Jump to content

Moto Zajednica

SVI KORISNICI KREDITA IMAJU PRAVO NA POVRACAJ 2 %

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

OBAVEŠTENJE:
ZA SVE GRADJANE KOJI SU UZELI BANKARSKE KREDITE DA IMAJU PRAVO NA POVRACAJ TROŠKOVA OBRADE KREDITA KOJI JE IZNOSIO I DO 3% OD GLAVNICE.

Sve informacije mozete dobiti na 0646611443 Zoran

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Moj dobar ortak sa Brda, advokat Sale se upustio u priču ove naplate.
Nešto kao i što je bilo za vrtiće, on sve realizuje, nema nikakvih novčanih davanja dok on ne završi slučaj i naplati sve od banke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 6 minuta, PaPaja je napisao:

Moze da pise svasta, ali sudske takse neko mora da plati :)

ja sam tako dao za vrtić, nisam dao ni dinara, kada je sve bilo gotovo, legle pare na račun.

kada sam dao advokatu da mi naplati osiguranje koje imam preko firme 24h kada sam imao sudar motorom, isto nisam dao ni dinar, ni za ročišta, ni za veštake. Samo otišao po kintu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Pa on plati sve takse. Mi samo damo potpis da moze da nas zastupa i to je to. Od naplate uzme sebi procenat.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Nema placanja nikakvih troskova sve to preuzima advokatska kancelarija a na kraju se naplacuju od Banke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

И, знамо ли лично некога да му је враћен новац који је дао на име трошкова обраде кредита?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 3 minuta, Darko Mihajlovic je napisao:

a za one stambene kredite , sta se sa tim desava ? te vracaju , te ne vracaju ... ima li nesto od toga ? 

 

Dare, javi se mom ortaku, kaži da sam te ja poslao. Odličan mi je drugar. Aleksandar, Sale plavi. Neki ga možda i znaju, vozio novog novog TDM900, a posle neki maxi Hondu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 8 minuta, Darko Mihajlovic je napisao:

jel to kontakt sa ove slike sto si poslao ?

da, šaljem ti i njegov mobilni, privatni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Super je kad se presuda potvrdi na apelaciji, ali je problem kad Vrhovni kasacioni sud zauzme stav i jasno odredi ko može da traži povraćaj, a ko ne.

Da pomognem: https://www.vk.sud.rs/sites/default/files/attachments/PRAVNI STAV O DOZVOLJENOSTI UGOVARANJA TROŠKOVA KREDITA.pdf

Suština se krije u poslednjem pasusu na 5-oj strani i ostatku na 6-e, sa aspekta dozvoljenosti ugovaranja troškova kredita u procentualnom iznosu. Prethodno je objašnjeno da povraćaj može da zahteva jedino onaj kome troškovi obrade i realizacije kredita nisu uredno prezentovani prilikom sklapanja pravnog posla, čime je doveden u zabludu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Sve jasno objašnjeno u dokumentu: ako nema zablude nema ni nedozvoljene radnje banke.

Prerano smo se ponadali i poradovali.

 

Pouka o 'pravnom leku': čitajmo vrrrlo pažljivo ono na šta stavljamo potpis, naročito kada se zadesimo u banci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Iz iskustva znam da jos ni jedan ugovor nisam video a gledao sam ih na stotine nije jasno definisano za sta vam banka uzima pare. Upravo zbog toga banka gubi sve sporove. Nadalje banke vise ne zaracunavaju tih 2% sto je pokazatelj da to nisu smeli da urade. Nas drugar bajker Gile upravo radi te sporove i dobio ih je sve a ima jos na stotine tuzbi koje ce isto dobiti jer odluka Viseg kasacionog suda od 22.05.2018. je jasna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1818 postova
  • Lokacija: Beograd

Pre nego što krenete da se radujete, možete da vidite dva poprilično nejasna stava VKS a imajući u vidu da je reč u trocifrenom milionskom broju u evrima koje bi banke po čijem su diktatu domaće banke ugašene, može lako da se desi da po reviziji propadaju sve usvajajuce presude. Pogotovo što ima i odbijajućih koliko hoćeš. To na srpskom znači da vraćaš sve pare nazad.

Ja kao advokat savetujem svoje klijente da ne trče pred rudu, a pošto je osnov utvrđivanje ništavosti, ima vremena da se sagleda situacija i mnogo bezbednije prođe i po živce i po novčanik.

 

P.S. Odbrojavamo koliko će biti potrebno da se ova tema zaključa i obriše

3....2...1

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Imaju dobar bussines case pa investiraju u to kroz musterije. :D Moras nekako musterije prevuci preko crte ali ne znam sta biva ako se iz nekog razloga ipak izgubi slucaj. Jel musterije moraju da potpisu neki ugovor? Jel imaju i tu sitna slova koja regulisu stavke oko uplate tih taksi?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja