam isto u fazonu za tip top Kymco nego izakan Beverly što je on hteo.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
To mi je i Deki rekao da nema greške sa njim,pogotovo što je vlasnik picajzla i skuter je održavan top. I meni na Xcitingu isto interval zamene 2-2500km. Mada to nije toliki problem njemu treba za grad imaće možda 3 zamene za seozonu maksimum a to je 3000rsd ako je ulje 1000rst a manje je. Ja sam isto u fazonu za tip top Kymco nego izakan Beverly što je on hteo.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Дефинитивно се слажем у вези сугестије око избора. Делови за Пјаџо нису нимало јефтини.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Meni period zamene na Liberty-ju 5000km. Jel to znači da bih trebao ranije od propisanog da se javljam u servis?

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk


Ако немаш папирнати филтер било у облику улошке или метални дефинитивно да. И препоручујем аутомобилско уље јер ту нема мокрог квачила и слично тако да са 10 - 40 полусинтетиком за аутомобил има да пева:)

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
18 minutes ago, nepiyu8 said:

Meni period zamene na Liberty-ju 5000km. Jel to znači da bih trebao ranije od propisanog da se javljam u servis?

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk
 

Ne, slobodno menjaj na 5.000. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Jos jedan glas za Kymco Grand Dink.

Ja imam od 125 kubika, 2009. godiste, kupljen nov u Srbiji, 16000km. Jeste da on mozda prelazi budzet od 500e, ali uzmes takvu masinu i miran si duzi period.

Prostran skuter, komotno se vozi dvoje na njemu. Ok je i za po gradu a i za otvoren put.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja