Jump to content

Moto Zajednica

Vespa ET4 125, 1997.

Recommended Posts

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Piaggio Vespa ET4

125ccm

1997. godište

53.000km

Registrovana do polovine jula, vlasnik

 

Prodajem svoju Vespu ET4 u odličnom stanju, u koju je uloženo mnogo ljubavi. Vespu sam kupio u Beogradu, bila je perla bela sa italijanskom zastavom napred i gomilom Vespa stikera.

Vespa je 2015. godine kompletno ofarbana u perla belu boju (presijava se na slonovu kost), a felne, dekla variomata i nosac kofera u gunmetal boju. Nikada nije udarana, padala, niti je imala bilo kakve havarije. Pre 3.000km je urađena kompletna generalna motora (klip, karike, radilica, ležajevi radilice, lanac uljne pumpe, lanac bregaste), motor super pali, radi, ide, ne dimi, ne troši ulje. Pred zimu zamenjen zadnji amortizer novim originalnim i stavljena nova zadnja guma. Stavljena nova Faco šoferšajbna sa nosačima, retrovizori hromirani od Vespe GT200, zamenjene poluge prednje i zadnje kočnice, migavci, presvučeno sedište. Ima originalni Vespa kofer, akumulator je u garanciji još godinu dana.

 

Od mana mogu da navedem da bi trebalo zameniti ležaj vrata vile (koji ću uskoro svakako zameniti ja), i ukrasni lim auspuha je blago nagrizen jer je nekada davno iscurela kiselina iz akumulatora, inače je Vespica pali i vozi. Sve vreme je garažirana, može se pogledati u Pančevu radnim danima posle 17h, ili vikendom celog dana, uz prethodnu najavu. Slike ću postaviti malo kasnije, crk'o telefon pa nemam ni jednu. I za ovu sezonu treba zameniti ulje (800grama) i filter. Uredno je servisirana.

 

Cena je 850 EUR, podložna je korekciji, zamene me ne zanimaju, a prevod je obavezan (porez jako mali, kad sam je ja kupio platio sam ga manje od 1.000 dinara).

 

Za sve informacije sam na raspolaganju, forum, poziv, sms, whatsapp, viber.

+381693014011 Miloš, Pančevo

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Druže napisao sam u prethodnom postu, telefon mi je crkao, nemam nikakve slike za sad, kada dođem s posla (17h) slikaću, pa ću postaviti slike. :) Pozdrav, Miloš

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Kvalitetnijih slika po dnevnom svetlu biće za vikend.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Vespica je dobila novog vlasnika, tako da može lock teme. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja