Jump to content

Moto Zajednica

Mobilni Telefon

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Poz svima.Jel postoji neka opcija,aplikacija koja bi pratila poruke,internet,instagram i ostale stvari na mobilnom i lap topu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja sam klincu otvorio gmail nalog za decu, povezan sa mojim nalogom, instalira se aplikacija family link i imam info šta je instalirao, koliko je šta igrao, gledao na YT kids...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Otac cerke u pubertetu.Sve vise je manijaka na internetu,pa reko da bacim oko svremena na vreme na poruke,instagram,viber.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Јооој, немој то, куме, брате, рођо, пријатељу, колега, друже... Притисак ће да ти оде у небеса.

Немам деце, али имам сестру 11 година млађу, више сам је ја пазио него родитељи и прошао пакао. Притом је примерно дете, добар ученик, фина, лепо васпитана, искрена (колико то човек уопште може да буде). Не смеш да одреагујеш на нешто да не би изгубио њено поверење, а лудиш...

Неке ствари боље да не знаш. То су оне ситнице због којих би задавио некога, а деци су сада нормалне.

За крупне ствари је много боље да имаш њено поверење и да од ње чујеш за нешто, да би имао простора за реакцију и корекцију става, ако је потребно.

Извини, ја се расписах, држим предавања о родитељству иако то нисам, али заиста није злонамерно.

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Super je ona skola ide dobro,trenira,kulturna vaspitana i naucena da sve prica.Sad ja bar mislim da smo je vaspitali da nema tajni izmedju nas i da uvek kaze sve sto je muci.Ali se brinem pa reko samo da bacim oko ponekad,a mozda da zaboravim sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
pre 22 minuta, milanns je napisao:

Sad ja bar mislim da smo je vaspitali da nema tajni izmedju nas i da uvek kaze sve sto je muci.

Ako samo i pomisli da nesto pratis i spijuniras,nastace mnogo tajni. Uglavnom takve mere izazovu kontra efekat. 

Mora ona i da ima ono nesto "svoje" sto drugi ne znaju,posebno ne roditelji.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Naravno da ona ima svoje neke tajne koje deli sa drugaricama i za koje roditelji ne znaju.Svestan sam ja toga svega i savremen roditelj samo se plasim drustva,droge i svega ostallog sto danasnje drustvo nosi sa sobom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000
pre 23 minuta, sashac je napisao:

Brate ja kad citam ovo...A da potrazis ti drugu vrstu pomoci...:jok:

Ako mislis da sam lud kazi,samo mislim da sam zabrinuti otac deteta od 14 god.Kad pogledas gde i u kakvom drustvu zivimo i sta im je sve dostupno onda mozda i nisam za psihijatriju.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

sashac je mislio da bi ti prijalo jedan reiki tretman za opuštanje i antistres :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
On 2/21/2019 at 2:54 PM, milanns said:

Ako mislis da sam lud kazi,samo mislim da sam zabrinuti otac deteta od 14 god.Kad pogledas gde i u kakvom drustvu zivimo i sta im je sve dostupno onda mozda i nisam za psihijatriju.

Nemam jos dece ali te u potpunosti razumem. Danas su dosla luda vremena,a deca su na udaru sa svih strana. Stvarno ne znam da li bih mogao da imam poverenja u svoju decu. Tako da nisi uopste lud sto mislis na spijuniranje. Druga stvar je sto je to teze izvodljivo i sto bi dovelo do kontraefekta ako dete sazna da ga uhodis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 22 minuta, Imeiprezime je napisao:

 Stvarno ne znam da li bih mogao da imam poverenja u svoju decu. Tako da nisi uopste lud sto mislis na spijuniranje. Druga stvar je sto je to teze izvodljivo i sto bi dovelo do kontraefekta ako dete sazna da ga uhodis.

Pa samo glumite idiote,neka vam je sve vaznije od dece(utakmice,pivo,drugari,posao,svalerke itd)i deca ce vam biti na udaru,ali vas samih.Kakve ovo gluposti pricate,o spijuniranju dece.Iskreno sto ste ih pravili,omaklo vam se ili sta...?Imam dvoje vec,zavrsavaju fakultete,normala deca,ne piju,ne puse,imaju normalne prijatelje...Svako dete koje pravi gluposti,ili vas se plasi,ili nema vasu ljubav i podrsku,a to je uvek posledica losih bracnih odnosa,alkoholizma,frustracija,preterane strogoce, i sl.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
23 minutes ago, sashac said:

Pa samo glumite idiote,neka vam je sve vaznije od dece(utakmice,pivo,drugari,posao,svalerke itd)i deca ce vam biti na udaru,ali vas samih.Kakve ovo gluposti pricate,o spijuniranju dece.Iskreno sto ste ih pravili,omaklo vam se ili sta...?Imam dvoje vec,zavrsavaju fakultete,normala deca,ne piju,ne puse,imaju normalne prijatelje...Svako dete koje pravi gluposti,ili vas se plasi,ili nema vasu ljubav i podrsku,a to je uvek posledica losih bracnih odnosa,alkoholizma,frustracija,preterane strogoce, i sl.

Molim te da ne vredjas. Nije covek idiot ako se plasi i brine za svoje dete. uostalom on nije siguran sta treba da radi pa je zato pitao ovde kako bi dobio savet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 32 minuta, Imeiprezime je napisao:

Molim te da ne vredjas. Nije covek idiot ako se plasi i brine za svoje dete. uostalom on nije siguran sta treba da radi pa je zato pitao ovde kako bi dobio savet.

Molim te da citiras mesto gde sam izjavio da je covek idiot...Zbog takvih huskaca,ratovi su nastajali...Kad hoces da spijuniras neciju privatnost,to nije briga...Ima to drugi naziv.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 2 sati, sashac je napisao:

...Zbog takvih huskaca,ratovi su nastajali...

Ja bio ubedjen da su ratovi zbog zena nastajali :)

Kad smo vec kod njih, namestio bi da zena samu sebe moze da spiunira. Brale one kad se istripuju.... istripuju se za sve pare tako da im dobro dodje da provere same sebe.

 

Inace nisam za vid spijuniranja (sopstvene) dece...... bes zivot pod lupom i staklenim zvonom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Nisam znao da covek koji radi i bori se za svoju porodicu da je idiot. Isto tako da deca sa 24-25 koja puse i popiju nekad alkohol nisu normalna. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

U svakom slucaju danas nije uopste jednostavno izvesti decu na pravi put. Skoro se desilo,mislim u Arandjelovcu da je devojcica uzela tabletu na zurci i umrla. Bila odlican djak,uzorno dete za primer. Veoma lako dete moze da dodje u iskusenje da uradi nesto sto ne treba jer je veliki pritisak vrsnjaka da bude u trendu,da ne bude streber i predmet podsmeha. Ne treba spijunirati decu ali treba dosta pricati s njima i paziti na njih. A idiot moze da bude samo onaj ko ne brine o svojoj deci.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 50 minuta, Imeiprezime je napisao:

 Ne treba spijunirati decu ali treba dosta pricati s njima i paziti na njih. A idiot moze da bude samo onaj ko ne brine o svojoj deci.

Kolega,potvrdio si moje reci.:takoje:Briga je sastavni deo ustaljenog ljudskog razmisljanja.Kad je u granicama normale.Spijuniranje deteta na nacin kako je kolega pozeleo,je modalitet koji ne ide uz normalno vaspitanje nasih potomaka.Pricati sa njima da,ali nas nacin price,je upitan.Pre price tu je poverenje,ljubav,razumevanje,pa prica uz sve to.I sve ce biti ok...Moji su odrastali medju narkomanima ,dilerima i krimosima...(Vidikovac),ali kad imaju uporiste,nema tu mnogo brige.Gurajte ih u sportove,plesove,folklore,i sl.,to mnogo pomaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Trebao si kolega musko dete da pravis ako ces tako prema zenskom da se ponasas...bolje ne diraj nista i budi prijatelj tom detetu umesto da ga spijuniras i cutis i kuvas se u sebi kad joj od drugara/momka stigne ko zna kakva poruka. 

Batali celu zamisao da bi lakse ziveo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Imam ja i musko. Sve ovo je otislo u nekom drugom smeru. Uopste nisam imao nameru da je spijuniram niti da je pod prismotrom 24h, moja namera je bila da supruga ponekad baci oko.Ja kao otac zenskog deteta nisam ni pomislio da je ja spijuniram, jer sam svestan da ima tu necega sto ja nebi trebao da procitam. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 7 minuta, milanns je napisao:

Imam ja i musko. Sve ovo je otislo u nekom drugom smeru. Uopste nisam imao nameru da je spijuniram niti da je pod prismotrom 24h, moja namera je bila da supruga ponekad baci oko.Ja kao otac zenskog deteta nisam ni pomislio da je ja spijuniram, jer sam svestan da ima tu necega sto ja nebi trebao da procitam. 

Kolega sve mi tebe razumemo.Ali razumi i ti nas.Nijeee dooobroooo,pooogreeesnoooo jeeee...Jel i suprugu samo malo spijuniras,mislim da li ponekad bacis oko...:tras2:vidis kako ruzno zvuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja