Jump to content

Moto Zajednica

Aprilija pegaso nece da upali

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova

Ne uspjeh ga ni predstviti, a vec imam problem. Aprilia Pegaso 650 ie, 2001god. Jucer napravija djir nekih 40km i sve je bilo ok, i kad sam dosa kuci isa sam smanjiti ler gas jer je bija na 2300okr sto je malo previse, okrecem vijak i okretaji se spustaju, mozda sam mrvicu i vise spustija, al gledam da budu oko 1500-1600okr. Dodam gas al ne prima. Nakon tog upali i ugasi se kao kod auta kad ode kod kljuca. Nakon tog vergla al nema sanse da sastavi. Izludija sam. Sad citam po forumima da je trebalo uci "workshop" mode pa stelati, neko kaze treba, a neko da ne treba. Iskre na svijecici ima, cak sam i stavija drugu, pumpa odradi svoje na kontaktu, al sastavi nece. Motor je u mene tek tjedan dana. Jel ima itko savjet sta da vise napravim jer ce me izluditi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Saraorci, Smederevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650ie

Daj gas do 1/4 i manje ili probaj vrati ler u pređašnje stanje i pali, ako radi stabilno, moguće je da su leptiri zaprljani. U tom slučaju odvoj airbox od "karburatora" ( vodi računa o crevu iberlaufa ) očisti leptire benzinom, carb cleanerom.... sastavi sve i srećan put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Drugar mon je imao nevidjenih problema dok nije ustanovio da je otisla kajla na magnetu,pomerilo se paljenje i nije.mogao da upali

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja