Jump to content

Moto Zajednica

Ispravljanje ulubljenja na rezervoaru - the cheap way

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Pa ovo je genijalno! Imam ulubljenje na kawasakiju zephyru sa desne strane i slusao sam svakakve savete ali bi posle toga farbanje bilo neizbezno a prva mu je farba i bez ostecenja. Sreca moja pa do sad nista nisam preduzimao ali narednih dana radim ovo bez ikakve brige... :jee3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Meni je jedan farbar, otkrio jedan trik, svojim ocima sam gledao, normalno zacepi slavinu,u rezervoar naspe kukuruz, mora do vrha da se puni, onda doda vrucu vodu i stavi cep, za pola sata samo cujes klik i to je cela matematika.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
5 minutes ago, brdy said:

Meni je jedan farbar, otkrio jedan trik, svojim ocima sam gledao, normalno zacepi slavinu,u rezervoar naspe kukuruz, mora do vrha da se puni, onda doda vrucu vodu i stavi cep, za pola sata samo cujes klik i to je cela matematika.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 

To je jedan od prvih saveta koji sam cuo, doduse je riza bila u pitanju, i odmah odlucio da tako nesto necu pokusati sve dok mi ne dodje rezervoar koji je skroz ne upotrebljiv pa da to uradim cisto experimentalno jer mu svakako nema spasa pa me briga makar ga posle bacio. Nije problem to na taj nacin ispraviti, nego pritisak je to... Ocistiti rezervoar od svega toga...  Ne bih to nikada nikom preporucio, nisu ni meni, samo su se pohvalili sta su culi. Dok je ovo sa gumom stvarno fantasticno resenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja