Jump to content

Moto Zajednica

Slepanje motora, clanarina itd.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4303 postova

Pozdrav svima, 

 

Koje firme u Srbiji se bave slepom motora u slucaju kvara na putu u Srbiji i inostranstvu-znaci nesto tipa Madjarska , Slovacka i slicno?

 

Koliko kosta clanarina, da li postoji to? Ali ne ono tipa, platis clanarinu pa onda kad treba slep plati dodatno. Znaci clanarina i imas slepanje do kuce.

 

Ako postoje firme, navedite njihove sajtove da pogledam ponude. Hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Imaš AMSS, 2500 je Evropa paket. Što se šlepanja tiče imaš četiri šlepanja do 40km ili jednom do 160km. Kilometražu računaju od mesta polaska kamiona. Ima i drugih pogodnosti, potraži info na sajtu, imaš sve informacije tamo. Imaš i Atlas - slična situacija.

 

Ja bio član AMSS-a, jednom mi zatrebala usluga i sve je prošlo u najboljem redu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Nisam koristio usluge ali evo info.

Moto asocijacija Srbije u ponudi ima uslugu nazvanu Maxi pomoc na putu.

1 mesec 990din

3 meseca 1590din

6 meseci 2490 din

besplatno slepanje u toku godine sa neogranicenom KM na teritoriji Srb, CG,BiH,Slo,At,Hu, Ru i Bg ili opravku na licu mesta ako je to moguce. ...... jos svasta nesto ....ali bih napomenuo da je vozilo nosilac osiguranja

evo i kontakt tel 065 8215-924

Ako je neko imao iskustava bilo bi lepo da napise nesto.

pozz:BMW2:

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
9 hours ago, sixi said:

Nisam koristio usluge ali evo info.

Moto asocijacija Srbije u ponudi ima uslugu nazvanu Maxi pomoc na putu.

1 mesec 990din

3 meseca 1590din

6 meseci 2490 din

besplatno slepanje u toku godine sa neogranicenom KM na teritoriji Srb, CG,BiH,Slo,At,Hu, Ru i Bg ili opravku na licu mesta ako je to moguce. ...... jos svasta nesto ....ali bih napomenuo da je vozilo nosilac osiguranja

evo i kontakt tel 065 8215-924

Ako je neko imao iskustava bilo bi lepo da napise nesto.

pozz:BMW2:

Maxi Pomoć na putu čiji smo nedavno postali zvanični distributeri nažalost prestaje sa radom. 
Svim korisnicima biće vraćen uplaćeni novac a u međuvremenu u slučaju eventualnog kvara na osiguranom vozilu 
kontaktirajte predsednika Moto Asocijacije Srbije da vam obezbedimo bezbedan povratak kući na broj telefona: 0600714430 POPA

Iskreno se nadamo da će svi bez problema završiti svoje započeto putovanje.
Moto Asocijacija Srbije
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ovako kako ti hoćeš - je malo teže izvodljivo . Čak i Nemački ADAC to nije radio na taj način. Oni su imali drugi sistem. Radili su tako da njihovi članovi koji su imali neki problem na putovanju ( kvar vozila, udes ) - ta svoja vozila ostave tamo gde su stala ( prebace se negde na sigurno - neki servis, auto moto savez i slično ), pa kad se nakupi dovoljno - pošalju šleper ( auto voz ), pokupe sve i dovezu kući . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

To je bila prica prosle godine pa nije uspela. Pa sam onda cuo da je onda bila sa nekom agencijom iz Sopota isto ta prica neogranicen broj kilometara neograniceno puta, al ne znam dal je uspela. A i da je uspela to je samo za clanove MAS-a. Znaci mora biti moto klub i on mora biti clan MAS-a. U Beogradu koji ima 2 miliona stanovnika na primer, nema ni jedan klub koji je deo MAS-a. 

 

Jedino sto imas za sad je AMSS sto je provereno. Za 2500 dinara vozi do 140 km za dzabe (al racuna i dolazak i odlazak) a onda ti za sve preko toga naplacuje 20% manje ne novcano nego u kilometrazi 20% manje. A kilometar im je 78 din. Kombi privatan kilometar prevoz je najmanje 66 din pa na gore. 

 

I to sa AMSS imas samo jednom ne u sezoni nego jednom tokom cele godine. AMSS je dobar, al za automobile. Za motore ispostovace sta treba, al nemas one privilegije koje imaju automobili,realno jer se motorima ne bave. 

 

Recimo ako ti se pokvari motor 200 ili vise km od kuce. Nadji prvog moto majstora, jeftinije je nego slep za koji ce ti neko uzme 200+ evra do tvog majstora ili kuce. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
23 hours ago, Motorcyclist said:

Izgleda da ostaje AMSS, ako uopste slepaju motore.

Pa šlepaju. Rekoh gore da sam imao priliku da ih nazovem. :D

 

Elem, šta podrazumevaš pod tim da imaš veće pogodnosti u Evropi? Obrati pažnju da je to šlepanje od neograničeno km u slučaju saobraćajne nezgode.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS Dakar 2005.

Ne znam da li ste znali ali recimo Bex kurirska služba ima uslugu:

Motocikl manji - 3000,00 din

Motocikl veći - 4000,00din

 

Što je recimo može biti zgodno ako vam se zadesi kvar u Srbiji, pa umesto šlepa.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

Ja zvao pre neki dan AMSS da se raspitam za pomoc za motocikl.

 

Popravka kvara na putu u inostranstvu podrazumeva samo dopunu akumulatora, dok za sve ostalo se vrsi prevoz do prvog majstora (cak i u slucaju probusene gume).

 

Pitao sam ih da li ima neko ogranicenje kilometraze u slucaju kvara u inostranstvu i rekli su da nema, ali da se prevozi do prvog majstora (koji je valjda obucen za popravku motocikla).

 

Naravno popravka i delovi idu na racun korisnika pomoci na putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
1 hour ago, dusantomic said:

Ne znam da li ste znali ali recimo Bex kurirska služba ima uslugu:

Motocikl manji - 3000,00 din

Motocikl veći - 4000,00din

 

Što je recimo može biti zgodno ako vam se zadesi kvar u Srbiji, pa umesto šlepa.

 

Interesantno al mislim da nije to tek tako. Tim sluzbama treba 4 dana da donesu tank pad nalepnicu, dosta robe ostete itd. Ne deluju mi ni malo pouzdano...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Tako je. Prestali su u AMSS-u da prodaju pakete pomoći na putu za motorcikle od ove godine. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Eto prilike da neko preduzimljiv pokrene ovaj posao, barem što se šlepovanja tiče.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Pisano je u onoj drugoj temi, Vozzi izgleda da je za sad jedini u Srbiji koji radi motore Srbija, inostrantvo, nije bitno, imaju 3 paketa.
Vezuje se za broj telefona, tako da jednom kupljena usluga vazi i za motor i za auto.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg
Pisano je u onoj drugoj temi, Vozzi izgleda da je za sad jedini u Srbiji koji radi motore Srbija, inostrantvo, nije bitno, imaju 3 paketa.
Vezuje se za broj telefona, tako da jednom kupljena usluga vazi i za motor i za auto.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk



A ako zena ili neko drugi vozi auto i nesto se desi, da li i tada vazi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

A ako zena ili neko drugi vozi auto i nesto se desi, da li i tada vazi?
Vidi mislim da važi, uostalom uvek možeš da kažeš da si ti žurio i morao da odeš, a ostavio nju tu, da sačeka transport..
Budimo kreativni.. :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg
Vidi mislim da važi, uostalom uvek možeš da kažeš da si ti žurio i morao da odeš, a ostavio nju tu, da sačeka transport..
Budimo kreativni.. default_0a-smiley.gif

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Citao sam da te nalaze preko aplikacije gde se nalazis, kad se nesto desi. Tako da treba proveriti sa njima..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Citao sam da te nalaze preko aplikacije gde se nalazis, kad se nesto desi. Tako da treba proveriti sa njima..

Ma jok, ja sam ljudima koji su me slepali objasnjavao gde se nalazim.. To sa lokacijom je ili samo marketinška fora ili ako si negde gde ne znaš da objasnis pa onda pokupe kordinate ..

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Ja imam tu aplikaciju za auto. Jedini slepaju vozila iz inostranstva u slucaju kvara. Ne vezuje se za auto, vec za osobu. Sa popustima bilo oko 3.100 din.

Postoji opcoja da te nadju preko gps-a, a ako si u inostranstvu, i nemas net, moze i telefonom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Потврђујем да те налазе преко телефона ако нема друге опције, тако су мене лоцирали и све је било без проблема . Иначе везују за број телефона .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja