Jump to content

Moto Zajednica

Komunikacije Cardo, Interphone, Sena...malo o njima

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 285 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger 800
Just now, boletheboss said:


Znaci packtalk a ne freecom emoji16.png Ako je tako onda ok, mada opet mi nije jasno da se ne moze upariti npr sa freecom ili nekim drugim ako je tacno to sto je [mention]Smalac [/mention] rekao . Svakako hvala na info


Sent from my iPhone using Tapatalk

Naravno da moze. Jedino sto se sa Freecom i ostalima nece povezati u DMC vec u klacicnu Bluetooth vezu. Packtalk ima obe opcije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Imam Packtalk Slim i Bold, oba rade odlicno. Sto se tice uparivanja s drugim komunikacijama raznih proizvodjaca resili smo problem tako sto smo napravili Viber Grupu i conference call i nema frke radi u dometu i vise kilometara :)  Moze i preko What's Up-a :)  Skupe komunikacije su dobre ali sad i komunikacije s Aliexpress-a ili sl rade bez problema. Komunikacija kao uredjaj je dobra stvar ali treba voditi racuna o voznji i koristiti komunikaciju kad je bas potrebno a ne zezati se tj saliti pa koncetracija u voznji opada i onda belaj. Puno sretnih km 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Montirao sam na SENU zvučnike HD, kupio sam ih Louisu za nešto manje od 40e. U aplikaciji se uključi HD opcija, i sa ovim zvučnicima se dobija daleko bolji kvalitet zvuka.

 

20210516-090313.jpg


20210516-090226.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21

Pozdrav svim kolegama,

U iscekivanju da mi stigne motor ovih dana poceo sam da se interesujem za "update" opreme za mene i dragu mi suvozacicu. Nikada nisam do sada u voznji nisam koristio komunikaciju pa uzeh ovde da se informises i saznam nesto novo. Vozim se samo sa suprugom a u grupnim voznjama sam uglavnom solo na motoru pa mi neka ozbiljnija komunikacija i ne treba niti to jos neko iz grupe koristi tako da bi mi komunikatori trebali iskljucivo za suprugu i mene pa gledam neke jeftinije varijante.

Za ove sene i ostalo mi je malo besmisleno da dajem tolike pare pa me zanima, ako neko od kolega moze da mi pomogne i posavetuje me iz iskustva, da li se, za ono sto mi treba isplati neka kineska komunikacija u nekom cenovnom rangu do 50e. 

Na kp sam video neki BT 12 za tipa 3000 dinara, ako neko ima iskustva sa tim ili slicnim uredjajima bio bih veoma zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd, Bezanijska kosa
  • Motocikl: Honda NC750X

Ja nosim Lexin B4FM, i vrlo sam zadovoljan. Nisam jos stigao da probam voznju u grupi i komunikaciju preko vise motora, samo veza sa telefonima, slusanje muzike, i prica sa suvozacem, i to radi odlicno. Par kosta 110 evra otprilike na Aliju, i manje kad su popusti.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

U vožnji sa kineskim komunikacijama sam je na pola ture izčupao iz kacige. Prenosi previše šumova vetra i zvuka motora , možda je dobra za skuter i za do 80km/h. Sada sam kupio neku Senu koja ideuu HJC i za sada radi super. Komunikacija bez šumova je moguća do nekih 180km/h... više nisam probao.  Pre kineza sam koristio stari Autocom žičani i on je radio super ali su me kablovi nervirali. Mada je on bio najprostiji za korišćenje. Jedina zamerka Seni je što ne mogu paralelno da se povežu da rade muzika sa telefona i komunikacija vozač -suvozač.  

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 4 sati, Rakhil je napisao:

Ja nosim Lexin B4FM, i vrlo sam zadovoljan. Nisam jos stigao da probam voznju u grupi i komunikaciju preko vise motora, samo veza sa telefonima, slusanje muzike, i prica sa suvozacem, i to radi odlicno. Par kosta 110 evra otprilike na Aliju, i manje kad su popusti.

Isto koristim LEXIN B4FM, uglavnom za telefon i navigaciju i prezadovoljan sam. Poručio sam nedavno i Lexin B4FM Pro da bih mogao da komunicira sa suvozačem tokom vožnje. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 1 minut, jboban je napisao:

Odakle je poručeno? Nadam se da si pazio na poštarinu koja može biti velika.

s-l400.jpg
WWW.EBAY.COM

It is univeral pairing. The LEXIN LX-B4FM Pro is a Bluetooth HiFi Stereo Headset designed...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Dobro je. Ovo je jedan komad. Ja već dugo koristim par Lexin LX-R6. Ima vezu sa telefonom i suvozačem, a može da emituje muziku sa telefona, što ne koristim osim greškom ako aktiviram. Baš dugo drži bateriju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
On 19.6.2021. at 18:38, grof je napisao:

U vožnji sa kineskim komunikacijama sam je na pola ture izčupao iz kacige. Prenosi previše šumova vetra i zvuka motora , možda je dobra za skuter i za do 80km/h. Sada sam kupio neku Senu koja ideuu HJC i za sada radi super. Komunikacija bez šumova je moguća do nekih 180km/h... više nisam probao.  Pre kineza sam koristio stari Autocom žičani i on je radio super ali su me kablovi nervirali. Mada je on bio najprostiji za korišćenje. Jedina zamerka Seni je što ne mogu paralelno da se povežu da rade muzika sa telefona i komunikacija vozač -suvozač.  

Kod mene na Seni može istovremeno da se sluša muzika i priča sa ostalim vozačima, a postoji i mogućnost deljenja muzike, pa da svi slušaju istu muziku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125
Pre 5 sati, boki.64 je napisao:

Јесам ли ја пропустио да нађем или не пише цена?

Mislis na cenu u maloprodaji ili onu “kod mene”?

U FC moto HF3.0 je oko 80 a HF2.0 oko 40-50 evra

ja ih prodajem za 80 oba

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21
2 hours ago, balkanlover70 said:

Mislis na cenu u maloprodaji ili onu “kod mene”?

U FC moto HF3.0 je oko 80 a HF2.0 oko 40-50 evra

ja ih prodajem za 80 oba

 

Kolega, nisam najbolje razumeo

Oba modela su po 80 ili je par uredjaja 80?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Hvala Vama na poverenju

HF3.0 + HF2.0 80 evra

HF 3.0 50 E

HF 2.0 30E

Promenio član balkanlover70
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja