Jump to content

Moto Zajednica

EVO GA!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 2380 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Pozdrav svima, od nedavno sam se registrovao na forumu, od svetac sin a jagerov drug. E dok sam odrastao i gledao njih dvojicu kako se igraju oko motora, pogotovo jager fanatik , naravno da je zelja dosla da i ja vozim veci motor od skutera 50 ili 125ccm sto sam do sad imao prilike da vozim. Da ne pominjem apn ili automatik, to smo svi vozili.

 

Posto je doslo vreme da uzmem i ja nesto vece a tata vozio TRANSALP htedoh i ja to, ali... moram imati 24god da bih mogao A da vozim a TRANSALP spada pod A, a ne pod A2, tako da se krug suzio na KLE500, FREEWIND i PEGASO(za kojeg nisam cuo reci hvale, a jager je rekao NIKAKO taj). Trkalice me ne zanimaju tako da enduro iskljucivo.

 

Plan je bio prvo da polozim sto je sledece nedelje pa onda ako naleti neki motor do leta da pazarim. Igrom slucaja na cudesnom "fejsu" vidim da poznanik, inace fanatik za motorima, prodaje Freewind. Tata na putu ja ga okrenem reko znas ovo ono, kaze idi ga pogledaj. Otisao, seo i to je to. KUPLJENO.

 

Dosla Suza u dvoriste, rodjena 97, presla skoro 39 i kusur 'iljada. U super stanju, kao da joj je 12 a ne 22god.

 

Prethodni vlasnici bili bracni par, sredili motor u fulu i hteli na more sa njim i uleti im neki auto da kupe i brzo prodali motor i otisli na more kolima a motor ostao kod prijatelja, a kako on voli trkalice prodavao ovo. Mislim da oglas nije bio ni sat vremena na netu kad sam video i odma otisao...

 

Nije imala kofer niti ista tako da me je tata pocastio za rodjendan jednim givi kofercetom :)

 

U planu je da se radi veci crash bar, to cu sa tatkom da napravim, ledovi u kofer za stop svetla, hteo bih na taj crash bar sto budemo napravili da namontiram dodatno osvetljenje napred i jos tako svasta nesto...

 

 

P.S. nov sam u svemu ovome pa mi nemojte zameriti ako budem dosadan i zapitkujem o svemu

 

f110f82570b3df4845e09b817677b972.jpg167bdb6d80256b790550967caeed200a.jpgb2a5e136d3df65487d6d82a8a91fc459.jpg296d9700da064d4498ffcd6dda4732a0.jpgd33cb0d9254ac456563dde91e0039f4e.jpgdb443d2505a3faccf538abb6b8171db9.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Priznajem da sam ja malo kumovao kupovini, nadam se da nisam pogrešio!

 

Srećno prvo pravo motorče!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2380 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
Priznajem da sam ja malo kumovao kupovini, nadam se da nisam pogrešio!
 
Srećno prvo pravo motorče!


Nisam ni sumnjao da neko sa foruma nije vec bio obavesten :D rekao mi je da je zvao ne znam koga sve da se uveri da valja...

Hvala svima!


Sent from my iPad using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Bas izleda ocuvano, neka stalno izgleda ovako i neka te lepo sluzi! U zdravlju da se vozis.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2380 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Hvala! I ja se nadam da sam "ubo" dobar primerak, pupu da se ne ureknem...

Elem, danas se tata Branko i ja igrali, tj ja sam navijao a majstoru prepustio stvar u svoje ruke. Montirali koferce, malo peripetija bilo zbog rupa, al bez muke nema nauke, kofer montiran i sad izgleda bar meni kao pravi motor :D

Nekako mi ozbiljnije ovako ozbiljnije izgleda, ili je sve to stvar ukusa...15ee767a3077d2a1ac26a301d00326dd.jpg

Zanemarite krs iza, to je samo privremeno :D


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja