Jump to content

Moto Zajednica

Da li da kupim kineski quad 250cc?

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Imam ponudu 1300 eura nov quad Hammer 250cc.

 

Nikad nijesam vozio quadove i ne znam kako to ide. Ukoliko znate nesto, pisite mi. 

To je za pocetak, nista specijalno ne trazim. Da li se to registruje ili šta li već?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Ja znam kako se vozi...objasis, upalis i das gas...ja ne registrujem,bezim pandurima...preporucujem i tebi kad kupis.Kupuj ne cekaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Obavezno kupuj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pravljeno za farmere u osnovi. Pa posle kao statusni simbol. Zanimljiv ali cesto bez upotrebne vrednosti u svakodnevnom zivotu stanovnika iole veceg grada. I ima jednu cudnu odliku: pad sa njega cesto bude sa ozbiljnim povredama. (Covek koji mi je pre par godina izdavao garazu, bogat, vozao se sa drustvom po kamenjaru u NS, sumrak, odskoci, gadan doskok i puce kicma. Nije ni pao. Onesvestio se i ostao na njemu. Sreca, par meseci i stao na noge. Sportista)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8922 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ne znam koje godine, iznajmio sam kvad na moru. Reko ajd (tad sa curom, danas zena mi) njega cu vozikati da neakam automobil.

Prvo sta mi je zasmetalo (umalo se nisam olupao) je to sto kad iz pravca i ravnog asfalta (navukao si neku brzinu) naletis na nagib, ulegnuce....momentalno te povuce na tu stran (mene ka bankini). Manevrisanje na malim brzinama nije bas lako, tako da dobro moze da izmori.

E sad to je prvo iskustvo, video da mi se ne svidja, nikad vise nisam seo na kvad, nit bi ga ikad kupio.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja