Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc u vezi papira, mesto Senaja

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Quannon

Izvinite sto pisem ovde, ali eto mozda neko ima da je iznad gore navedenog mesta tacnije mesto Senaja(Okolina mladenovca) kupio sam automobil pre nekih dve nedelje i sve je bilo okej kao nije problem oko papira prodavac mi je navodno dao vlasnika i garantovao da cemo izvrsiti prenos u roku od par dana..kada je proslo par dana on je poceo da gasi telefon i da se ne javlja na telefon pozvao sam prodavca i rekao je da nema problema da ce popricati sa tim"vlasnikom" koji ustvari ima ovlascenje ako ga uopste ima i od tog trenutka nijedan ni drugi se ne javljaju..eh tuga..u polisi i saobracajnoj mi pise da se automobil vodi na Jelenu Marinkovic iz mesta Senaja i po jmbgu vidim da je mlada devojka(96-to godiste) pa ako je neko poznaje ili ima njen broj mobilnog telefona ili ima neku ideju kako da dodjem u kontakt sa njom..automobil je stariji Suzuki Swift 97. zelena boja...ja se jos jednom izvinjavam sto pisem sve ovo u ovoj grupi i adminima i svima..ako neko bude imao neku informaciju moze da mi javi putem vibera na broj 0616032881

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Probaj u imeniku naci Marinkovice po adresi stanovanja iz saobracajne.

Ukoliko bude problema (kao) objasnis im kako ce njihovo vozilo proci kroz crveno, vise puta, ispred kamere ... pa kome se sta isplati. :neznam:

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Quannon

Hvala druze puno..ako mozes da mi objasnis kako to mislis u imeniku? Ma razmisljao sam i o tome ali je greota posto je auto okej tj vrsi posao a i razmisljam da ga prodam jos malo jer planiram da uzmem neki motor ove sezone na a2, pa kad bi pravio kazne ne bi nikom islo u prilog, a "prodavac" mi je rekao kao obavezan prevod i posle kao moze ovlascenje ali zamolila je devojka da se ne prave kazne itd i jastvarno i postujem takve stvari i dogovore ali dzabe kad neki ljudi nemaju obraza pa lazu, mazu sta i kako stignu za bedni papir koji potrosi zacas posla, a obraz ostaje ceo zivot :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Nisam mislio bukvalno da pravis prekrsaje, nego cisto ako bi te ucenjivali (trazili jos novaca i sl.) sto se desava.

 

logo.jpg
WWW.11811.RS

Telefonski imenik Bele strane, predstavlja online bazu podataka o svim rezidencijalnim...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Pa da ako si iz BG onda to i nije tak daleko a mnogo lakše se dogovoriti lično nego preko telefona ili posrednika.Mislim da ti je sad već suvišno govoriti da si pogrešio verujući prodavcu ali naučio si na komplikovaniji način.Želim ti da središ problem jer znam kako je ja sam jako sličan problem imao pre 10 godina ali na sreću kad sam našao formalnog vlasnika bio sasvim normalan čovek i izašao mi u susret iako mu je bilo obećano da više neće imati nikakvih obaveza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

1. Facebook, Google, imaš puno ime i prezime, naći ćeš je 99%

 

2. Nađi oglase na FB koji pokrivaju Mladenovac i stavi post...

 

3. Zovi policiju u Mladenovcu ili toj Senaji. 

 

4. Zovi agencije za registraciju u Senaji.

 

5. Brt, snađi se   8)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Quannon

Braco hvala vam puno svima, naucio sam lekciju ovaj put na malo tezi nacin ali na kraju se ipak sve dobro zavrsilo..bili ste u pravu malo je mesto i svi se znaju, trazio sam na fejsu i instagramu ljude iz senaje i uspeo sam preko jedne devojke da dodjem do vlasnice vozila culi smo se preko telefona i sledece nedelje idemo da odradimo papirologiju posto tad uzima godisnji..hvala puno svakome na savetu, drago mi je sto se vas toliko javilo da pomogne i dalo savet, zelim vam svima sve najbolje u zivotu i nadam se da cemo da popijemo pice samo da se uzme makina i onda se bacamo u put oko cele srbije :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Braco hvala vam puno svima, naucio sam lekciju ovaj put na malo tezi nacin ali na kraju se ipak sve dobro zavrsilo..bili ste u pravu malo je mesto i svi se znaju, trazio sam na fejsu i instagramu ljude iz senaje i uspeo sam preko jedne devojke da dodjem do vlasnice vozila culi smo se preko telefona i sledece nedelje idemo da odradimo papirologiju posto tad uzima godisnji..hvala puno svakome na savetu, drago mi je sto se vas toliko javilo da pomogne i dalo savet, zelim vam svima sve najbolje u zivotu i nadam se da cemo da popijemo pice samo da se uzme makina i onda se bacamo u put oko cele srbije
Dobro si se snasao!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja