Jump to content

Moto Zajednica

Putovanje do Grcke

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Barič

Pozz ljudi, dosao sam danas na ideju da posetim jednog mog drugara u Grckoj, mesto Serres. Zanima me, posto sam cuo da se zakon nesto izmenio i da dodaju neke pocetnicke dozvole za A2 kategoriju, da li mogu da izadjem iz Srbije ili postoji neki vremenski period koji moram da sacekam prvo? Idem sa drugarom koji ima 17 godina, ima polozenu vec A1 kategoriju. Kakva je procedura?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4CN/3VD
Pozz ljudi, dosao sam danas na ideju da posetim jednog mog drugara u Grckoj, mesto Serres. Zanima me, posto sam cuo da se zakon nesto izmenio i da dodaju neke pocetnicke dozvole za A2 kategoriju, da li mogu da izadjem iz Srbije ili postoji neki vremenski period koji moram da sacekam prvo? Idem sa drugarom koji ima 17 godina, ima polozenu vec A1 kategoriju. Kakva je procedura?
Druze, samo cu ti reci da sam isao do Bugarske bez dozvole ( cekao sam samo polaganje). Niko te ne pita za dozvolu ako ti je vozilo registrovano, tj cisto u papirima i ako si ti cist u pasosu. Ali tvoj drugar mora da predje na neciju odgovornost tj neko ko je punoletan da odgovara za njega u inostranstvu.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4CN/3VD
Da li mogu ja posto imam 18 godina? Koja je procedura u vezi toga?
Ako imas 18god, njegovi roditelji trebaju samo da odu kod notara i da napisu na papiru da daju saglasnost da njihovo dete moze sa tobom preci tu i tu granicu od tog do tog datuma, to je to..raspitaj se samo malo bolje u nekoj turistickoj agenciji

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Upravo tako, niko ti ne trazi dozvolu dokle god ne napravis problem, naravno ti vodi racuna, sto se tice drugara, izjava oba roditelja overena od strane notara.

SRETAN PUT i lep provod ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja