Jump to content

Moto Zajednica

Ima li negde normalan i pošten sevis za motore

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Za vreme ne tako dugog staza od 3 godine, prvo sa skuterom a zatim i sa motorom imao sam kontakt sa nekoliko majstora, skuter ili moto servisa.

Ukratko, profesionalnizam, i odnos prema klijentu, katarakta! Znam da u autoindustriji ima veoma korektnih auto servisa. Jače tržište i konkurencija pa normalno, ima. Mislim da ne tražim previše, samo korektan odnos, iskrenost, a ne da odmah krene neko proseravanje. Te pitaj tog od koga si kupio, A JAO, ako je neki drugi majstor nešto radio, užas.

Interesuje me Novi Sad i okolina, ali i Beograd. Vozicu 90km, samo da neko pošteno poprica i uradi posao. A neka to korektno i naplati da svima bude ok.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ako budes slobodan, navrati. Da makar popricamo. A posle odluci. Utorkom i Cetvrtkom popodne radim posle 18h. Ako ti nije bitno da je servis bas servis. Radim u garazi. To mi je hobi/posao.

Inace sam FTNovac, motori i vozila, nisam to poceo da radim jer nemam sta drugo, nego zato sto volim.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Mozda sam malo neprecizno stavio naslov teme. Ne mislim na ovlašćene i zvanične servise, nego bilo koga ko ima korektno znanje, umeće i pošten medjuljudski odnos. Nista spektakularno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Onda se javi da popricamo. Meni je u interesu obostrano zadovoljstvo. Pa makar da ostane i samo na razgovoru i upoznavanju. 

Ranko

060/0903000

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Kod njega ako odes neces pogresiti. Nisam mu bio u radionici, ali iz prica drugih a i iz saradnje sa njim do sad, samo reci hvale. Ja sam blizu, pa svrati do mene svakako makar upoznavanja radi.

Dugo sam ovde, a malo vas znam licno i vec neko vreme radim na tome da se upoznajem i van tastature. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ja sam 2-3 puta posetio Bokilića, iako sam imao i na bližim lokacijama dosta majstora. Opravdao je sve preporuke koje su bile presudne da odem do njega. Par puta sam dobijao i telefonom savete i instrukcije oko karburatora i čovek se istinski trudio da pomogne i dobrinese rešenju problema. Od mene velika preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 1 sat, milosmc je napisao:

 

Za vreme ne tako dugog staza od 3 godine, prvo sa skuterom a zatim i sa motorom imao sam kontakt sa nekoliko majstora, skuter ili moto servisa.

Ukratko, profesionalnizam, i odnos prema klijentu, katarakta! Znam da u autoindustriji ima veoma korektnih auto servisa. Jače tržište i konkurencija pa normalno, ima. Mislim da ne tražim previše, samo korektan odnos, iskrenost, a ne da odmah krene neko proseravanje. Te pitaj tog od koga si kupio, A JAO, ako je neki drugi majstor nešto radio, užas.

Interesuje me Novi Sad i okolina, ali i Beograd. Vozicu 90km, samo da neko pošteno poprica i uradi posao. A neka to korektno i naplati da svima bude ok.

 

 

 

 

Ovdje:

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/66166-bokilić-servis-prodaja-delova/&tab=comments#comment-1085864

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Koliko god netko ima priča o "nekorektnim" serviserima, bar duplo toliko ja mogu ispričati o takvim mušterijama ... :D

  • Sviđa mi se 4
  • Zbunjen 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

 1.Jedan majstor hteo da me bije:)Izvredjao me pre toga.Zalio sam se da nije uradio viljuske lepo.

2.Ovaj me zvao da dodjem do radionice da se dogovorimo,preso sam busem celi bg da bi mi covek objasnio da mu zena napravila "znas kakvu pitu" a on ne moze da je jede,a kamoli meni motor da radi i sto nisam dosao zimi kad on sedi i gleda u postere po radionici celi dan:lol3:

3.Zovi sledece nedelje,pa opet sledece,pa nemam ja vremena vidi kod onog sto mu se ladi pita.

4.Montirao mi gume naopako.

5.Ja radim sportake samo,al daj dovezi sta tu ima tesko.

6.Strugar,preko telefona dodji zavrsicemo.Sat ipo busem,kaze ko ti rekao da dodjes?!!Milaneeeee!!!!Jesam ti rekao da ne primas poso,ne mogu ni ovo za dve nedelje da zavrsim.Mislim da je i ovaj hteo da me bije jer sam se zalio koliki sam put presao:jee:

7.Ogulio mi alu felnu nacisto,mnogo krupan covek,nisam se zalio jer niko nema toliko srece da i treci put izbegne batine:dobar:

8.Ofarbo mi motor tehnikom slivanja i pomorandzine kore,al nemam pravo da se zalim jer sam trazio jeftinog majstora.

Ima jos al necu da pisem,ovo nije nista.

  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 1
  • Haha 9
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Да, ко није, нека обавезно прочита тему Рамадановског јуниора, али прво обезбедите услове за то, слободан тоалет у близини и паковање папирних марамица крај себе.

Дечко тако добро описује своју голготу да, иако саосећаш са њим, мораш добити упалу трбушњака од смеха...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Molim admine da gorepomnutu temu obrisu nekom CIA metodom,bespovratnom,da ne ostanu opiljci na HD,da bi mogao da prodam motor ikada u zivotu i kupim "dete" il neki xt tako nesto.

Ko god ukuca u vuglu Honda MBX izadje mu moja vencanica i propade mi poso.

 

PS.kakva vencanica,celu svadbu moze da odgleda.

Losmi tebra oprosti za off

Promenio član Dzejev sin
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Castim rucak ko nadje post na forumu kad je onaj decko radio auspuh za neki 2T motor...i kao ne smem da slikam kao majstor rekao tajna. Ono kad je stavio slike auspuh lupao cekicem na panju! kao kaubojski tiganj ispao :lol3: Ima tema ili je u nekoj temi ali ne mogu naci, nadam se da slike jos postoje. Neka 125 2t u pitanju, pisanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Te dvi storije bi vridilo pročitat.
Može neko postavit link?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
On 1/13/2019 at 5:56 PM, abarth_maniac said:

Kod njega ako odes neces pogresiti. Nisam mu bio u radionici, ali iz prica drugih a i iz saradnje sa njim do sad, samo reci hvale. Ja sam blizu, pa svrati do mene svakako makar upoznavanja radi.

Dugo sam ovde, a malo vas znam licno i vec neko vreme radim na tome da se upoznajem i van tastature. :)

 

Od kad sam ti poslao privatnu poruku da dodjem, a ti nista ne odgovori... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Sto je motor u boljem stanju to je I majstor bolji. Sto veci problemi I losije stanje motora, majstor je sve losiji.

 

Ako me razumes sta sam hteo da ti kazem sve ti je jasno. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

A kod mene baš završi sve ono što pravi majstori neće raditi, pa moraju kod fušera kao što sam ja .. :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
Pre 9 sati, Dzejev sin je napisao:

Citao sam to sa auspuhom.Kralj lik,i ja bi voleo link ka temi ako mi ne daj boze zatreba novi auspuh il reparacija.

Ček, pa zar nisi ti ono reparirao auspuh na lomači? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
Pre 11 sati, hard_rock je napisao:

Castim rucak ko nadje post na forumu kad je onaj decko radio auspuh za neki 2T motor...i kao ne smem da slikam kao majstor rekao tajna. Ono kad je stavio slike auspuh lupao cekicem na panju! kao kaubojski tiganj ispao :lol3: Ima tema ili je u nekoj temi ali ne mogu naci, nadam se da slike jos postoje. Neka 125 2t u pitanju, pisanje.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja