Jump to content

Moto Zajednica

Marco Simoncelli 58 majice

Recommended Posts

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Da li ima nekog koga zanimaju Marco Simoncelli  majice?odmah da napomenem, da ovo nije komercijalni oglas, da nema zarade, i da cena pokriva troskove majjica i stampe...

naime, rad sam da uposlim drugara da mi odstampa dve razlicite majice, dva razlicita dizajna ali se naravno ne isplati otvarati sita zbog moja 2 komada...pa mi palo na pamet, ako bi neko jos da se ucipi, pa da radimo...danas u toku dana ako stignemo bi odradili dizajn, i onda imali i tacne informacije koliko bi kostalo...za sad je ovo ideja, ali ako nas se skupi par, lako iz ideje predje u realizaciju...ovo su polazne ideje za dizajn:


 

 

pocetak.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

naravno da ima singl resenje, radio sam ovu desno pred proslo Brno, to stampanje bas stampacem na majici....majica flispapir, a stampa posle svakog pranja sve bledja i bledja...sad kontam da odradim sitostampu, sto bi rekli kako bog zapoveda... + ta stampa koju sam ja radio na komad je bila skuplja nego sto ce ovo na kraju da izadje ako nas se skupi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

cim mi drugar posalje pripremu, kacim tacno kako bi izgledale spreda i sa zadnje strane i koliko bi to kostalo! pa cemo da smislimo i koja je najjednostavnija varijanta za resavanje robnonovcane razmene...ako neko ima ideju - slobodno nek predlozi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

И ја сам заинтересован са сиву и црну, XL величина.

Само да се договоримо ако се ради у Београду да одем да пробам пре штампе? :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

jok, stampu nam radi @N.F.S.ov i moj prijatelj iz KG, a ja sam u NS...no mogu dobiti i tacne dimenzije svih velicina...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Mozes da je stampas na:

- situ

- DTG stampacu

- printcut ploteru, pa transfer ( pegla/presa)na majcu

- na laserskom ili inkjet , pa transfer na majcu

- cut thermotransfer folijom ( ovu desno ) , pa na peglu na majcu

- sublimacijski( ploter, desktop stampac) , pa transfer na majcu

 

E sad to sto je tebi skup 1 komad na 1 majcu, pa i jedna knjiga je najskuplja za stampu...

Najbolje je da nadjete neki DTg stampac i uradite print. To je posle sita najdugovecniji otisak. Ostalo je sve normalno i pishe ( 25 ciklusa pranja) cak i fabrika 3M to napise na prsluke i printanu odecu...

Nadam se da sam vam bar malo pojasnio problematiku, da neki kolega motorista ili stampar ne prodje lose usled manjka komunikacije.

Mislim da u KG ili KS ima Tomashin print ili tako nesto, dtg printere, znam da u Kraljevu isto ima par njih koji rade. Valjevo isto 4kom.. prva majca sigurno je za DTG print...

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Imam ja dobrog lika za majice. Meni radio prosle godine... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300
13 hours ago, zlig0r said:

lik, kvalitet stampe i kvalitete majica nisu upitni, provereno dobro vise puta! ;)

Pozdrav kolega, zanimljivo mi izgleda siva. Video bih kako se razvija siyuacija pa verovatno uzeo dve. Da li bih mogao da ti platim PayPal-om?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

jok, solarno placanje ili zamena za koke nosilje! ;)

na zalost, drugar imao ozbiljnu guzvu danas, pa ostadoh uskracen za informacije koje sam hteo da podelim sa vama...no bice!

@Mediterraneo, ja te hightech varijante nemam, ali nesto ce se vec smisliti ako budes zainteresovan...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300
9 hours ago, zlig0r said:

jok, solarno placanje ili zamena za koke nosilje! ;)

na zalost, drugar imao ozbiljnu guzvu danas, pa ostadoh uskracen za informacije koje sam hteo da podelim sa vama...no bice!

@Mediterraneo, ja te hightech varijante nemam, ali nesto ce se vec smisliti ako budes zainteresovan...

Zipovao sam ti 2 koke i poslao na PP :jee:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova

meni je kolega in ns bikersa štampao na kožnu jaknu -neka pegla varijanta sliku glave Merilin Monro.Traje već 10 godina ali se ne pere.Jakna je ženska za motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Danas smo vodili ozbiljnu polemiku sta i kako...ovo je zakljucak:

svi mi znamo da skinemo sliku "race your life" sa neta, i odnesemo kod lokalnog stampara, a hvala bogu ima ih kao šodera, i napravimo low budget majicu...necemo da radimo to...pravimo premium varijatu, najnadrkaniji kvalitet majice i stampe koji mozemo da izvedemo...vodimo se onim "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari"...znaci nemojte ocekivati da ovo budu majice od 400 kinti (znamo da svi kod lokalnog djure moze da se odstampa za te pare)...ali cete zato ove majice nece biti na flispapiru i stampa se nece provideti posle 10 pranja...shodno tome, i dalje ostaje ista prica, stampace se ako se prijavi dovoljno ljudi da ima smisla baciti se na posao, i i dalje ostaje isto da nemamo zaradu na njima...pa ko voli nek izvoli...a ja mogu da garantujem da ce te biti extremno zadovoljni kvalitetom majice i kvalitetom stampe, te sa ponosom nositi majice par godina...stay tuned, i izvinite sto se malo razvuklo... ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pratim i cekam detalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

posle stavljanja svega na papir, odlucili smo da probamo sa  sivom varijantom, jer je izgleda zanimljivija ljudima...ako budete zadovoljni (a tvrdim da hocete), mozemo probati i sa levom ako se skupi dovoljno...takodje, mogu i predlozi, sto da ne! 

 

shodno svemu, stanje je sledece:

 

cena majice je 1800 din.

pravili bi je u toj boji, jer bi kupili namenski najkvalitetniji moguci materijal. znaci majice nisu kupovne, nego se siju specijalno za ovo...te stoga nema mogucnosti biranja boja, jer nemamo lager premium kvaliteta materijala...

velicine su standardne, ako treba tacna mera - vicite!

stampa - najbolja moguca...

 

vec imam dve, znaci fali mi josh osmoro ljudi...pa da vidimo...

 

iznad je slika kako majica izgleda spreda i od pozadi!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Prelepe majice, ali je preskupo za mene. Racunao sam na 900 - 1000 rsd po komadu, sto bih i mogao ispratiti, ali ovo prevazilazi limit koji bih platio.

Odjavljujem se iz teme, i svako dobro!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja