Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha xs 250

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Kako iz zdravstvenih razloga vec neko vreme ne smem da vozim motor a ne zna se i kada cu ponovo moci,odlucio sam da prodam moju Yamahu.Motor je u dosta dobrom stanju,estetski ima par ogrebotina na boji ali nista strasno,lanac,lancanici,gume u dobrom stanju.Na motoru su zamenjene karike(originalne sam uspeo da nabavim),ne trosi grama ulja,uslajfovani ventili i zamenjene gumice istih.To je sve sto je radjeno oko agregata,ostalo u fabrickom stanju,blokovi nikad otvarani. Zamenjeni semerinzi prednjih vila kao i ulje ,kompletno ociscene.Motor je gotovo 99% u fabrickom stanju,ja sam drugi vlasnik i presla je nesto malo preko 70k.Menjac je sa sest brzina sto mu omogucava da jako lepo ide za svoju kubikazu cak i u brdu sa dvoje.Evo sta bi bilo potrebno uraditi na njoj da bude u perfektonm stanju:ocistiti i sinhronizovati karburatore(motor nije vozen vise od 6 meseci),zameniti O ring na poklopcu filtera ulja,zadnji disk je los,na poklopcu glave negde pomalo pusta ulja nista strasno ali bi valjalo zameniti i tu dihtunge(vise smeta estetski,nego mehanicki).Slike trenutnog stanja motora za koji dan,posto stoji u garazi a ja sa mojim  bolesnim kukom po ovom snegu nema sanse da ga izguram i slikam.Za sada cu postavicu bar jednu sa neke od voznji sa  koje  moze videti bar priblizno stanje motora..I da gotovo sam zaboravio,cena je 1000e.

20170514_174717.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ne bilo ti zapoveđeno, postavi još koju sliku od ranije koju već imaš... tako širi neku lepotu oko srca dok se posmatra da ne mogu da opišem.. nisam potencijalni kupac ali ovako nešto bih vrlo rado posedovao 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2723 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Au kakva lepota!!!! Au!!!! 

Da imam para, veruj mi, sad bih dosao po nju, pa makar da mi stoji! Ne prodavaj ako ne gori za novce, steta je! 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ne bih je prodavao ali moram,u ovoj usranoj zemlji i da bi se lecio trebaju ti pare.Oglas sam postvio samo na BJB bas iz razloga sto racunam da ovde na forumu ima ljudi koji znaju da cene ovakav motor.Na klasicnim oglasima bi me smarali kojekakvim glupostima i samo mi jos stajali na muku.Evo jos jedne slicice.

yamaha.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ima drugar istu ovakvu , al od 400 ccm. Ne znam dal prodaje. ako je neko zainteresovan - mogu da ga pitam . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Više mi se sviđa kada se motocikl vrati u prvobitno stanje nego da se prave kafe rejseri i ostale gluposti.

 

@konstruktor

 

Kakva te je muka uhvatila? Jel može zajednica nekako da ti pomogne?

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 45 minuta, Alekre je napisao:

 'i ostale gluposti.'

 

@konstruktor

Hajde Alekre,nisi valjda poprimio forumski vokabular.Kamo postovanje tudjih zelja i afiniteta.Ti ko Vucic jbt.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Lepa Yamaha,onaj ko je kupi samo  da joj doda original nalepnice i nista vise .Greota bi bilo da se iskasapi jos jedan original fabricki  motocikl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250
On 20.12.2018. at 15:22, Alekre je napisao:

 

@konstruktor

 

Kakva te je muka uhvatila? Jel može zajednica nekako da ti pomogne?

Hvala na pitanju i dobroj volji da se pomogne ,ali nije potrebno.Sledi mi ugradjna vestackog kuka.A nakon toga par meseci oporavka.Motor je jos uvek na prodaju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja