Jump to content

Moto Zajednica

Moto delovi!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Glogovac (Jagodina)
  • Motocikl: Kawasaki EN500

Ne znam da li je prikladno mesto, ako nije neka neko od administratora premesti u drugu sekciju. 

Treba mi preporuka za dobrog i poštenog prodavca polovnih delova.

Imam Kawasaki EN500 '99 godište. Trebaju mi polovni cilindri u dobrom stanju, da nije rađeno honovanje niti bilo šta slično, to su cilindri koji ujedno pasuju i na KLE, GPZ i ER mašine. Ja nemam vremena a ni alata da proveravam cilindre da li su prošli kroz mašinsku obradu i slično + bi bilo finansijski zamorno da idem od mesta do mesta i proveravam svaki deo. Zato mi treba preporuka od vas, forumaša, za poštenog prodavca koji me neće zeznuti, ipak je polovan deo u pitanju :). Znači hoću dobar deo koji bi trebalo poslati poštom. Već 2. godina mi motor stoji u garaži i više niti imam živaca a i pri kraju sam volje da ga popravljam. 

Takođe može i preporuka za dobrog i iskusnog majstora u okolini Jagodine koji ima potreban alat vezan za cilindre, klipove, tj da premeri i vidi da li treba još nešto a da ja ne znam. 

Hvala unapred na odgovorima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja