Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Prince Adams, Prince Adams

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Pozdrav drugari, potreban mi je zadnji tocak. Tj pukao mi je jedan od drzaca srafova na zadnjem lancaniku, pa posto je tesko zavariti to, reko da uzmem ceo zadnji tocak. Video sam da se razlikuje od obicnog princa 125. Na ovom manjem koji imam je zica i. 

imageproxy.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Srecno sa potragom, trebace ti. Ja sam imao ovakav motor, to je bas egzotika. Mozes eventualno da potrazis Kimco Zing 125, to je kopija tog motora. Cisto da znas zbog potrage u inostranstvu eventualne, zvanicni naziv motora je Giantco Prince 125. To je prva generacija koja je ovozena, proizvodjac je Giantco. Kasnije su dosli Jin Lun, to su ovo sto ih ima najvise

 

Mada koliko vidim na slici ovo i nije strasno, malo je okrzano ali ako seger osigurac ulazi i ne ispada ne vidim funkcionalni problem, samo estetski. 

 

A ovi silet blokovi (ublazivaci udara) su neki rucni rad, deluje mi kao srevo od hidraulike da je ugurano ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Onda sa srecom u potrazi.

 

Ako ti estetski ne smeta mislim da bi mogao lako da montiras zadnji tocak od od princa, kinroada i sl, aluminijumski. Imam kuci jednog sto nesto budzim i mislim da je sistem za kacenje lancanika potpuno isti. Dimenzije guma su definitivno iste. Mislim da bi i ceo tocak sa lancanikom mogao da se lako ubaci. Vidi samo koj je lezaj zbog osovine. Kod alu felne je 6302. Ako je isto onda ako ne nadjes ovu zicanu stavi aluminijumsku i vozi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Nije mi problem alu - zica, samo da pasuju :D  Odnecu prvo do majstora sto mi odrzava drugi motor da vidim da li mogu nesto da srede. Ovaj sam uzeo sa tim kvarom za devojku. Doduse, mislio sam da je laksi kvar u pitanju :D tj da cu lakse naci deo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja