Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina motora sa vecom kilometrazom

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Bez brige druže, to se odnosi na preprodavce po oglasima, a ne na forumaše

Naravno da su ovde ljudi kojima je motor važan i voljen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Republika Srpska
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Ima i ona cuvena podjela ljudi na dvije grupe. Oni koji su ludi i mi koji jos nismo pregledani... :)

 

 

 

Lik kupio prije par godina Audi A6, "tek uvezen" iz NJemacke, sa oko 200 hiljada na satu. Ne znam tacno godiste, ali nebitno. Nakon godinu dana, ode u ovlasteni servis nesto da zamijeni i usput, kroz razgovor, neko mu predlozi da pogledaju u kompjuteru kad je zadnji put bio u Njemackoj na servisu. Nadju podatak da je dvije godine prije nego sto ga je on kupio bio na servisu i imao oko 450 hiljada na satu. :) I vozao se jos dvije godine i tada je kod njega dosao sa 200. :):):) Ali, poenta je da se vozi i dalje...

 

A inace, nas narod voli da na satu stoji manje, iako zna da je taj broj daleko veci, ali eto, nesto u njegovoj glavi mu govori da je taj auto/motor, nebitno, bolji ako na satu stoji 200 hiljada a u stvarnosti je bar 300.

 

Ja prodao svoj auto prije par godina, sa stvarnih 308 hiljada na satu. Da bih nakon mjesec dana cuo da je taj od koga sam ja kupio spustio na 200 hiljada i prodao ga dalje. Naravno, zaradio je pri tome. Jbg, isto to sam mogao i ja, ali ja nisam takav. Ja prodajem to sto jeste, pa, ko hoce da kupi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja