Jump to content

Moto Zajednica

Prodaje se: Apple iPhone 8 256GB

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Prodajem iPhone 8, model sa 256GB memorije, boja silver,  nov, u foliji.

Specifikacija uređaja na iStyle sajtu.

Uređaj naravno poseduje ispravan račun sa datumom kupovina 11. 01. 2019. godine (slika) i proizvođačku garanciju od 2 godine počevši od dana na računu.

Slede i slike, mada nema mnogo za uslikati pošto nije skidano originalno pakovanje.  :)

Cena:  tri četvrtine cene sa iStyle-a, dakle 87450 dinara.

Ako imate bilo koju A kategoriju, cena se koriguje na 85 000 dinara.  Ako vozite Hondu, dobijete i pivo uz telefon.  :D

 

Kontakt telefon:  064 845 6021

Nikola

 

 

20190111_211248.jpg

20190111_211319.jpg

20190111_211350.jpg

 

20190111_212134.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Izvinjavam se, ispravio sam...

Zaboravio sam da uklonim JMBG sa računa, to mi je bilo hitnije.  :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Nije moguće editovati naslovni post?

 

U tom slučaju pišem korigovanu cenu ovde:  3/4 od nabavne cene (koja je 111 650 rsd), tako da to izađe 83750.

Za vozače motocikala, teških tricikala i lakih četvorocikala, cena je 80 000  okruglo.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

O'ladila bi me zena na spavanju kada bih kupio ovaj telefon... i poklonio ga prijateljici...

A tako mi se javlja... :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
O'ladila bi me zena na spavanju kada bih kupio ovaj telefon... i poklonio ga prijateljici...
A tako mi se javlja...


Imam ja 6s+ kao i 7(s?)+ na prodaju pa kupi jedan od tih prijateljici a ženi kupi taj 8 pa reci, jel vidiš da si ti na prvom mestu :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 5 minuta, Savan je napisao:

 


Imam ja 6s+ kao i 7(s?)+ na prodaju pa kupi jedan od tih prijateljici a ženi kupi taj 8 pa reci, jel vidiš da si ti na prvom mestu :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Pravo zboris, sa nase, muske strane vidjenja situacije. Samo, hoces li ikad uspeti razumeti zenski rezon, ili ces ipak pristati na onaj most do Amerike (i sa koliko traka)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Eto, nateraste me na još jedan price drop...  Sada je za vlasnike A kategorije i njihove prijateljice cena 69 000, za ostale 73.

To je negde oko 583 evra.

Preprodavci su mi nudili 530e da ga odmah uzmu, nadam se da neću doći baš dotle.  :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 55 minuta, .milke. je napisao:

Eto, nateraste me na još jedan price drop...  Sada je za vlasnike A kategorije i njihove prijateljice cena 69 000, za ostale 73.

To je negde oko 583 evra.

Preprodavci su mi nudili 530e da ga odmah uzmu, nadam se da neću doći baš dotle.  :ups:

Pretpstavljam da cena novog na trzistu svakodnevno pada, i ako se drzis 3/4 cene novog, plus popust za motorase, nije cudno da redovno imas PRICE DROP. Da je tel od 80 ili 100e, gubio bi par evropskih, ovako... jbg. Takvi su zakoni trzista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 33 minuta, SHOKLA je napisao:

Pretpstavljam da cena novog na trzistu svakodnevno pada, i ako se drzis 3/4 cene novog, plus popust za motorase, nije cudno da redovno imas PRICE DROP. Da je tel od 80 ili 100e, gubio bi par evropskih, ovako... jbg. Takvi su zakoni trzista. 

Ne pada baš toliko, ovo ja spuštam zato što mi stoji bespotrebno, a dobijeno je kao neki vid poklona.

Na fakturi je vrednost 111640 dinara, tako da je trenutnih 69000 nekih 62% maloprodajne cene.  A počeo sam sa 75%.

 

Zanimljivo je da je Mekbuk otišao za 75% istyle cene, i to manje-više u roku od 24h.  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Mekbuka nema puno na trzistu polovnjaka, pogotovu glanc novih 25% ispod cene novog.

Iphone-a ima na milione i to kakvih hoces, u stanju kakvom hoces, po ceni koju hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

To je tačno, ajfona ima svakakvih, svuda, na raznim oglasima po raznolikim cenama.

Ali iskreno od 256gb za ove novce nisam video, pogotovo sa računom, garancijom..(ne mislim samo na apple care).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 41 minuta, Alexa90 je napisao:

To je tačno, ajfona ima svakakvih, svuda, na raznim oglasima po raznolikim cenama.

Ali iskreno od 256gb za ove novce nisam video, pogotovo sa računom, garancijom..(ne mislim samo na apple care).

Iskreno, ja koristim vec treci model iPhone-a sa memorijom od 16Gb, i niti mi na jednom od njih nije zafalilo slobodne memorije. Ljudi, telefon sa 256Gb memorije je, najblaze receno, preterivanje na kvadrat. Vise dodje kao statusni simbol, nego kao stvarna potreba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Ja sam se do pre neki dan pitao zašto bi neko pobogu dao toliko više novca za memoriju telefona kad su microSD kartice neuporedivo jeftinije...

 

I onda mi je prijatelj rekao "Ali ajfoni nemaju microsd slot! Nemaju nikakav slot, što kupiš to ti je".

Nije mi jasno što ne ubace mogućnost dodavanja mem. kartica, danas kada će još malo i frižideri imati skladišni prostor za podatke.  :D

Ja na mom telefonu guram 64 + 128G i povremeno moram da ga počistim od fotki i snimaka, mapa i trekova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kod mene je 64 i uz to imam iCloud. Najbolje rešenje po meni, ne razmišljaš o fotkama infa li će se nešto desiti telefoni. Žena je prvo imala samo 32na tel i počeo joj da blokira zbog nedostatka prostora. Onda sma joj uzeo iCloud i mirna Bačka.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 19.1.2019. at 20:40, bocca_bastard je napisao:

Zavisi za sta koristis. Meni je 256gb premalo. Jedan put ne moze da izdrzi

Pa telefon koristim prvenstveno kao telefon, uz koriscenje interneta i fotografisanje. Valjda je to normalno...? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Mnogo bre ljudi zamrseno pisete. Ja na svom iPhone SE i ne znam to da pronadjem... Valjda je nekada i neznanje blagoslov. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Sto vise memorije na telefonu to vise smeca koje vam nije potrebno. Garant kad udjete u galeriju ima snimaka i video zapisa bar jedno 60%  koji nemaju nikakvu vrednost i mogu da se kantiraju, ali neka ih kad  vec ima mesta. Onda se desi nesto nepredvidjeno i ode mast u propas. Retki su izuzeci.

Meni se nikad ne bi ispaltilo kod ajfona da doplacujem za neku veliku memoriju jer mnogo pre pokvarim (slomim, upadne u vodu) nego sto napunim memoriju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja