Jump to content

Moto Zajednica

ŠKODA FABIA 1.4 BENZIN 2008

Recommended Posts

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Mislis na oglas na nekom sajtu za prodaju automobila? Postavicu sigurno, inace auto je moj nisam preprodavac, kupljen je nov u Srbiji i ima srednji paket opreme. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Hajde sredi se, polako...

Uzmi neki kvalitetniji telefon ili fotoaparat, isteraj auto po danu, bez snega, kiše i ˝kijameta˝. Uslikaj to lepo iz više uglova, slikaj unutrašnjost. Navedi podatke o automobilu, lepo sroči oglas, nemoj ovako zbrda-zdola samo nabacati rečenicu-dve, staviti 4 mutne slike i očekivati da ljudi stoje u redu ispred auta koje želiš da prodaš... ;)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Verujem da ovaj auto prodaje više tekst nego slike. Sa slikama ih imaš koliko hoćeš, a od prvog vlasnika malo manje.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc
Pre 9 sati, ThePainkiller je napisao:

Hajde sredi se, polako...

Uzmi neki kvalitetniji telefon ili fotoaparat, isteraj auto po danu, bez snega, kiše i ˝kijameta˝. Uslikaj to lepo iz više uglova, slikaj unutrašnjost. Navedi podatke o automobilu, lepo sroči oglas, nemoj ovako zbrda-zdola samo nabacati rečenicu-dve, staviti 4 mutne slike i očekivati da ljudi stoje u redu ispred auta koje želiš da prodaš... ;)

Sto se slika tice imam kvalitetan aparat ali sad gledam kroz prozor ovo ce da potraje. Da kitim, hvalim i pisem ono sto nije ne znam i necu a i cemu.

Koga interesuje auto ocekujem da me pozove i ja sam na raspolaganju za sve odgovore. 

Sto se tice auta, Savene hvala ali nisam prvi nego drugi vlasnik 2013 sam ga kupio od skolskog druga iz istog mesta odakle sam. Tada je imao 51 000 km. Potvrda mi je servisna knjiga a i poznanik u ovlascenom servisu u Sapcu gde je auto kupljen i odrzavan. Znaci jednom godisnje na oko 12 000 km je radjena zamena ulja, filtera i dijagnostika, na 60 000 su zamenjene svecice, sada ima 120 000 i pre neki dan sam ugovorio  redovnu zame u ulja, filtera i svecica.

Motor je 1.4 sa 16 ventila i ima 86 ks. Od opreme ima sve sto imaju auti te klase i godista, vazdusne jastuke za vozaca i suvozaca, klimu, ABS, centralno zakljucavanje, podizace prozora na struju  putni racunar, svetla za maglu, grejanje spoljnih retrovizora..

Imam komplet letnjih i zimskih guma sa felnama, neki dan sam pisao udrugoj temi ovde sve su preko 5 mm. Sem kad sam bio u gostima ili na moru auto nije prenocio napolju, retko kad vozim preko 100 a tad je do 120, meni trosi 6,5 litara leti i manje. Ne pricam o potrosnji kad idem negde nego o svakodnevnoj, do nje dolazim tako sto uvek sipam pun rezervoar ponistim lokalnu kilometrazu pa na sledecem sipanju digitron u ruke. Ato nije bio firmin ili teretni. 

Cena je svakako podlozna korekciji.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Izvinjavam se, bio sam ubedjen da je pisalo u openingspostu da je auto od prvog vlasnika. Ne znam da li si ti prepravio to, ili sam ja spreman za godisnji odmor?

 

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja