Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljam vam prvi broj BJBikers Magazina

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
11 hours ago, Svaler said:

Али само ако је одржаван у овлашћеном сервису.
По могућности у швици или њемачкој, ни домаћи овлашћени нису што су били...

Tebi na  tvom kanalu, koji cesto pogledam, nije bitno previse da se zna celokupni zivot motora, ali da bi ga detaljno sagledao sa tehnicke strane, i stao iza napisanog u npr. rubrici tehnicki kutak. Da ne bude radjena generalna na 40 000 km, a motor presao 240 000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Apsolutno se slažem, i taj stari model predstavljaš kao i novi, sa svim vrlinama i manama..Kako ćeš znati koliko je nova Ohlinsova vila bolja od one stare Showine na nekom modelu, ako npr ova druga nikad reparirana nije. Zbog toga, ti stari modeli potrebno je da budu u što izvornijem stanju i maksimalno održavani, tzv "mint" ..Malo je takvih, ali ih ima. Tako bi trebalo, ako ćemo ozbiljno, a vidim da ovaj magazin ide na baš ozbiljnu priču. Prvi broj skinut i čita se uz kafu :) Sa srećom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Tebi na  tvom kanalu, koji cesto pogledam, nije bitno previse da se zna celokupni zivot motora, ali da bi ga detaljno sagledao sa tehnicke strane, i stao iza napisanog u npr. rubrici tehnicki kutak. Da ne bude radjena generalna na 40 000 km, a motor presao 240 000.
Све ја разумем, али живимо у Србији. Колико је таквих мотора у Србији да је потпуно позната цела историја мотора? Ако се узму половњаци који се код нас највише продају по огласима, у просеку 10+ година? Ако не гледамо изузетке који се ту и тамо појаве на форуму, стари пар година од првог власника, члана форума?
Не много, сложиће се многи овде.


P.S
А видите, можда чак знам једно добро место за промоцију мото магазина

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 23 minuta, Alp je napisao:

Bravo, odlično izgleda!

Ima li čitalačke klijantele i za off road tekstove?

Nađe se uvek čitalac za svaku temu :) 

Imate nešto za nas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Extra izgleda casopis i siguran sam da bi se dobro prodavao da je stampano izdanje, ja bi ga prvi kupovao. Ok je ovo online, ali papir je papir. 

Dao bih predlog da ubacite oglase za prodaju motora, kao što je nekad bilo u moto magazinu, to mi je bila omiljena rubrika :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..
Pre 14 sati, Jovan Ristic je napisao:

Nađe se uvek čitalac za svaku temu :) 

Imate nešto za nas?

Na forumu ima dosta tekstova koji obrađuju i vožnju van asfalta. Ako smatrate da bi to moglo da interesuje čitaoce, mogu se probrati (po mišljenju urednika), najbolji tekstovi i uz saglasnost autora, objaviti.

Verujem da tu ima mesa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 3 minuta, Alp je napisao:

Na forumu ima dosta tekstova koji obrađuju i vožnju van asfalta. Ako smatrate da bi to moglo da interesuje čitaoce, mogu se probrati (po mišljenju urednika), najbolji tekstovi i uz saglasnost autora, objaviti.

Verujem da tu ima mesa.

Imamo u planu da koristimo i tekstove koje su pisali formuaši. Ima ovde dosta kvalitetnih tekstova, što u putopisima što u drugim temama. Naravno uz saglasnost i potpis autora. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

za prvi primjerak/izdanje mogu reci da mi se sviđa. mislim da bi svakako trebalo pisati i nešto iz saobracajnih propisa koji se posebno doticu nas motorista kao npr. za što bolju uocljivost u prometu, predviđanje rizika u nekim situacijama npr. nailaska na križanja sa sporednim cestama na nepoznatom terenu po pitanju usporavanja i sl.

mislim da bi bili korisni dopisi clanova oko uvoza, regulative, taksi i sl iz vlastitih iskustava.

nemojte biti kao i drugi, stereotipni.

samo napred, pocetak je i uvjek je to vrjeme teže nego godinu kasnije jer onda ili jesi ili nisi.

imate moju podršku i tom poslu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 13 minuta, mile fazer je napisao:

za prvi primjerak/izdanje mogu reci da mi se sviđa. mislim da bi svakako trebalo pisati i nešto iz saobracajnih propisa koji se posebno doticu nas motorista kao npr. za što bolju uocljivost u prometu, predviđanje rizika u nekim situacijama npr. nailaska na križanja sa sporednim cestama na nepoznatom terenu po pitanju usporavanja i sl.

mislim da bi bili korisni dopisi clanova oko uvoza, regulative, taksi i sl iz vlastitih iskustava.

nemojte biti kao i drugi, stereotipni.

samo napred, pocetak je i uvjek je to vrjeme teže nego godinu kasnije jer onda ili jesi ili nisi.

imate moju podršku i tom poslu.

Hvala, sve što ste napisali imamo u planu. Hoćemo sve segmente da obrađujemo koliko god možemo. Znači i bezbednost, edukaciju, moto sport, testove, predstavljanja modela, opremu, tehničke stvari, putopise itd. Zato ko god misli da nekimm tekstom može da doprinese časopisu ( i sajtu) neka se slobodno javi. Svakoj je dobrodošao.

Želimo da budemo drugačiji i da učetvuje što više vas u izradi časopisa. Tako da svaki vaš predlog razmatramo :) 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pozdravljam i ideju i realizaciju. Stampana verzija ce biti samo korak dalje, i u finansijskom, i u tehnickom smislu.

Jedan predlog: Unesite malo topline i licnog zapazanja i misljenja u tekstove. Ovo sto ste objavili je sasvim korektno, ali je nekako plasticno, bez emocija, stereotipno. A vecina nas voznju motocikla povezuje sa emocijama i subjektivnim osecanjem.

I, da, uz prvi stampani broj neka kao dodatak bude i nalepnica BJB. Ne kosta mnogo, ali ispunjava srca.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre sat vremena, SHOKLA je napisao:

Pozdravljam i ideju i realizaciju. Stampana verzija ce biti samo korak dalje, i u finansijskom, i u tehnickom smislu.

Jedan predlog: Unesite malo topline i licnog zapazanja i misljenja u tekstove. Ovo sto ste objavili je sasvim korektno, ali je nekako plasticno, bez emocija, stereotipno. A vecina nas voznju motocikla povezuje sa emocijama i subjektivnim osecanjem.

I, da, uz prvi stampani broj neka kao dodatak bude i nalepnica BJB. Ne kosta mnogo, ali ispunjava srca.

Za tu "hladnoću" sam ja kriv :)

Potrudiću se ubudće da iznesem malo i subjektivnog mišljenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 3 sati, z ivan je napisao:

Odlicna ideja!

 

Jel postoji opciaja da se dobija casopis na mail adresu clanova ili da se dobije obavestenje o novom broju?

Trenutno nema, ali radimo na tome. Ako hoćete pustite mi mail na PP da imam čim napravimo sistem slanja da možemo da Vas obaveštavamo. :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Burgman 650

Podrzavam! Jos samo napravite cenu za godisnju pretplatu i slanje na adresu!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Zdravo društvo,

 

Ulazimo u štampu od sledećeg broja, tj. broja No2. :) Pa nek nam je sa srećom. :)

 

Danas otvaramo prijavu za pretplatu, koja naravno uključuje isporuku na kućnu adresu!

 

Hvala unapred svima koji će nas tako podržati, značiće nam to puno!

 

Pozdrav,
Ivan

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja