Jump to content

Moto Zajednica

Renault Clio 2 (prodaja ili zamena za motor)

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem ili menjam za touring ili sport touring motor,auto mog sina koji nam je visak.Renault Clio 2005god 1.5dci, servisiran, garaziran, nove zimske gume,u nasem vlasnistvu je cetiri god, registrovan do februara ,presao pravih 300000km.Radnim danima vozen od Bataje do N. Bgd-a,i par puta godisnje na duze rute.Cena za forumase je 1600e ili motor i moja doplata. Lukac 0649760896, 0118484211.Auto je pristojno ocuvan uz uobicajene gradske ogrebotine.Imam i farove za maglu, treba ih ugraditi.

ALIM3384.JPG

ALIM3385.JPG

ALIM3386.JPG

ALIM3387.JPG

ALIM3388.JPG

ALIM3389.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Posto me niko nije nazvao za zamenu ili prodaju zamolio bih admine da skinu oglas , verovatno cu lakse prodati auto na polovnim automobilima i na ostalim sredstvima oglasavanja, hvala

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ne brišu se oglasi ovde. Staviš katanac i pustiš oglas da "potone" u zaborav ...  ;)

 

Al dok se to ne desi, da prokomentarišem. Niko se ne javlja zbog onih 300k na satu... Navikli ljudi na one sa placeva kojima je listom vraćana kilometraža, pa im sad to mnogo...

A kad ga kupi neki preprodavac, i reguliše problem sa 20 evra, da vidiš kako će da ode... 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja