Jump to content

Moto Zajednica

POTREBAN - pomocni radnik za montaze i servisiranja klima uredjaja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Usluzni oglas, od drugara koji ima dugogodisnju firmu za montazu i servis klima uredjaja. Momak je stalno zauzet i nije najvestiji sa postavljanjem oglasa i internetom pa me je zamolio da to ucinim umesto njega. 
Pre oglasa cu napisati nekoliko recenica.

Drugar je vlasnik i glavna vodilja firme, vrlo posten momak, radi puno, vise puta me je zaposlio dok sam bio bez posla i prehranio i  vecno sam mu zahvalan za to. Nije prevarant, isplacuje sve u dinar, nema odlaganja plate (bice bice, ne brini). Radio sam ovaj posao i sve se svodi na sledece: da imate mozga da mu dodajete srafciger kako treba ( uhvatite srafciger za metalni deo, njemu ide rucka i svaka drugi alat tako jer se gubi vreme okrecuci alat da pristaje ruci kako treba, pogotovo ako on visi nad terasom na 15-om spratu). Da poznajete osnove bezbednosti, da znate unapred koja je vasa duznost u sablonskom poslu, da poznajete osnovni alat i izraze - krstak, secice, ravni minus srafciger, kompresor klime, kondenzator, bakarna cev, freon boca, unimer ispitivac (dakle, nista posebno) itd.
Vi ne radite rizicne poslove u smislu da visite nad pomenutom terasom ili da petljate oko struje jer to nije vasa duznost. Treba da nosite merdevine, alat, da uvijate izolaciju oko bakarnih cevi, bandaz traka, da pridrzite, operete delove klima, da vozite ponekad mali pikap, idete po neki deo, da budete prijatni sa musterijama ali da ne vodite razgovore umesto sefa.
Covek je izuzetno zabavan ali ume da bude nadrndan u smislu da se iznervira pa gundja samom sebi ili vama sto je normalno kada se radi ovakav posao. Nista strasno, vec je vise komicno.
Posla uvek ima, cesto i vikendima, a tokom sezone je ludilo, cesto preko glave, plata je odlicna i za ostalo pozovite njega i popricajte. Molim samo da ne zovu ljudi koji misle da se novac bere sa grane, kojima nikad nije dosta para, koji su spori, nezainteresovani i koji bi se povredili ako uzmu cekic, srafciger ili busilicu ponekad u ruke. Nadam se da razumete...

OGLAS:

Potreban pomocni radnik za montaze i servisiranje klima uredjaja. Radnik da ne bude stariji od 35 godina, pozeljno posedovanje B kategorije. Mogucnost brzog napredovanja i odlicne zarade (stvarno se moze napredovati ako znate da radite i da ucite, zarada je vise nego korektna za posao koji je sablonski i lak, terenski). Firma je u centru Vozdovca, blizu Autokomande.
Broj telefona: 065/391-06-85  od 9h-19h slobodno svaki dan. Ako se ne javi, posaljite SMS, onda je sigurno u guzvi i visi negde skidajuci spoljnu jedinicu :)


 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Odličan oglas. Jedino me malo buni starosna granica od 35 godina?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Hvala! :)

Nisam siguran ali mislim da mogu da pozovu i malo stariji. Bitno da se ima snage da se iznese 12-ca ili 18-ica spoljna jedinica na neki sprat bez lifta, da se podigne ta ista spoljna na odredjenu visinu, a da ne padne sa terase uredjaj, a ni radnik :) 
Cini mi se da je takav uslov jer je imao iskustva sa radnicima preko 35god koji su postali tromi, nezainteresovani, piju, puse i zadisu se ako se popnu sa alatom na 3. sprat zgrade. Valjda su mu potrebni malo mladji ljudi koji nisu pustili stomak do poda (iako on ima stomak :) ). Svakako mu nisu potrebni ljudi na alkoholu, drogama, cigarama (da neukusno puse u kolima, na terenu u kuci musterija - na pauzi mogu da zapale naravno ili slicno). 
Za platu slobodno pozovite, zakazite termin da se vidite, neki probni rad, nije mi konkretno rekao ali radnik bi uredno bio prijavljen ako se pokaze kompetentan. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Mene ne zanima posao al me zanima cena montaze klime? Spoljna jedinica bi isla na terasu tako da nije komplikovana montaza. Za popust u ceni mogu ja sam da usrafim,namomtiram sve,meni je u stvari nepoznanica varenje bakarnih cevi i da se vidi dal treba freon da se dopuni itd

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
[mention=38883]slobasuper9[/mention] Imamo i kolegu na forumu koji se time bavi vec godinama. 
[mention=43112]Spasoje87[/mention]
Pa da mozes direkt njega da pitas za ovo.
Izvinjavam se za off.
Hvala za info. Pisaću PP.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja