Jump to content

Moto Zajednica

Honda TRANSALP XL600V

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Užice - Beograd
  • Motocikl: Honda XL600V TRANSALP 99', BMW R1150GS 01'

Drugari,  kupio bih Transalp-a XL600V model PD10 1997-1999. (sa dva diska), da je u pristojnom stanju i cenom u skladu sa stanjem, pa ako neko prodaje ili zna nekoga ko prodaje neka se javi. Hvala i pozdrav :) 

$_57.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 2 sati, Milan3250 je napisao:

Drugari,  kupio bih Transalp-a XL600V model PD10 1997-1999. (sa dva diska), da je u pristojnom stanju i cenom u skladu sa stanjem, pa ako neko prodaje ili zna nekoga ko prodaje neka se javi. Hvala i pozdrav :) 

$_57.jpg

Ajde kupuj, ceka nas Transalpina!:sampion:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Cestitam na uspesnoj potrazi, svidja mi se Transalp u svakom pogledu, i konkretni primerak i generalno kao motor. U zdravlju se vozio druze! :jee1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

UU zdravlje da se sa njim voziš.

Transalp je odličan motor (sa mojim bivšim prešao sam blizu 60.000km i obišao mnogo toga).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Užice - Beograd
  • Motocikl: Honda XL600V TRANSALP 99', BMW R1150GS 01'

Hvala narode :takoje: a posebno @Simon69 na prosleđenom kontaktu ka prodavcu. Ovo mi je prvi motor i jedini koji bih kupio, sa stanjem motora, izgledom, opremom sam više nego zadovoljan. Konzerviran je jer radim do aprila, pa sam uvhatio slobodno popodne i celu noć da ga doteram  jer na planini gde sam trenutno ima metar snega. Sad sledi pretraga i odabir opreme jer sam nov u priči, :neznam: pa kad siđem s brda ko je raspoložen (i vozi Transalpa) možemo se sresti il po BG-u il negde po zapadnoj Srbiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: B.Palanka
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Jeste bila kupovina u pola dva ujutru sto ne bi nikom savetovao al je kupljen odlican motor mene je doticni motor vise nego odlicno sluzio 10god.nadam se da ce i tebe. Milane zelim ti svu srecu  u saobracaju  i sa motorom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Užice - Beograd
  • Motocikl: Honda XL600V TRANSALP 99', BMW R1150GS 01'

Hvala za sve @dziber :care:, znam da nije pametno kupovati u pola dva ujutru ali je to bila jedina opcija zbog slobodnog vremena. Motor je baš onakav kakav sam tražio, pa nisam želeo da mi promakne, iz tog razloga je sve bilo kako je bilo - brzo. 

 

Rema @Marko05 iskreno nisam imao vremena inače bih je smestio u rodni kraj, nego sam žurio da stignem da radim, od  10 h imao obaveze, a stigli smo u 9.30 na brdo, bilo je veselo ali isplatilo se. Kad stignem zovem te da ti sve detaljno ispričam ;) brzo će april pa će se družiti i oni i mi . . . :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja