Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam pistalicu migavca by Arakis

Recommended Posts

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
pre 5 minuta, milos-v je napisao:

Sto se tice tvog pitanja da li sam ja uplatio,to je glupa prica. Nemam razloga da se tebi pravdam da li sam ,da li nisam,koliko sam i koliko nisam. Ja sam vec u medjuvremenu rekao da ko zeli da postane vlasnik pistalice ,ne treba nista da uplati. Ja cu umesto njega. Dovoljno je samo da kaze "ja to zelim". 

Inace ,nema nikakve postarine ,vec treba da se obratite arakisu oko ugradnje i dogovora.

Ja bih najiskrenije voleo da to budes ti. Prirastao si mi srcu.Ako se odlucis da to budes ti,evo ja cu licno da dodjem u Novi Sad i pored toga sto cu da uplatim donaciju zbog tvoje dobre volje,vodim tebe na klopu i pice :Bokilic:

Sve je rešeno . 

Znači zima je. Znači dosadno nam je. Znači imamo puno vremena da se na forumu družimo :)

Ondak, uplati ti za Sremčicu kolko misliš. Pokloni bipalicu kome hoces, na ruke najbolje ( da posta ne zaradi i pretera ko sto zna)

Ja imam bipalicu od proslog motora i nju poklanjam na prvom bjb druzenju. Tvoja mi ne treba, daj nekom kome stvarno treba. A ja bilo da dodjem u BG bilo da ti dodjes u NS vodim i tebe i mene na voznju i klopu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Vidi Milose, bejah na Ostrvici. Beše nas baš puno. Tu se ja pozdravih sa nekima, nit se setih ko je ko nit...

Elem, sad brate kad na sledećem susretu čujem da si ti taj Miloš, ma ima da se pozdravimo ko ljudi ;)

A samo na uvce kolko smo uplatili za Sremčicu haha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Kao sto rekoh... nekad nije vazno sta kažeš nego namera. Idemo objektivno. Milos je dobio to, namerio da pokloni, imao dobru nameru, smatrao da taj davaoc poželjno bi bilo da uplati kolko misli...

Sve je to ljudski, sve je to OK.

Ja se javio sa mojim vidjenjem. Diskusija bila.

I na kraju svi se razumesmo.

Bitno je da ćemo da se prepoznamo, vozimo i družimo ko motoraši bre ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

 No ko što rekoh, vidim da ide zima, vidim da će biti različitih mišljenja i razmena istih, vidim da ako sam pametan ko što nisam, treba da smanjim doživljaj.

I da se držim tema isključivo vezanih za moj motor :)

I biće mi dobro :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Gotova je licitacija. Ja sam uplatio. Moze pištalica na ugradnju kako to vec ide, ne znam. Neka ode kome vlasnik odredi. Meni ne treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 11.12.2018. at 20:47, milos-v je napisao:

Sto se tice tvog pitanja da li sam ja uplatio,to je glupa prica. Nemam razloga da se tebi pravdam da li sam ,da li nisam,koliko sam i koliko nisam. Ja sam vec u medjuvremenu rekao da ko zeli da postane vlasnik pistalice ,ne treba nista da uplati. Ja cu umesto njega. Dovoljno je samo da kaze "ja to zelim". 

Inace ,nema nikakve postarine ,vec treba da se obratite arakisu oko ugradnje i dogovora.

Ja bih najiskrenije voleo da to budes ti. Prirastao si mi srcu.Ako se odlucis da to budes ti,evo ja cu licno da dodjem u Novi Sad i pored toga sto cu da uplatim donaciju zbog tvoje dobre volje,vodim tebe na klopu i pice :Bokilic:

Evo, JA TO ZELIM (pistalicu), a ti uplati donaciju od 11700 rsd (sto mu dodje 100 evrica). I nista ti se vise nece uzeti za zlo. :D

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
On 12/11/2018 at 5:02 PM, gox said:

Milose, razumemo se. 

Ja sam se javio, ne odoleh da prokomentarisem nekako misleci da mi je nelogicno.

Pravi poklon je onaj kad poklonis a da niko ne vidi. Jer kad to objavis, vec si Bogu manji.

A onda opet poklanjas a nesto trazis zauzvrat, prizeljkujes, smatras pozeljnim.

To sam komentarisao. Naknadno si promenio prvi post te izbrisan moj, no dobro, kako god...

Znam da si imao najbolju nameru :)

Posto smo se razumeli, pistalica tvoja da ode ko sto rece a ti,  ja i ostali u ovoj temi poklanjam, da poklonimo novac za Sremčicu….

:)

Jel se uplaćuje ko gore? Ne treba poziv na model.broj?

Mislim da je lepo objaviti ovde ako se nesto nekome pokloni, jer to onda ljudi kada vide, mozda se sete da imaju nesto sto bi poklonili i sto im ne treba, ali se ne bi setili da nisu videli ovde kako lete pokloni, to je moje misljenje :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 3 sati, Markone88 je napisao:

Mislim da je lepo objaviti ovde ako se nesto nekome pokloni, jer to onda ljudi kada vide, mozda se sete da imaju nesto sto bi poklonili i sto im ne treba, ali se ne bi setili da nisu videli ovde kako lete pokloni, to je moje misljenje :)

Podrzavam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Bilo je nesporazuma a kasnije i razjasnjenja u ovoj temi.

Nisam siguran, mislim da je negde vec pokrenuta takva prica:

Poklanjam a ti koji si prihvatio poklon, pokloni nesto dalje tj. drugom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 13.12.2018. at 20:07, Markone88 je napisao:

ispratio sam sve, nesporazum od pocetka, jbg, desava se. Nek vas sve gume sigurno drze :)

Moja zadnja guma je celava. Imas li neku na poklon, jer ne bih da te razocaram u vezi sigurnosti...?  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
Pre sat vremena, SHOKLA je napisao:

Moja zadnja guma je celava. Imas li neku na poklon, jer ne bih da te razocaram u vezi sigurnosti...?  :D

Koje dimenzije? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 6 minuta, DjoleLO je napisao:

Koje dimenzije? :)

Mislim da trosimo iste...  :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja