Jump to content

Moto Zajednica

Tomos apn 6 papiri

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Södertälje, Sweden / Beška (Indjija) Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 ABS

Pozdrav, trebaju mi papiri i plocica za pomenuti motor, komsija dobio novog apn 6 sa racunom iz prodavnice ali stojao u garazi 10 godina i sad ne moze da se registruje. Na tehnickom mu rekli da je najbolje da nabavi neki stari sa papirima i da se snadje, pa ako neko ima da mu skuplja prasinu nek pusti pp sa brojem telefona a komsa moj ga zove da se dogovore.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp
Pozdrav, trebaju mi papiri i plocica za pomenuti motor, komsija dobio novog apn 6 sa racunom iz prodavnice ali stojao u garazi 10 godina i sad ne moze da se registruje. Na tehnickom mu rekli da je najbolje da nabavi neki stari sa papirima i da se snadje, pa ako neko ima da mu skuplja prasinu nek pusti pp sa brojem telefona a komsa moj ga zove da se dogovore.. 
A brojevi motora i sasije sto nece biti isti.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Reci komsiji da ode u MUP i vidi sta je potrebno za registraciju (eventualno napisati izjavu), dobar neki teh. gde savetuju krivicno delo, "kucanje" brojeva je krivotvorenje bio APN 6 ili HD.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ako sam ja sve dobro razumeo, imate račun iz prodavnice, onda je problem verovatno što nije plaćen porez na promet.  Ako je tako - bolje potražite neku vezu u poreskoj nego da muljate sa papirima .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 1 sat, drumskalisica je napisao:

Ako sam ja sve dobro razumeo, imate račun iz prodavnice, onda je problem verovatno što nije plaćen porez na promet.  Ako je tako - bolje potražite neku vezu u poreskoj nego da muljate sa papirima .

 

 

U racunu iz prodavnice u cijenu je morao biti uracunat i porez. Ako je Faktura ne bi trebalo da je problem ,ali ako je racun "paragon blok" onda ga ne priznaju. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 2 sati, Branko je napisao:

 

U racunu iz prodavnice u cijenu je morao biti uracunat i porez. Ako je Faktura ne bi trebalo da je problem ,ali ako je racun "paragon blok" onda ga ne priznaju. ;)

Nekad su uračunavali - nekad nisu, zavisi od opštine do opštine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Södertälje, Sweden / Beška (Indjija) Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 ABS

Sinoc sedim sa covekom i kaze da je isao u Mup i da su mu rekli da nema nikakve pomoci, ode na tehnicki i ovi mu kazu to sto sam napisao.. Nit meni treba nit me interesuje sta ce on da radi, pitao me je dal znam nekog ko prodaje posto eto vozim motor, nisam trazio ni misljenja ni saveta jer MENI ne treba, ako neko ima a da mu skuplja prasinu a moze da uzme neki dinar nek se javi ja mu dam broj od coveka i nek se dogovore.. MILSIM da svi znamo u kakvoj drzavi zivimo i da je ovo najnormalnija stvar, jer pravno smo u defektu kao drzava i opste je poznato da nas mup nikad ne radi u korist gradjana nego samo kako pare da izvuce sa sto manje truda.. OPET ponavljam ne treba meni, znam da je ne regularno al sta ce neko drugi da radi nije moj problem.. Mislio sam da pomognem komsiji a i nekom kolegi bajkeru da zaradi neki dinar na nekom krsu.. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2351 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ako nadje ram i blok sa papirima i prepakuje nije krivično delo.

APN nije ukraden,brojevi nisu kucani,saobraćajna original ... 

Nema sranja...

  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja