Jump to content

Moto Zajednica

TDM 850 4TX 2001god vol.2

Recommended Posts

  • Drug član, 371 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Јбг ни ја немам ту психологију продавца, за то мораш бити рођен. Очигледно мораш у старту дићи цену за мин. 10%, а ова варијанта фиксно очигледно не пије воду, сви воле да бар мало спустиш цену. 

И наравно живци бар ко сајла квачила. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Tajna dobre prodaje je u momentu. Ako si prodavac gledaj da prodaješ robu kada ti se ne žuri, tj nije ti frka. Takođe kupuj bez žurbe. Takvi najbolje prođu.

Svojevremeno kada sam kupovao kuću razglasio sam da mi ista treba jedno 2 godine ranije. :D

Jbg, krčkao sam prodavca za koga sam procenio da ima dobru kuću, ali i da mu se žuri, pa negde oko godinu dana. Tanko je tržište većih nekretnina u KG, nas kupaca malo, ponuda velika. Oborio na kraju cenu oko 40%.

S druge strane, gledam svog komšiju koji je skoro prodao svoj stan i kupio novi, veći. 6 meseci ga je žestoko sređivao pre useljenja, sušio orah, sekao građu, pravio vrata, stepenike, profi ventilaciju, luks kuhinju, svašta nešto... Kako ga je doterao uselio se i odmah ga okačio na oglase. A logika je "ne planiram odavde da se selim, ali ako neko natrči da zaradim par desetina hiljada evra, ko ga šiša".

 

Izvinjavam se kolegi što trujem oglas, ali neka ga pri vrhu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Kolega izvini na ometanju oglasa, ali skroz te razumem.

Dugo pratim oglase i pomalo se bakcem sa motorima. Do sada sam isao i gledao brdo motora sto za mene sto za sve u drustvu.

Trenutno se po oglasima prodaju samo motori koji su ispod svake realne cene ili bukvalno kao novi sa brdo opreme, ovi ostali stoje mesecima pa cak i godinama po oglasima. Takodje sam imao slicnih situacija kao ti, nude od igle do lokomotive iako pise da me zamene ne interesuju, par puta dodju gledaju odu vozaju se pola sata i opet ne kupe motor......

A koliko sam puta gledao motore na oglasima pa preko telefona ih nahvale boze sacuvaj i na kraju kad odes tamo ( a isao sam od Subotice do Kosovske Mitrovice ) a ono neki izdrndan, istumban motor i na kraju puknes za gorivo i vreme i jos se oni ljute....

Tako da polako, nemoj se nervirati, ako imas dobar motor, pravi kupac ce doci, nemoj ga davati u bez cenje sem ako ti je hitno za pare.

Ima dosta dobrih ljudi i postenih ali ima mnogo vise baraba

Izvini jos jednom

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Realno ne može da se zna kakav je motor dok se ne pogleda, tvoj deluje stvarno očuvano na fotografijama, realno je i da je cena veoma primamljiva ukoliko pogledamo cene istih u Srbiji, samim tim može da se stekne utisak ds su ti pare hitne i tu se onda pojavljuju preprodavci i lešinari koji žele da ostvare korist na mnogima u zemlji, takođe što se tiče zamene za motor ili auto ima jako puno nerealnih koji svoje precenjuju, u svom životu sam prodao par svojih motora i automobila i uvek je bilo ponuda u kojima su mi maltene nudili da doplatim za 10 godina starije vozilo, takođe sam ti i ja ponudio za prijatelja novac i nešto od tehničke robe pa ti se sad izvinjavam ukoliko sam te na bilo koji način uvredio, stvarno nisam imao nameru...i opet kažem da je prosto neverovatno da ovaj motor po ovoj ceni nije prodat.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Hvala svima na komentarima.

 

Dakle ako me zovete, molim vas budite kratki i jasni sa pitanjima a ja ću se truditi da vam što detaljnije odgovorim sve što vas zanima u vezi motora.

 

Proba i gledanje motora nije moguće ukoliko kod sebe nemate navedeni iznos od 1650e. (Aktuelna cena motora)

Ne morate ga kupiti niti kaparisati, to je samo da bi uštedeli naše vreme.

 

Uzdravlje

 

 

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

ja sam dolazio i pogledao motor,prodavac mi je ponudio da probam i probao sam 400 ili 500m u njegovoj ulici polako do 3 brzine.Nisam ni rekao da dolazim sa parama nego da pogledam,svog bmw dajem na rate poznatom coveku ponudio sam 800e odmah a ostalo odlozeno ili da pozajmim i platim 1400e odmah odn za neki dan kad primim prvu ratu.Mislio sam da to nije ruzna ni bezobrazna ponuda sa placanjem odmah jer je prethodno receno da se niko ne interesuje kao za nekakvu macku,toliko od mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650
On 8.5.2019. at 0:54, Nenadbg88 je napisao:



Ne zelim sada da uvredim nikoga ali ili su ljudi glupi, ili slepi, ili ne umeju da čitaju.
Imaš soma evra, traži sebi motor od soma evra prijatelju nemoj meni da trošiš vreme.

 

Nisu glupi, slepi i znaju da citaju nego su u vecini slucaja bezobrazni

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Prodato. Neka je sa srećom budućem vlasniku. Da ga služi dugo. 25e4aeafeeaf1d2213b803f5d6daa91f.jpg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Kaže meni čovek kada mi je dao pare, "ajde mi sada reci molim te šta nije uredu sa motorom"?



Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Pa jesi rekao coveku? 

Vlasnik je neispravan.  :lud: hitno na remont. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja