Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Losail - Katar

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

I ne mora da bude lažan tekst. Pa čovek je, nije mašina! Koliko je i kakvih padova vezao poslednjih 8-9 meseci (ne sećam se tačno pre koliko je krenula ona serija padova) i koliko se ispovređivao, ko ne bi stavio prst na čelo.

Realno nije vozio motor 100% fit ako se ne varam tamo od Austrije.

 

Polako, da veže jedan trkački vikend bez padova, malo da se opusti i biće onaj stari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017
2 hours ago, drs said:

 

Taj Dailystar je neki britanski Blic. I ostali naslovi su krojeni samo da se klikne na link, a sadržaj je da ti se prikenja gladnom.

Sve to stoji, ali ovo je prakticno iz intervjua nekog izvuceno i zapravo moze da se pretpostavi da je to stvarno rekao. Ko i ne bi razmisljao tako posle silnih padova i povreda. Mali broj ljudi moze tako da zanemari sve sto je bilo i da nastavi ciste glave :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ma klasika, ogradnja od loših rezultata i kupovina vremena..dok se malo uvoza biti će to drugačije, ipak je to zvjer, šampion, nije dovi.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Gledaćemo mi još konkurentnog Lorenca. E sad, da li će biti konkurentan na svim trkama to je pitanje, ali ne treba ga još otpisivati. Vozi povređen već mesecima unazad. Videćemo kad bude 100% zdrav šta može da uradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Ma ja onako malo hteo da potkacim Vinjalesa vise nego Lorenca. 

 

Jbg Lorenco je najuspesniji vozac u Kataru ali tu je imao i peh sa HJC pa ono skakanje sa Dukatija zbog neispravne kocnice pa sad sa Hondom padovi kapiram da mu je samopozdanje uzdrmano a ne bi me cudilo da malo ima i sujeverja. Ljudi smo skloni smo tome. 

 

Sa druge strane nije mu sigurno psihicki lako da vozi motor sa kojim Markez radi sta hoce. Za Dukati je vazilo da mora vozac da se navikava na motor pa je bilo lakse sigurno.  

 

Velik pritisak je stavljen na njega jer je jedini koji je pobedio Markeza a realno gledano nije on pobedio Markeza koliko je Jamaha te 2015 pobedila Hondu ili bar koliko je Markez pobedio sam sebe. Da nije Lorenco bio samoion te godine bio bi Rosi.  Tu se vidi "specijalni rat" PR timova koji su pumpali ocekivanja izjavama kako su kao Markez ili Doviciozo ili Rosi iznenadjeni Lorencovom brzinom kako je prvi put seo na Hondu. Naduvas pricu pre prvih rezultata i opteretis vozaca jer boze moj svi ocekuju da se odmah kolje za prvo mesto.  Sad njegov PR tim izduvava tu pricu bar ja tako mislim

 

Mislim da mu sad treba dva vikenda pez pehova i da se u Herezu popne na podijum i bice to stari mrgud koji ce me nervirati kao nekad. 

 

Bolje da nije ni vozio Katar

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Tek je  početak sezone. Svako može  da se izlomi i da pauzira nekoliko trka....

Za sada sve izgleda kao prošle godine, jedino što je Honda dobila snagu i može da prati Ducati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow
Pre 6 sati, dvlns je napisao:

Mislim da mu sad treba dva vikenda pez pehova i da se u Herezu popne na podijum i bice to stari mrgud koji ce me nervirati kao nekad. 

D00dXIrX0AAq7PL.thumb.jpeg.ced97669500e72009fc5ab43a0089d22.jpeg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja