Jump to content

Moto Zajednica

Sprint cross 50

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova

Evo nekih info o motoru koje sam ja pronasao kada sam ih gledao.

- Max.brzina mu je oko 50 kmh. Prilično je slabašan jer je 4-taktna mašina, ali zato malo troši.

- Ima 4 brzine.

- Jedina stvar koja im često strada su silen blokovi u zadnjem točku u koje ulazi zadnji lančanik. Njihova cena je oko 800 din za sva 4 komada.

Sto se tice tih motorcica, ako te zanima off, bilo kakva vrsta, a ne samo sminka motora, gledao bih neke sa Minarelli Am6, 2t, ima nesto vecu snagu, brzinu, ali malo vecu potrosnju.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova

Imace bolje performanse, ali ako hoces da mnogo bolje ide, ne mozes samo kit uraditi, treba prenos i jos mnogo stvari koje vuce sa sobom. Finansijski se bas ne isplati, ali ako pare nisu problem, moze.

Ja bih iskreno jurio neku 2t masinu koja ide maltene kao kitovana 4t, a jos ako se 2t kituje, moze izvuci i 100 km/h lagano.

Ili jednostavno da razmislis o nekom skorijem polaganji za A ili A2 kategoriju i da kupis neki malo jaci.

Ako ti treba motor za voznju po gradu, gde nemas mnogo off-a, ako razmisljas o maloj potrosnji, da lepo izgleda, 4t mozes kupiti.

Ako hoces s druge strane malo bolje performanse, da sidjes sa betona i vozis po neravnom, da imas vecu brzinu, da se motor ne muci kada obilazi, tu je ipak 2t bolja varijanta.

O kitovanju treba razmisljati, u koiko pare nisu problem i kad se opredelis za to sta te u stvari zanima kod motora.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja