Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc zemljaku

Recommended Posts

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Dobri Bajkeri,

 

Pozivam vas da procitate interesantan clanak u danasnjem listu Danas-a: https://www.danas.rs/bbc-news-serbian/kriza-u-venecueli-i-srbi-maduro-gvaido-kralj-petar-sarme-i-vanilice/ .

Situacija me podseca na crne devesedeste u Srbiji s toga sam resio da nesto uradim i pomognem nasem zemljaku koji prolazi kroz ono sto smo svi vec prosli.

Uspeo sam da ga nadjem preko FACEBOOK-a. Momak je vrlo fin i skroman. Trazio sam nacin da mu dostavim najpotrebnije.

Nazalost, nije moguce nista poslati zbog neopisive korupcije javnih sluzbi.

Jedini nacin da mu se pomogne je slanje novca, koliko god, na PAPYPAL racun sa kojeg może da kupi osnovne stvari za zivot preko "kurira" koji donosi robu u Venezuelu sa Floride.

 

Njegov PAYPAL racun je asolunac@gmail.com

 

https://www.facebook.com/alexander.m.solunac

https://www.facebook.com/balkanicabier/

Mogu da pomognem ako se resite da mu pomognete a nemate PAYPAL.

 

Lep vikend,

 

Darko

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ne veruj svemu sto pisu novine, ako resi da se vrati u Srbiju imace i moju pomoc, skromnu, ali ne i beznacajnu. I ja planiram da odem iz ove zemlje, ali ne planiram da mi drugi pomaze u tudjini. Prvo svoje dvoriste da ocistimo, a u Srbiji ima milion tezih slucajeva od ovog (nemocni starci koji su godinama sticali za ovu zemlju da sada zive od penzija manjih od 100 evra, ili pregrst bolesne dece koja ne zanimaju ovu bednu drzavu), zasto bih pomagao nekom ko ne govori ni moj jezik. Protiv decka nemam apsolutno nista protiv, verujem da je skroman, ali verujem i da ima onih kojima je pomoc preca. Ovaj covek je ziv, zdrav, jos uvek u snazi, ako on ne moze da obezbedi sam sebi opstanak, to govori puno toga o njemu. Ni nasima 90-ih niko nije pomagao, a svi su opstali. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Informacija iz novina i istina, cesto ne idu zajedno i bilo bi naivno verovati bez rezerve.

Ovaj forum zasluzuje samo proverene informacije.

Ima u ovoj drzavi puno tezih slucajeva kojima je potrebna pomoc a mi to ne znamo i ne vidimo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Slazem se ali covek nije ni trazio pomoc. Ja sam mu se ponudio i pomogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja