Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor

Recommended Posts

  • Drug član, 1161 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Tebi sam vec rekao koji je redosled !
Prvo svadba ( znam odlican bend da ti svira hahahaha ) , pa onda pravljenje dece , pa tek onda vfr ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Prodajem ja vfr 800 fi za 2400:),spreman za Portugal,baj d vej ova dva nisu za poređenje, vfr za klasu bolji od z750,al je zato u istom godištu i dosta skuplji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 4 sati, Darko Mihajlovic je napisao:

Tebi sam vec rekao koji je redosled !
Prvo svadba ( znam odlican bend da ti svira hahahaha ) , pa onda pravljenje dece , pa tek onda vfr ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sama malko sjebao redosled... :lol: Prvo žena, pa VFR, pa đeca... i ode VFR... :lol3:

 

Sorry za off...

E da, ona siva Sale-VFR je brutale... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Кажу да је ВФР нешто најбоље што је Хонда икад направила... Онај Салетов примерак је тип-топ! ВФР је био мој први избор али због габарита се нисмо "нашли"... Само напред и зови Салета ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@pokretac teme, ako ti vfr "ne legne" uvek mene mozes kontaktirati da se zamenimo :D,  Moj je Z-et u perfektnom stanju, obe gume nove, oprema markirana i nije iz kine! Cisto da imas opcije otvorene :D

Registrovan do kraja 2019, vlasnik...

Spisak ugradjenog bi bio dugacak ali ga mogu otkucati :D

 

P.S. juce, po mrazu ugradjen blicer u stop svetlo, na kocenju 15 sec radi kao strob pa svetli konstantno.

Znam, pitao si me vec hocu li prodavati, ova me honda "poremeti" a taman sam mir nasao...

Kawu ispod 3500e ne bih prodavao i drugima trosio vreme.

Dacu sebi za pravo da ti iskren savet dam, u pravu su kolege iznad, pored Honde ne bih gledao Kawu (ako je  i sam vozim)...

Sta god da odlucis srecu ti zelim, delujes kao stalozena osoba koja ne srlja (sudeci po periodu trazenja motora), ja i kucu kupih za dan gledajuci je sa ulice, motocikl kupujem naaaaaj duze za par sati kada novac za isti imam...

 

P.P.S. Vtec vfr inace ima indenticnu klapnu/restrikciju na kucistu filtera vazduha kao i tdm900, pokrece je vakuum i skroz je otvorena tek kada se "ukljuce" jos 2 ventila po cilindru (na oko 7000 obrtaja), jednostavno se iskljucuje (klapna) i tako se ublazi on/off cupavi gas koji me je i na tdm-u maltretirao... Eto mozda bude interesantno :zdravo:

 

20181101_125328.jpg

20181101_125409.jpg

20181101_125420.jpg

20181101_125415.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Са срећом потрага,видим биће још једна Хонда у гаражи ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
On 1/4/2019 at 4:00 PM, milos-v said:

Kolega sa foruma @Sale-VFR prodaje njegov motor. Mislim da je odlican. Svaki dan ga gledam :) kupio bih ga odma,samo mi fali jedno 3500e ;)

Video sam kolegin oglas odavno, i ovde i na PA. Nisam ga zvao jer se ne uklapam u njegovu cenu, mada motor i cela prica deluju ok. 

 

On 1/5/2019 at 12:37 PM, bracabgd said:

Са срећом потрага,видим биће још једна Хонда у гаражи ;)

Bice, bice! :klovn: Za sada je VFR na vrhu liste, a sta ce se desiti videcemo... Ova zima je nesto slabija sto se tice kesa, tako da je navedena cifra trenutno zakucana... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 32 minuta, Jupiter je napisao:

Video sam kolegin oglas odavno, i ovde i na PA. Nisam ga zvao jer se ne uklapam u njegovu cenu, mada motor i cela prica deluju ok. 

 

 

Sad gled'o njegov oglas @Sale-VFR čovek stavio 3600...za tih 100 će te sačekati,možda i spustiti cenu...naravno ako si zainteresovan i ako nisi smanjio budžet...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
38 minutes ago, dvlns said:

@Jupiter ako te zanima muski motor ;) prodacu ti ja GSXR600

 

Sala za ovo muski :)

Heh, hvala na ponudi, ali je to ipak i previse muski motor za mene. ;) 

 

Salu na stranu, to je bas trkalica, a ja za stazu vremena nemam. VFR je nesto najdalje/najblize sto bih isao...

 

Mada ja nisam gadljiv na off, daj neku sliku da vidimo kako izgleda. :)

 

Ukoliko nisi vec negde postavio oglas, a ja propustio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

Motor kod mene od avgusta 2018 i kod mene presao oko 150 km u saobracaju, oko 250 na Navaku i oko 250 na prikolici do Navaka. Na satu ima nesto malo km oko 23.000 koliko ima zapravo nemam pojma. Diskovi ravni i dobri, lanac i lancanici novi. Kad sam skidao plastike da bih stavio trkacke za stazu nisam video da je nigde lepljeno nesto. Ko hoce uz doplatu moze da dobije race oklope pravljene u Sloveniji i tek ofarbane u tri boje (nema ih na svijet), HM quickshifter, Accossato 19x20 kocionu pumpu, Scorpion auspuh i novi Puig vizir na race oklopima naravno uz sve fabricke delove. Registrovan do aprila 2019 na mom imenu regularan. Godiste 2006.

 

Kad malo bolje razmislim sad sam upravo postavio oglas u tvoj oglas :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Nisam video mnogo VFR-ova dok prosle godine jedan nije prosao pored mene, model pre v-teca, to zvizdanje i rezanje motora nisam nikad cuo. Imao je Brocks auspuh pa je mozda zbog toga zvucao tako nenormalno u dobrom smislu naravno. Retke su dosta, barem u mom kraju, to ih i cini posebnim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja