Jump to content

Moto Zajednica

Honda nsr 125r kupiti?

Recommended Posts

  • Drug član, 1312 postova

Skoro svaki motor, pogotovo ako nije kinez je dobar ako je u dobrom stanju. Nemoj ici sam nego iskljucivo sa nekim ko se u sve razume. Dakle ne samo mehanika I estetika vec gledaj i struju I sav potrosni materijal. Unimer sa sobom u dzep. Sve sto ne valja sracunavaj na licu mesta I spustaj cenu ako nece da spusti I laze maze okreni se I zaboravi na taj, bice ih jos. Mnogo je krseva na oglasima, posle da sredis izadje te ko jos jedan, I opet nije to to. SkidaJ maske obavezno, gledaj dal su varene, Proveri stanje srafova, digni na stender Proveri stanje lezajeva volana, gledaj semeringe, kad vozis dal zanosi, dal lupa preskace menjac, dal je lupan I ako jeste kako je sredjen posle toga. Proveri reservoar, diskove gume, lanac SVE. Naravno kreni od agregata, papira I slicnog. Smaraj prodavca je svi lazu svi uvaljuju, ako osetis neku sumnju, pozdravi se sa njim I teraj dalje. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Pogledaj mu I dvoriste gde zivi, cime se bavi, kakav odnos ima prema motorima I automobilima. Kakva mu je higijena inace oko kuce I kakva je cela opsta slika o prodavcu. Ako znas nekog iz tog kraja, raspitaj se o njemu malo. Uradi ga na foru da nista ne znas, i cekaj da pogresi da vidis gde ce pokusati da te zajebe I tu ga uhvati. Gledaj ga u oci, procitaj ga, oceni koliko laze, a da laze, lagace sigurno. Saznaj sta god mozes o istoriji motora, ako nema pojma bas nista I to je sumnjivo. Zapamti majstor koji ide sa tobom mora pregledati sve, ne na brzinu, inace nemoj da mu platis. Mora biti vlasnik, ako nije vlasnik, ne kupuj tj bar ja ne bih. 

 

I na kraju ne daj sve pare koje imas, sacuvaj neke novce za servis, prenos I ne daj Boze. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Hondu NSR obavezno kupi od nekog ko je ima.I sve isprgledaj,vodi majstora i stavi pistolj za pojas,nemoj ga vadis nego slucajno da izviri kad se savijes da pogledas kake su mu plocice.Ako ima neku rupu na poklopcu glave i vlasnik kaze :"to ti je Honda,bajo moj" imas majstora sa sobom da potvrdi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
47 minutes ago, Dzejev sin said:

Hondu NSR obavezno kupi od nekog ko je ima.I sve isprgledaj,vodi majstora i stavi pistolj za pojas,nemoj ga vadis nego slucajno da izviri kad se savijes da pogledas kake su mu plocice.Ako ima neku rupu na poklopcu glave i vlasnik kaze :"to ti je Honda,bajo moj" imas majstora sa sobom da potvrdi.

Samo se ti sprdaj. :)Bolje decko da zna kako ovde uvaljuju motore I sta da ocekuje.

 

Gledaju te I lazu kad prodaju motor, I to iste te kolege motoristi. Tako isto kad se kradu motori, glavni su kolege motoristi. Kad odes kod majstora I on te zajebe a uzme pare, on je isto kolega bajker, a kolega bajker je i pandur na motoru koji ti pise kaznu.

 

Misli I na to, da ne pomislis da je neko dobar il posten samo zato sto pegla na 2 tocka. To nema ni kakve veze... 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja