Jump to content

Moto Zajednica

Xtx660

Recommended Posts

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
Pozdrav svima zanimaju me iskustva o xtx660 od 2008 godišta, i da li moze da se vozi sa a2 kategorijom.


A2 kategorija glasi vozila koja su do 35kw i ciji odnos snage motora i mase vozila nije veći od 0,2 kw/kg.


Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

34.9 i 35.1 je velika razlika, sve preko 35 nije dozvoljeno sa a2, ja sam hteo transalpa a na kraju sam uzeo winda zbog razlike u kw, iako je wind 650cc a transalp 600.


Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

XT660X je odličan motor. Do skora sam imao 2004 godište. Veoma zahvalan motor za grad i kraća putovanja. Može i duža putovanja kome ne smeta vetar i ko nema suvozača. Odaziv na gas je momentalan a kočnice pefektne. Ovaj motor nije baš za početnike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Mostar, BiH
  • Motocikl: Honda NC 750X

XT660X 2008 godište je Minarelijev (ITA) jednocilindraš fabrike koju je kupila Yamaha (ne znam sada - 2000 neke ili slično) i ta mašina se ugradjuje u Yamahu MT03, Spanjolski Derby Mulhacen pomenutu Yamahu XT 660, malu Teneru i u moj motor Aprilia Pegaso Strada.

 

Slažem se sa gornjim postom (Saša) da ovaj motor nije baš za početnike jer iako na papiru izgleda skromno, veoma je startan i kao svaki mono poteže snažno iz mjesta a u vožnji zbog svoje dinamičnosti nudi relativno dobre brzinske prosjeke što zauzvrat traži dobro poznavanje tehnike vožnje.

 

Podatak da je policija grada Modene ( i te cijele talijanske regije) bila opremljena ovim motorima dovoljno govori o ozbiljnosti ove sprave.

Ja sam svoga upravo doveo odatle 2008 godine.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja