Jump to content

Moto Zajednica

Komentatori 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5727 postova

A ne pivo nego pivo ka' dalmatinac

 

Da pojasnim, opaska na vic kad Beogradjanin u Splitu kaze konobaru ja bih pivo a ovaj mu odgovori pa pivaj (pevaj) ko ti brani.  Jer jelte u klapi se piva :)

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Molim vas da naucite razliku Jer i Je l'. Molim vas. Pobogu, komentatori ste, morate biti elokventni (sa tebe Srdjane ne znam, verovatno ne masis cim nisam skontao, ali Aleksandar ubija. Ni slucajno ne pogodi!) 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

SPORTKLUB.RS

Vozač Suzukija Aleks Rins trijumfovao je na 12. trci ovogodišnjeg Moto GP šampionata, Velikoj nagradi Britanije, pošto je pretekao Marka Markesa na Repsol Hondi u cilju.


Idemo Markesss...a da..Necete verovati zasto Ducati goreo,nevidjene scene...foto-video

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Iako ne pratim SK, biser dana na Twiterru mi je ovo:

 

Kaže: ulazi se u tu krivinu onako kako je Oliveira ušao!

Tačno da me ne mrzi izvukao bih video sa nekoliko putanja kroz tu krivinu. Uostalom, i Zarko bi prošao drugačijom putanjom da ga je Oliveira uočio. No nebitno

 

viber_image_2019-08-25_16-38-04.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Pricas o sebi pa projektujes na mene?
Kad vec caskamo,bila neka kladionica,ko ce prvi odgovoriti...htedoh da stavim neki dinar na tebe,al kvota bila 1.01

EDIT:Ulete Jovan sa postom izmedju...ne znam odakle mu drskosti da kaze nesto protiv znasveckoga

 


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5727 postova

Cekaj iskreno me zanima kako ovo tvoje sad nije ad hominem. 

 

Nisam niciji advokat samo me bas zanima gde je razlika kada neko pise o radu javne licnosti i zbog toga bude optuzen da licno napada osobu a kada mu kazes da mu je Jelena fetis to nije licno. 

 

Da mi jesmo drugari ali nema vezr sa tim, zasto je u temi o komentatorima nepozeljno komentarisati komentatore? 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Samo cu ostaviti ovo ovde...da se ne mucis po wicki i slicnim sajtovima za ''amatersku psihologiju'' :) 

 

Projekcija je tendencija projektovanja svog ponašanja, osobina i impulsa na nekog drugog. Iako je to naizgled kompleksan fenomen, on je i jedan od najčešće usvojenih mehanizama odbrane. Nju često koristimo kako bi sebe "odbranili" od nas samih, od neke psihičke opasnosti koja je zapravo deo naše ličnosti, koji nismo u stanju da prepoznamo i prihvatimo u sebi samima.

Projekcija spada među primitivnije psihološke mehanizme odbrane. Ona se javlja rano tokom razvoja pojedinca i njena efikasnost tokom dužeg perioda je prilično mala. Nju koriste deca da bi izašla na kraj sa anksioznošću i konfliktima i njihova česta reakcija je drugi su krivi.

 

P.S. malo si dosadan sa tim latinskim :) 

 

EDIT:Ulete sada dvlns...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Imam jednu molbu: manite me psihologije, glava mi se raspada bio sam na promaji dva dana i trenutno sam na kafetinima. Teško mi je da pratim temu, doneću opravdanje od lekara ako treba 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
pre 30 minuta, dvlns je napisao:

Cekaj iskreno me zanima kako ovo tvoje sad nije ad hominem. 

 

Nisam niciji advokat samo me bas zanima gde je razlika kada neko pise o radu javne licnosti i zbog toga bude optuzen da licno napada osobu a kada mu kazes da mu je Jelena fetis to nije licno. 

 

Da mi jesmo drugari ali nema vezr sa tim, zasto je u temi o komentatorima nepozeljno komentarisati komentatore? 

 

 

Žena i nije komentator, pa je metodicno lovljenje stalno istih  gresaka u njenim _tekstovima_ turbo dosadno. Zašto? Zato što je to  (po mom mišljenju) pokusaj da se potencira sopstvena upucenost I moto superiornost, koja, opet po mom mišljenju, u ovom slučaju ne postoji. Pun je forum teorije, bez prakse, baš onog što se zamera komentatorima. Kad već pričamo o projekciji. :)

 

Generalno, lajanje u grupi nije čojstvo, čak i kada je 100% opravdano, pa uzmem da podjebavam i peckam ponekad takve, u okviru svojih skromnih mogućnosti, da balansiramo svemir i jer je zabavno, ovo je forum i ne treba ga shvatati ozbiljno. 

 

I ajd jedan po jedan, ljubi te drug... :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5727 postova

Ma necu se vise ukljucivati zaista pa nema potrebe ni da pricamo o tome samo cu ti reci da je zena u zizu interesovanja mene i ovog foruma upala kao komentator. I da ti kazem da pozivanje na copor i napade iz copora svaki put ako nekolicini ljudi smeta ista stvar nije nesto sto ocekujem od tebe, suvise mi je snsovski. 

 

Izbrisite temu, brisite postove ali realno ti si se ukljucio u odbranu komentatora u temi o komentatorima koju si ti otvorio. Ako je smisao teme da se pisu pohvale ok ali mislim da ce tema biti prazna. 

 

Nije nikakav izum ni BJB-a ni Srbije da ljudi vise vole da komentarisu ono sto ih nervira

 

Ovim se zaista nadam da sam zavrsio svoje pisanje o komentatorima jer kako kazu svi oni koje ne volim, daljinski je kod vas sto gledate ako vas nervira. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja