Jump to content

Moto Zajednica

suzuky gsx600f kako instalirati gps ili telefon na korman

Recommended Posts

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 2 sati, hard_rock je napisao:

Jel postoje neki magnetni drzaci da se npr stavi na rezervoar kao tank torba? Ako nema, zasto jos uvek nema? :D

To ti i nije najsrecnije rešenje. 

Kad je navigacija na tank torbi ili još niže, na rezervoaru,daleko je od vidnog polja.

Dok voziš gledaš ispred sebe i kreces se nekom brzinom km/h... Da bi spustio pogled na gps moraš sagnuti glavu još više,  jer od prednjeg dela kacige ne mozes da vidis ekran na prvu. Znači,skidas pogled sa asfalta, tražiš očima ekran,dok skontas šta se dešava na ekranu prelazis već nekoliko desetina metara na slepo. Nesreća u najavi...

Mnogo je bezbednije kad je navigacija na takvom mestu da se pogled samo na kratko skida sa asfalta.  Ovde bi najbolje bilo negde iznad satova.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: srbija
  • Motocikl: Suzuki gsx 600 f

naj bolje bo bilo iznad satova video sam jedan amerikanac je instaliro navigaciju bas iznad satova na gsx600f, ali nije prikazo kako. Trenutno sam u razmatranju ovoga sto imam ali me srce boli da ovo ubusim za napravim navoj neznam?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ne znam kako će izgledati i da li može, ali ja bih ako može provukao nosač izmedju vetrobrana i obloge oko satova. Ispod tih plastika mora biti neki nosač oklopa, fara ili satova na koji može da se pricvrsti nosač navigacije.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd,Terazije
  • Motocikl: PX200e,Lambreta LD150,KLE

Навигацију и телефон стави у џеп,слушалице(Блутут  или са жицом ) на уво и победио си.Нема портребе да пиљиш у вожњи у навигацију поготову при некој брзини.Ништа видети нећеш,само ћеш неку несрећу ,не дај Боже да направиш.

Или промени корман,стави путни и уживај.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja