Jump to content

Moto Zajednica

Honda Shadow 750 RC29

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem Hondu VT750, 1987god  na mom imenu, nije registrovana.Model je RC29 stariji motociklisti i ljubitelji znaju o kom modelu je rec.Cena- dogovor kad se vidi i proba motor,prenos obavezan, ja placam.Moze sa dodatnom opremom ili bez.Lukac 064 9760896 ili 011 8484211

ALIM3392.JPG

ALIM3393.JPG

ALIM3394.JPG

ALIM3395.JPG

ALIM3396.JPG

ALIM3397.JPG

ALIM3398.JPG

ALIM3399.JPG

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

U dodatnu opremu uz motor idu (fabricke) produzene komande, hromirani gepek sa drzacima, niski volan sa ogledalima i adapterima i nov vetrobran

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Motor je prodat, puno bezbednih km novom vlasniku. Mislim da cu tesko naci ovakav primerak u buducnosti- sve ih je manje a cene su visoke za nas dzep.

Za one koji se odluce na uvoz evo cifara za ovaj Shadow: 1750e motor (jako povoljno za ovaj model), 250 e dovoz, oko 300e carina i porez,100e Delta Honda za  homologaciju, 100e za amss,oko50e lezarina, gorivo i ogledala sa E1oznakom oko 50e, nov akumulator 35e i jos neka sica ukupno oko 2700e.Ovom prilikom se takodje zahvaljujem lopovskoj drzavi sto vise para uzima za motor star 32god, nego za japanca  iste kubikaze 30 god mladjeg!

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

E moj imanjače, kako je nekad bilo lepo i ako smo jurili uvozne dozvole, tehnički i registracija bili toliki da možeš ladno 5 motora da poseduješ, a nama je ostajalo da pijuckamo ladno pivo i divimo se kako naš drugar Boban pravi majstorska dela od kože. Veliki pozdrav druže.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja