Jump to content

Moto Zajednica

Ubacivanje protektora u jaknu

Recommended Posts

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad
14 hours ago, Alekre said:

I vi mislite da će to sve da vam radi ako ne daj Bože dođe do toga? Čičak traka? 

Ne bih da me neko shvati pogresno pa uradi isto na jakni koja nije dizajnirana u skladu sa istim, ali su kod mene tvrdi protektori na ramenima pricvrsceni bas cicak trakama za spoljasnji D-Dry sloj. Nije Dainese lud, jednom kad se zakace pre ces rukav odcepiti nego sto ces protektor odvojiti ili pomeriti jer je jakna sivena u predelu ramena sa bas tim tipom protektora u vidu. Protektor za lakat i podlakticu ima svoj dzep u kojem moze da se seta, ali kad si u polozaju u kom sedis na vecini motora prosto "legne" na ruku i fiksiran je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 1.4.2019. at 21:48, Alekre je napisao:

Mnogo varijanti može biti pri padu, klizanje, kotrljanje, klizanje naletanje i šta god... Pre svega ne dao Bog nikome ali savetovati javno fiksiranja protektora čičak trakama smatram da je neozbiljno i nedostojno ovakvog foruma. 

 

Neozbiljna i nedostojna ovog foruma je tvoja iskljucivost za sve ono sto se kosi sa tvojim misljenjem.

Kao sto je vise puta receno, svako ima svoje misljenje, kao sto ima i dupe...

A, kao sto rece jedan nas Nobelovac, "dodje tako vreme kada pametan zacuti....." tako da:

ODJAVLJUJEM SE IZ OVE TEME!

  • Tužan 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Lepiti protektor cicak trakom nije nista opasnije od nosenja jakne koja savrseno ne pristaje uz telo, ako je veca opet ce protektor "pobeci".

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Suzuki gsxr k8 1000

Ja sam to rešio full kornjacom i preko jedan broj veća kožna jakna..Full kornjača na Amazonu košta 150$ alpinistar.. Malo na ramenima su veći prorektori...ali sve ok.. Zavisi od stila vožnje....klime...itd..meni vrši posao.. Kada nije toplo naravno.. Kada je toplo... Samo kornjača I cepaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 478 postova
  • Lokacija: Sarajevo, Bosnia-Herzegovina
  • Motocikl: BMW K1100RS

Kod mene se na Hein Gericke jakni kače sa ovakvim zakačkama:

 

Hein-Gericke-R%C3%BCckenprotektor-Hiprot

 

Ali je problem da su se dvije slomile, a nemoguće ih je nabaviti. Rješenje: set za montažu drukera iz radnje sa krojačkim materijalom

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja