Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Z750S

Recommended Posts

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 18.2.2019. at 21:40, N.F.S. je napisao:

Skinute svecice otisle kolegi na poklon (tacnije sutra idu :D) :takoje:

A ja u jednom trenutku htedoh da te pitam jesu li te skinute Denso za prodaju, pa sam odustao, kontajuci da ih dajes buducem kupcu uz motorin... jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Danas me bas na PP kolega sa foruma pita za jos neke delove... Ostaje mi kawa, necu rasprodavati/poklanjati ovo sto mi je potrebno...

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Znaš kako, kad si već otključao i dozvolio da se komentariše. Mada dobro razumem i kad se zaključa oglas jer puno ih ima pametnih a slabo kupaca.

Ali kako si već odustao od prodaje i ovo zapravo više nije tema o prodaji već eventualno o zameni za skuter .... meni je potpuno jasno sto ti njega prodaješ ali da jebe rak raka ako mi je jasno sto si ga uopšte kupovao? Sa dužnim poštovanjem ali taj motor ima elkventnost ko moja strina od 70 godina i koja je ujedno jako vredna a i sposobna, kao sto je i ta kawa.

Pišem ovo jer razumem potpuno želju za nečim drugim jer i ja stalno nešto zagledam i stalno bi nešto menjao i često pogledam i gs-a pa nekad i stroma ali sve je to uzaludno jer mi to ne treba ni za šta jer ja se prosvrckam par puta godišnje a to može na bilo kom. U mom slučaju na R jer ke to motor koji mi se svidja na oko. A zadovoljava i sve ostale potrebe.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Zbunjen 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Ja se izvnjavam ali moram da odgovorim na ovo iznad :)

 

Meni je uvek bilo fascinantno u zivotu( a to osobinu mi je ugradila moja majka jer je ona uvek bila zacudjena za sve zivo sto ne razume), kako to ljudima nisu jasne neke stvari.

Pa sto brate mili mora da vam bude sve  jasno u zivotu? Zamisli moze i da se zivi a da ne razumes sve. Jer tvoja logika je samo tvoja logika, sto ne znaci da je ispravna za sve, ispravna je za tebe, ali za nekog drugog nije.

Mozda covek jednostavno voli da menja motore i to je to, ne mora da bude nikakva velika misterija/znacenje/smisao u svemu tome, zar je bitno.

Izvredja mu motor uporedi ga sa strinom. Kapiram u Holandiji kupujete motore od 200 konja i onda ih vozite po ogranicenjima 99% vremena jer deru po usima sa kaznama, ali nema veze satro kao jaki motori se imaju :jee:

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 23 minuta, Savan je napisao:

jer puno ih ima pametnih a slabo kupaca

Da ne kucam ponovo, a kupac nisi...:takoje:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Inace, duboka tema... U prirodi je coveka teznja da "sve bude jasno", mozak kada nema "sirinu" za celu sliku stvori nosiocu istog privid jasnoce na taj nacin sto drugog "proglasi" lutalicom i tako sebi potvrdu da...

 

Guramo dalje, skuter, u ceni ili skuplji... Danasnja fotka :D Ki upisana...

uuuu.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Ja se izvnjavam ali moram da odgovorim na ovo iznad 
 
Meni je uvek bilo fascinantno u zivotu( a to osobinu mi je ugradila moja majka jer je ona uvek bila zacudjena za sve zivo sto ne razume), kako to ljudima nisu jasne neke stvari.
Pa sto brate mili mora da vam bude sve  jasno u zivotu? Zamisli moze i da se zivi a da ne razumes sve. Jer tvoja logika je samo tvoja logika, sto ne znaci da je ispravna za sve, ispravna je za tebe, ali za nekog drugog nije.
Mozda covek jednostavno voli da menja motore i to je to, ne mora da bude nikakva velika misterija/znacenje/smisao u svemu tome, zar je bitno.
Izvredja mu motor uporedi ga sa strinom. Kapiram u Holandiji kupujete motore od 200 konja i onda ih vozite po ogranicenjima 99% vremena jer deru po usima sa kaznama, ali nema veze satro kao jaki motori se imaju :jee:
 
 

Ne treba da se izvinjavaš, čovek je zaključio prodaju i otvorio temu za palamudjenje, a ti tu kao i ja uspešno ispunjavamo formu. Samo fali onaj iz Paraćina vodoinstalater da doda koju ‘pametnu’.

Šta sam mu ja izvredjao motor? Nije čovek p da se uvredi već obična hrpa metala koja se nekome svidja a nekome i ne svidja na izgled. Sigurno je praktična raga, sto sam i napisao, a očigledno da ima i skroman auditorijum kojem se taj motor i vizuelno dopada.

A u NL se vozi svašta, ne samo jaki motori.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ne preteruj Savane, "palamudjenje" i resto slicne termine sacuvaj za svoj krug prijatelja... Razumem tvoje razmisljanje ali ne i potrebu da pises ovde.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pa haos, sta god kucnem ja zbunim nekoga :D

Termin "palamudjenje" je uvreda, znaci obmanjivanje ili laz.... Zato se i ne koristi/shvata kao pozitivno izrazavanje...

Na dnevnoj bazi dobijam po 5/6 privatnih poruka gde me kolege odavde pitaju za savet(i ovi koji se zbunjuju),  svakome sam deo svog vremena i znanja poklonio koliko sam umeo i mogao, bez "palamudjenja" i tako deceniju vec, bez da trazim ista za uzvrat.

Rado i licno ugostim ko zazeli... 

Ali "otvorio temu za palamudjenje", hmmm...  Nije lepo ni kulturno...

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Jedan zbun je moj jer mislim da si preoštro reagovao. Siguran sam da Savan nije hteo da kaže to što si ti pročitao.

A kad sam već uzeo učešća u "palamuđenju" (odustao si od prodaje pa ne ometam oglas), moram da kažem i to da sam tvoj oglas čitao ne kao potencijalni kupac već zbog nostalgije. Imao sam Z750S pre desetak godina, pa napravio trampu koja verovatno zvuči još gluplje od tvoje ideje da menjaš ovakav motor za skuter. :lol: Ja sam ga menjao za Transalpa. :D

IMG_20180901_130150.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre 3 sati, N.F.S. je napisao:

 

 

 Danasnja fotka :D Ki upisana...

uuuu.jpg

E to se zove dobra fotka :takoje:

 

Mora malo 'ladovine...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Jedan zbun je moj jer mislim da si preoštro reagovao. Siguran sam da Savan nije hteo da kaže to što si ti pročitao. A kad sam već uzeo učešća u "palamuđenju" (odustao si od prodaje pa ne ometam oglas), moram da kažem i to da sam tvoj oglas čitao ne kao potencijalni kupac već zbog nostalgije. Imao sam Z750S pre desetak godina, pa napravio trampu koja verovatno zvuči još gluplje od tvoje ideje da menjaš ovakav motor za skuter.  Ja sam ga menjao za Transalpa.

IMG_20180901_130150.jpg.0ea9831bea86e2fcb89d9954b9e375d3.jpg

 

Nije rekcija trenutna vec akumulirana druze, od pocetka teme pise ne vezano za istu, tolerisao jesam, kada oglas zakljucah nastavio je u drugoj temi da mi pise o ovoj... Pa jos sebi dade za pravo i izusti da " sviram kurcu" to ni oni koji me poznaju u sali ne govore... Ti prosudi je li preostro.Volim sve da procitam ali kada je sa ukusom i odmereno.

 

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 2 sati, N.F.S. je napisao:

Volim sve da procitam ali kada je sa ukusom i odmereno.

 

 

 

 

 

 

 

 

E onda da citas neke knjige recepata,ili slicno...eventualno playboy,,,:P

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Motoric je bas lep,za touring voznjice superiska.Ne znam koliko ti je realna ova cena,ali verujem da ces se dogovoriti sa kupcem kad naidje.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nema zurbe, to je sto je....

Dogovorim se lako i za mnogo krupnije stvari. Planiram da ga malo ja "istrosim" posle ulaganog, na gumama jos stoje ispisane linije po sredini... 

Citam u TDM temi prevarise kolegu pri kupovini Honde, pa Bog te tvoj zar se ne ceni kada "otvoris karte" i detaljno opises stanje a stojis iza toga?

To je "palamudjenje"?!? Mozes otici iz sela hiljadama kilometara ali mentalitet ostaje... 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

ja sam te licno ukapirao kao super lika,pazis motore i ne zalis kintu da ulozis.Ali precesto nesto menjas,prodajes,i to ljudima pravi pogresan dojam.Mislim ovde na forumu.Tako da nemoj mnogo da se ljutis ni na kolege,samo ne razumeju tvoj sklop,i sklop tvojih okolnosti.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Eto ode tema bas gde nisam hteo... I sam znas da budes prilicno "ostar" (opravdano), ne ljutim se, naprotiv! Iznenadjen sam stepenom samodopustanja kolega u nekim stvarima, iskreno, ja mislim da dobro radim i osecam se lepo sto povremeno ovde ponudim motor koji sam mehanicki proverio (provereno po mojim shvatanjima, nekome je to malo a nekome dosta).

Zamisli Sashac da te "osude" zato sto cesto zamenis patike a stare jos pocepao nisi?!? Pa nebulozno je!

Tvoje su, zaradio si ih licno i odakle meni "pravo" da te pitam za razlog?

Ja sam covek koji ima porodicu, porez i racuni stizu na moje ime, "na svojim nogama" odavno stojim sto bi se reklo... Ali se na pojedine stvari ne mogu navici, mozda je do mene, ja to ne primecujem.

 

Ono sto tvrdim i iza cega stojim to je da nudim siguran motor gde je vise uradjeno nego sto sam ovde rekao, precutkujem jer ce se iscudjavati ljudi zasto menjam ulje dva puta za 15 dana (ispiram masinu) ili zasto stavih nissin plocice kada kupih ebc....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ne mogu se nervirati, stavljam katanac, interesenti neka mi se na PP obrate, rado cu odgovoriti...

Ovi resto neka se Izedu :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Moguca zamena za CBR1000F poslednji model, da bude u fabrickom stanju i ne krsena! Dobar sam primerak spreman po dobroj ceni da prihvatim... Iz sentimentalnih razloga.

Takodje CBR1100XX dolazi u obzir i X11 Honda.

 

Hvala, pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Evo slika koje segmente motocikla prikazuju, ima malo prasine, upravo se iz voznje vratih :moto3:.

Sutra je biti nece! :D

DakleM, zamena za skuter ili modele motora iz posta iznad, sve opcije otvorene, doplatu dajem/primam...

52815350_103421850808953_2564953081896763392_o.jpg

IMG_20190302_170256.jpg

IMG_20190302_170314.jpg

IMG_20190302_170321.jpg

IMG_20190302_170357.jpg

IMG_20190302_170412.jpg

IMG_20190302_170424.jpg

IMG_20190302_170444.jpg

IMG_20190302_170451.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@SHOKLA, jedno pitanje za tebe, mozda mi mozes pomoci...

Ti bese imas skinut gornji trokut od z750s? Pogledaj zamolio bih te, moze li se ispod nosaca guvernala, na mesto gde sam obelezio ubaciti caura od 20mm?

Na taj bih nacin podigao bas koliko mi fali...

Vade li se srafovi iz donjih polutki ili su brezoni uvijeni u aluminijum?

Bas su glupo, pod uglom odradili nosac guvernala...

Da ne rasturam kod sebe ako vec imas delove pri ruci, hvala!

000000243264-5.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja